اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل iOS 8 Continuity Calling

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل iOS 8 Continuity Calling

با سلام و احترام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزيز
    در اي او اس ٨/٠٢ من از طريق ايپدم ميتونم تماس هاي دريافتي ايفون را جواب بدم و هيچ مشكلي نداره و همه تماس هاي دريافتي ايفون در ايپد هم دريافت ميشه، اما مشكل اينجاست كه با ايپد اصلا نميشه تماس گرفت يا هيچ اتفاقي نميفته يا پيغام ميده كه هر دو دستگاه بايد با يه اكانت ايكلود داشته باشن.

١-من آپديت كردم
    ٢-از هر دو دستگاه ساين اوت و ساين اين كردم
    ٣- reset network هم كردم
    ٤- مودم رو روشن خاموش كردم
    ٥- هر دو دستگاه رو ريبوت كردم
    ٦- فيس تايم رو در هر دستگاه چند بار غير فعال و فعال كردم
    ٧- تنظيمات مربوط به اين قابليت در هر دو دستگاه فعاله.

اما هنوز نميشه با ايپد تماس گرفت در حالي كه تماس هاي ايفون را دريافت ميكنه !!!

دوستان عزيز كسي راه حلي نداره ؟؟؟

منم دقيقاً همين مشكل رو دارم ...

نظر

من این مشکل رو در macbook pro دارم ! و اینکه بعضی اوقات که آیفون زنگ میخوره روی مک بوک میاد و بیشتر اوقات نمیاد !! وقتی هم میخوام با مک زنگ بزنم کلا میگه ایکلود و ادامه داستان ...

نظر

ازپاسختون ممننونم دوست عزيز
        قابليت continutiy امكانات زيادي داره كه ميشه گفت به بخشهاي handoff و تماس و اس ام اس تقسيم بندي ميشه.قابليت hand off در ايفون ٤اس ، ايپد ٢ ، ايپد ٣ ساپورت نميشه به خاطر سخت افزار مثل اير دراپ.
        قابليت تماس و اسم اس (كه اس ام اس هنوز عرضه نشده) از طريق شبكه واي فاي كار ميكنه نه بلوتوث و اين امكان براي ايپد ٢ به بالا و ايفون ٤ اس وجود داره، در ضمن اگه اين قابليت براي ايفون ٤ اس و ايپد ٢،٣ وجود نداشت كه اپل گزينه اون رو در منوي سيستم عامل قرار نميداد ! در حالي كه تنظيمات فعال سازي اين قابليت وجود داره و همينطور كه گفتم من تماس دريافت ميكنم اما موقع تماس گرفتن ارور داره.

نظر

باید از yosemite gm و ios8.1 beta استفاده کنید تا مشگل حل بشه

نظر

منم دقیقا همین مشکل رو دارم همه‌ی اون کارایی هم که این دوستمون میگه انجام دادم ولی همچنان موفق نمی شم که از طریق دستگاه‌های دیگه تماس بگیرمولی اگر کسیزنگ بزنه همipadوهم macbookزنگ‌ میخورن!
            iPhone 5s
            iPad Air
            Macbook Pro Retina
            Airport Extreme

نظر

این موضوع به خاطر اینه که شما ای مسیجتان روی خط تون فعال نیست و با ای میل تون فعاله و قابلیت مسیج ریلی را هم ما در ایران نداریم به خاطر همین موضوع.
              من امروز به همراه اول زنگ زدم و پرسیدم که چرا کاربران آبفون ایران که بسیار بیشتر از بقیه کشور ها هزینه برای دیوایس هایشان می دهند نباید بتوانند از همه قابلیت های دیواسشون استفاده کنند که متاسفانه جواب درستی به من ندادند فقط گفتند که خواسته شما را به گوش مسئولین میرسانیم. من فکر میکنم که اگر تعداد این متقاضی ها زیاد باشد و تعداد زیادی در تماس با ۹۹۹۰ خواستار وصل آی مسیج باشند ممکن ترتیب اثری داده بشه (که البته باز هم بعید است ) اما به امتحانش می ارزد

نظر

سلام به همگی
                من مک بوک پرو قدیمی دارم (سال ۲۰۰۹) واپ کردم به yosemit میخواستم بدونم من میتونم با گوشی ایفون۶ میتونم Continuity رو فعال کنم و دوستان میشه اموزشش رو بزارن

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
                  سلام به همگی
                  من مک بوک پرو قدیمی دارم (سال ۲۰۰۹) واپ کردم به yosemit میخواستم بدونم من میتونم با گوشی ایفون۶ میتونم Continuity رو فعال کنم و دوستان میشه اموزشش رو بزارن
                  خیر نمیشه
                  چون مک شما قدیمی هست و اینکه حتما باید بلوتوث ۴ داشته باشه
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

یه راهی هست از طریق تعویض کارت شبکه مک بوک های قدیمی فعال میشه
                    کسی میدونه تهران از کجا باید خرید
                    Wireless card: BCM94331PCIEBT4CAX

نظر

دوستان راه حلی برای این مشکل پیدا نشد؟ من فقط زنگ و فیس تایم رو دریافت می کنم و نمی تونم با مک زنگ بزنم یا sms بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                        دوستان راه حلی برای این مشکل پیدا نشد؟ من فقط زنگ و فیس تایم رو دریافت می کنم و نمی تونم با مک زنگ بزنم یا sms بدم.
                        خیر، دست اپراتورها هست و تا اون ها کاری نکنند درست نمیشه: http://www.i-phone.ir/forums/thread98560.html

نظر

صبر کنید ..
                        X