اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور کانکت نشدن به سرور اپل بعد ریستور با semi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور کانکت نشدن به سرور اپل بعد ریستور با semi

سلام.من آیپد دو دارم.یکم شیش میزد و با semi restore اون رو دوباره به ورژن 7.1.2 ریستور کردم.ریستور خوب انجام شد و اروری نداد ولی توی اون تنظیمات اولیه دیگاهبعد از انتخاب زبان و کشور و شبکه وایرلس دستگاه نمی تونه به سرور اکتیوشن وصل بشه و میگه بعدا دوباره امتحان کن یا با آیتونز اکتیو کن. با آیتونز هم امتحان کردم ولی اون هم بعد از کمی زور زدن گفت نمی تونه به سرور وصل بشه و بعدا تلاش کنم.با قند شکن هم امتحان کردم ولی فرقی نداره.
    مشکل از سرورهای اپل هست یا از دستگاه؟
    چندبار هم با سمی ریستور کردم ولی فرقنداشته.اصلا پنجره اپل آی و رمز نمیاد که بخوام بزنم.
    اگه مشکل از دستگاه هست با آیتونز برم 8.0.2
    ارور تو گوشی اینه:
    Your iPad could not be activated because the activation server is temporarily unavailable
    ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 05-10-2014, 01:52 AM

مال من هم این جوری شد!
    با خود آی پد به 9.3 آپدیت کردم ولی بالا میاد پسوری میخواد به وایرلس هم کانکت میشه ولی به سرور اپل وسل نمیشه واسه اکتیو
    لطفا کسی اگر میدونه کمک کنه
    با ایتونز هم نمیشه

نظر

مشکل از سرور های اپله، آپدیت رو دانلود کرد، برای آپدیت رفت رو وریفای 7 8 دفعه نتونست وصل بشه. چون آپدیت تازه اومده فشار زیادی روی سرورهای اپله. چند بار امتحان کنید.

نظر

صبر کنید ..
      X