اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیش فرض چند تا سوال ابتدایی در مورد آیپد ( شرمنده )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیش فرض چند تا سوال ابتدایی در مورد آیپد ( شرمنده )

سلام

من یک آیپد ایر وای فای دارم چند تا سوال دارم:

من از اینترنت وای فای استفاده میکنم اما میخوام بدونم چطوری میتونم با استفاده از سیم کارت این کارو کنم ؟

از این مودم های 3g که هست میتونم استفاده کنم ؟

سوال بعدی اینکه جیلبریک کنم یا نه ؟ چون نمیخوام جیل کنم ولی یه سری محدودیت نمیزاره

آیپدم 16 هست و ورژن 7 هستم به نظرتون به ios 8 آپدیت کنم ؟ چقدر حجمش پر میشه ؟

و اینکه usb نداره چطوری میتونم قابلیت usb خور بودن رو بهش اضافه کنم یعنی تبدیلی چیزی داره برای اینکار ؟

و امکان وصل کردن فلش بهش هست ؟ هارد رو میدونم فقط هارد اکسترنال وای فای میشه ولی به صورت مستقیم امکانش هست ؟

ممنون

دوست عزیز اگر دیوایس شما وایفای هست در نتیجه درگاه سیمکارت نداره و میتونید از مودم ۳g همراه استفاده کنید، در مورد جیلبریک فعلن بهتره دست نگهدارین تا اپدیت بعدی بیاد چون برخی از دوستان دچار مشکل صفحه آبی شدن در حیت ریستور. شما اگر جیلبریک هست دستگاهتون باید نزدیک به ۲ گیگ دانلود و ریستور کنید و نباید بکابتون رو برگردونید واسه همون مشکل که توضیح دادم .
    در مورد اتصال فلش و اینا این تاپیک رو ببینید ؛
    http://www.i-phone.ir/forums/thread82709.html

نظر

دوست عزیز میدونم سیمکارت نمیخوره و سوالم اینه مودم های 3g با usb وصل میشن و خوب آیپد نداره چجوری باید وصل کنم ؟

نظر

آپ .......

نظر

نوشته اصلی توسط olo نمایش پست ها
          دوست عزیز میدونم سیمکارت نمیخوره و سوالم اینه مودم های 3g با usb وصل میشن و خوب آیپد نداره چجوری باید وصل کنم ؟
          عزیز دل.مودم 3g که فقط یو اس بی دارش رو نساختن!!بابا هم رایتل هم ایرانسل هم کلی شرکت دیگه که با یه سرچ میتونستی متوجه بشی مودم جیبی ساختن که شارژ میشه و سیم کارتتو میزاری داخلش...

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
            عزیز دل.مودم 3g که فقط یو اس بی دارش رو نساختن!!بابا هم رایتل هم ایرانسل هم کلی شرکت دیگه که با یه سرچ میتونستی متوجه بشی مودم جیبی ساختن که شارژ میشه و سیم کارتتو میزاری داخلش...
            خوب داداش چرا میزنی ؟

شما خودت اولین بار میدونستی ؟

وقتی اطلاعی ندارم میپرسم الآن که شما گفتی خوب منم اطلاعات بیشتر میشه

قرار نیست که همه از روز اول همه چیو بدونن !

نظر

صبر کنید ..
            X