اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افتادن ایفون 5sدر اب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افتادن ایفون 5sدر اب

سلام دوستان من دیروز گوشیم از دستم افتاد تو اب کنار جدول خیابون ابش کم بود ولی روی گوشی رو کاملا پوشوند سریع گوشی رو در اوردم و با تک پوشم پاک کردم الان گوشی هیچ مشکلی نداره مث روز اوله حالا خیلی میترسم که بعدا خراب شه دوستان احتمال داره که بعدا خراب شه؟؟؟

جهت اطمینان ۴۸ ساعت گوشی را خاموش کنید و داخل کیسه برنج قرار بدید [emoji16]

نظر

سلام
      کوشی 5اس 16گیگ دارم.افتاد توی اب.خودش همون لحظه خاموش شده و دیگه هیچ عملی انجام نمیده.ایا امکان درست کردنش هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط khoshkel نمایش پست ها
        سلام
        کوشی 5اس 16گیگ دارم.افتاد توی اب.خودش همون لحظه خاموش شده و دیگه هیچ عملی انجام نمیده.ایا امکان درست کردنش هست؟
        خاموش کنید،کیس و اسکرین پروتکتور رو در بیارید 72 ساعت بذارید توی کیسه ی برنج.
        اگه درست نشد به تعمیرکار مراجعه کنید

نظر

دوستان الان يك هفته اي ميشه كه از افتادن گوشيم تو أب ميگذره ولي هنوز هيچ مشكلي نديدم يعني اين به اين معني كه ديگه هيچ مشكلي نداره؟؟؟اخه من هنوز خودم موندم كه چطور با افتادن گوشي تو أب واسش مشكلي پيش نيومده ؟؟؟دوستان بنظر شما دليلش چيه كه مشكلي واسش پيش نيومده؟اخه من هرچي ديدم گوشي افتاده تو أب سوخته !!ممنون ميشم كه توضيح بدين در چه حالتي گوشي بيفته تو اب واسش مشكل پيش مياد؟؟ودر چه حالتي واسش مشكل پيش نمياد ؟؟باتشكر.

نظر

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
            دوستان الان يك هفته اي ميشه كه از افتادن گوشيم تو أب ميگذره ولي هنوز هيچ مشكلي نديدم يعني اين به اين معني كه ديگه هيچ مشكلي نداره؟؟؟اخه من هنوز خودم موندم كه چطور با افتادن گوشي تو أب واسش مشكلي پيش نيومده ؟؟؟دوستان بنظر شما دليلش چيه كه مشكلي واسش پيش نيومده؟اخه من هرچي ديدم گوشي افتاده تو أب سوخته !!ممنون ميشم كه توضيح بدين در چه حالتي گوشي بيفته تو اب واسش مشكل پيش مياد؟؟ودر چه حالتي واسش مشكل پيش نمياد ؟؟باتشكر.
            یکی از دوستانم می گفت ۵ اس دوستش افتاده تو استخر و چیزیش نشده و از اون روز به بعد میبرش استخر تو آب هر دفعه. حالا راست و دروغش رو نمی دونم. برام عجیب بود وقتی شنیدم! الانم که شما اینجوری میگین برام جالب شد.

نظر

وقتی میوفته تو اب قطعا اب تو قسمت هایش میره اما مثلا اگه 200 سی سی کل گنجایش ابی باشه که میتونه داخلش بشه و کلهم نابود بشه برای شما مثلا 10 سی سی رفته و قسمت های برد و ... حیاتیش اسیب ندیده

iPhone 6_ Water Test
              این ویدیو رو ببینین اگه میخواین کامل بسوزه و خاموش بشه یه 1 دقیقه بزارین تو اب بمونه :دی

نظر

نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
                وقتی میوفته تو اب قطعا اب تو قسمت هایش میره اما مثلا اگه 200 سی سی کل گنجایش ابی باشه که میتونه داخلش بشه و کلهم نابود بشه برای شما مثلا 10 سی سی رفته و قسمت های برد و ... حیاتیش اسیب ندیده

iPhone 6_ Water Test
                این ویدیو رو ببینین اگه میخواین کامل بسوزه و خاموش بشه یه 1 دقیقه بزارین تو اب بمونه :دی
                دوست عزيز من كلا سه ثانيه بيشتر زير اب نبود ابشم از اين كم تر بود ولي كاملا اب رو گوشي رو پوشوند !!يه سوال داشتم اگه اب رفته باشه داخل گوشي از كجا بفهمم ؟؟؟وچه طور ميشه خارجش كرد من فقط از اين ميترسم كه اب تو گوشي موندم باشه ولي هرچي گوشي رو ميزنم كف دسته اصلا ابي بيرون نمياد بنظر شما احتمال داره اب داخلش باشه؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                یکی از دوستانم می گفت ۵ اس دوستش افتاده تو استخر و چیزیش نشده و از اون روز به بعد میبرش استخر تو آب هر دفعه. حالا راست و دروغش رو نمی دونم. برام عجیب بود وقتی شنیدم! الانم که شما اینجوری میگین برام جالب شد.
                اره واسه خودم هم جاي سوال كه چطور هـي چيش نشد.

نظر

نه اقا جای نگرانی نیست اب که دیگه 10 روز یه جا نمیمونه اونم ایفون به این داغی ، شمام که تو گونی برنج گذاشتی بعد 10 روز انتظار اب داری؟ هیچیش نیست

نظر

نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
                    نه اقا جای نگرانی نیست اب که دیگه 10 روز یه جا نمیمونه اونم ایفون به این داغی ، شمام که تو گونی برنج گذاشتی بعد 10 روز انتظار اب داری؟ هیچیش نیست
                    ولا تو گوني برنج نذاشتم مگه حتما بايد تو گوني برنج گذاشت ؟؟من نذاشتم إيرادي نداره؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
                      ولا تو گوني برنج نذاشتم مگه حتما بايد تو گوني برنج گذاشت ؟؟من نذاشتم إيرادي نداره؟؟؟
                      گوشی که توی اب میوفته بهتره تو برنج بزارید
                      و اینکه الان ۱ هفته میگذره و اتفاقی برای گوشیتون نیافتاده و الانم مطمئن باشید ابی توش نیست اونم بعد ۱ هفته!
                      حالا خدا رو شکر گوشیتون چیزی نشده و داره کار میکنه
                      به نظرم اصلا حساس نباشید
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                      X