اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نه اینجوریا هم نیست سروره قبلی شونم حملات شدید ddoss زیاد داشت همش اتک میخورد اینم همینطور به نظر میرسه چون کار این گروه رو تجریه کردم ایمان دارم یجورایی ولی خوب اواخر سرور قبلیشونم بد قول بودن لبته اونم مشکلات حملاتو سرور داشتن ولی زیاد دارن طول میدن نمیدونم طرف داری کنم یا بد بگم

نظر

من که میگم لکی بیدار نمونیم هرکس شیفتی نگاه کنه حداقل بی خوابی نمیکشیم به همه هم اطلاع بده

نظر

الان زدSite undergoing maintenance. کارشونو منم قبول دارم ولی خیلی دارن سرکار میزارن مردمو
        نمیدونم چی بگم

نظر

اره من چک می کنم پست میزارم الان چند شبه بی خوابی می کشیم!!!

نظر

من از هفته دوم به بعد خود کار از خواب می پرم چک می کنم تا الان پست که فایده نداره ثبت نام که فقط 30 دقیقس باید تماس تلفنی داشته باشیم

نظر

الان چک کن فکنم اتفاقش جدیه
              We are currently in maintenance mode, please check back shortly.

نظر

بم خبر بده اگه باز شد یه اس بده اگه نبودی من خبرت کنم
                ویرایش توسط morteza2813 : https://i-phone.ir/forums/member/75116-morteza2813 در ساعت 10-10-2014, 01:28 PM

نظر

خب صبح بخیر.malach جان سایت رفت تو تعمیر.سایت دالچی2 هم دوباره اومده بالا حدود 40 دقیقه.راستی من نزدیکه 2ماه رفرش میکنم

اینم عکس واسه دوستان

- - - - - - - - - -

ثبت نام دفعه ی اول فقط 75 نفر گفتن 3بار ثبت نام میکنن دفعه ی دوم 15 اکتبر 500 نفر
                  ویرایش توسط zhigool : https://i-phone.ir/forums/member/65896-zhigool در ساعت 10-10-2014, 03:44 AM

نظر

سلام صبح همگی بخیر مخصوصا zigool جان منم خعلی وقته رفرش می کنم ولی بی خوابی رو از هفته 2 شروع کردم
                    morteza2813 پیام خصوصی کردم نگن چرا شماره دادین تو انجمن چون بعضی انجمنا قوانینشون اینه
                    ولی ثبت نامشون نامردیه فقط خوبیش اینه که 3 تا دیوایسو جواب میده

نظر

اینم ازین من برم بخوابم دیگه

نظر

تا الان که نزدن زیرش رسید به 7 ساعت من دقیقا 3 تا گوشی دارم

نظر

همش انقد مونده

نظر

سر کاریه بخدا دوباره شد 14 ساعت

نظر

دیگه دارم مطمئن میشم سرکاریه!!!!!

نظر

کسی لینگ دانلودش رو داره ؟ از سایتش نمیشه دانلود کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X