اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

bootcamp? معایب؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• bootcamp? معایب؟

سلام
    بنده قصد نصب ویندوز در کنار مک رو دارم
    ۱- پارارل پیشنهاد میشه
    یا
    ۲- بوت کمپ؟
    معیابشون
    داغ کردن و. ... ؟

نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
    سلام
    بنده قصد نصب ویندوز در کنار مک رو دارم
    ۱- پارارل پیشنهاد میشه
    یا
    ۲- بوت کمپ؟
    معیابشون
    داغ کردن و. ... ؟
    معایب که هیچ کدومشون نداره فقط با پاراللز نمیتونی کارای سنگین کنی و در حد کارای دم دستی مثلا من برای افیس ازش استفده میکنم و دانلود
    بوت کمپ هم برای نرم افزارهای سنگین تر و یا مثلا بازی و از این حرفا
    در کل بستگی به کاربریتون از ویندوز داره و در کنار پاراللز میتونین مک هم داشته باشید

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
      معایب که هیچ کدومشون نداره فقط با پاراللز نمیتونی کارای سنگین کنی و در حد کارای دم دستی مثلا من برای افیس ازش استفده میکنم و دانلود
      بوت کمپ هم برای نرم افزارهای سنگین تر و یا مثلا بازی و از این حرفا
      در کل بستگی به کاربریتون از ویندوز داره و در کنار پاراللز میتونین مک هم داشته باشید

سلام
      ممنون
      در صورت استفاده از ویندوز باعث نمیشه که فن مک بوک بیشتر کار کنه یا داغ کنه.. ؟

نظر

نوشته اصلی توسط tornado2800 نمایش پست ها
        سلام
        ممنون
        در صورت استفاده از ویندوز باعث نمیشه که فن مک بوک بیشتر کار کنه یا داغ کنه.. ؟
        بسته به قدرت لپتاپ داره! حالا فوقش داغ کنه و فن مکبوک بیشتر کار کنه! طوری نمیشه که :d
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 13-10-2014, 02:27 AM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من با Parallels خیلی راحت کار میکنم.
          دو ساله که کلا از بوتکمپ استفاده نمیکنم.
          حتی کار سنگین رو هم با همین Parallels انجا میدم.

به قول استاد E H S A N داغ کنه که بکنه! طوری نمیشه که!

نظر

با بوت كمپ كه ويندوز نصب كنين هم ويندوز كامل داريد هم ميتونيد همون ويندوز و تو پارالل بالا بياريد

نظر

سلام
              من بصورت clean install يوزميوت رو نصب كردم و بعدش از طريق bootcamp ويندوز ٨.١ رو ولي الان مشكلي كه دارم اينه كه از ويندوز نميتونم پارتيشن مك رو ببينم در صورتي كه قبلا با ماوركس و ويندوز ٧ اين مشكل را نداشتم
              يكي بهم گفت كه بايد برنامه paragon نصب كني رو ويندوز حالا ميخوام ببينم راه ديگه اي هست
              ولي نياز من فقط همون ديدن پارتيشن مك هست و فقط ميخوام حالت read داشته باشم و نميخوام چيزي روش بريزم كه توانايي write بخوام حالا ميخوام ببينم راهي هست كه مثل قبل بدون استفاده از هيچ برنامه اي اين كارو كرد و اين كه اين مشكل فقط براي ويندوز ٨.١ هست ؟
              ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

Bootcamp Driver را نصب کردین داخل ویندوز؟
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

بله bootcamp v 5.1

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اگه ويندوز رو روي Bootcamp نصب كنم و بخوام با Vmware آن رو بالا بيارم، آيا نيازه هر دفعه تمام مراحل اضافه كردن پارتيشن و اكتيو كردن ويندوز رو انچام بدم؟ اگه امكان داره يكي از دوستان يه توضيح جامع بده ممنون ميشم.

نظر

صبر کنید ..
                    X