اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 8.1 بتا با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بنده هم نصب کردم .

بنده قبلا مشکلم با وای فای این بود که از کنار مودم که میرفتم اونور ( اتاق بغلی ) دیگه به زور آنتن میداد و هی قطع میشد که ظاهرا خیلی بهبود پیدا کرده و الان عالی شده ...

مشکل باطری رو هم باید یه روز کامل باهاش کار بشه تا بشه جواب داد ...

نظر

• چرا واسه من نيومده؟! دوستان كسي واسه آيپد تست كرده؟ من الان مشكل ريستارت صفحه آبي دارم روي آيپد خدا كنه حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
        چرا واسه من نيومده؟! دوستان كسي واسه آيپد تست كرده؟ من الان مشكل ريستارت صفحه آبي دارم روي آيپد خدا كنه حل بشه
        به احتمال زياد بايد حل شده باشه چون موضوع خيلي بدي هستش اصلا نميشه باهاش كنار اومد ، و طبق گفته هاي كسايي كه تست كردن هنوز مشكل چينش درست share sheet يا همون صفحه شيرينگ پا برجاست وقتي سفري رو مي بنديد باز برميگرده حالت اول. دوستاني كه آيپد دارن اعلام كنند سرعت چه جورياست؟؟

نظر

• لامصب دانلود نمیشه.خیلی سرعت پایینه.با خوده گوشی دارم آپ میکنم

نظر

• آپديت كردم واي فاي همچنان كند و متاسفم براي اپل
            حالم گرفته شد اصلا كلي منتظر بودم اين آپديت بياد فقط براي رفع اين باگ كه به ماهه پدرمو در آورده ولي...

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• لعنت بر اپل و سیستمش!
              فریمور رو جداگانه دانلود کردم الانم همش ارور 3004 میده! آخه این چیه؟ چرا اپل یه چیز مثل آدم تولید نمیکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط silent_raptor نمایش پست ها
                لعنت بر اپل و سیستمش!
                فریمور رو جداگانه دانلود کردم الانم همش ارور 3004 میده! آخه این چیه؟ چرا اپل یه چیز مثل آدم تولید نمیکنه!
                از v p n استفاده کنید!

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• شايد باورتون نشه ولي وقتي سرعت واي فاي تو ٨ افت ميكنه سرعت نت خطم كه همراه اوله تازه نه با 3g بلكه با edge بالاتر از سرعت واي فايمه كه ١ مگه!!!
                  در حالي كه همين نت تو گوشي و لپ تاپهاي ديگه تو خونه سرعتش عاليه و فقط روي آيفونم و ٨ به بعد اينجوريه!واقعا ديگه خستم كرده!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• با سلام

من ios 8.1 با برنامه دانلود منیجر دانلود کرده ام ولی نمی توانم با ایتیونز آنرا آپدیت کنم راهنمایی ام کنید با تشکر...

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud3323 نمایش پست ها
                      با سلام

من ios 8.1 با برنامه دانلود منیجر دانلود کرده ام ولی نمی توانم با ایتیونز آنرا آپدیت کنم راهنمایی ام کنید با تشکر...
                      در آیتونز شیفت+ریستور

نظر

• واقعا که افتضاح بود این ios 8.تو 8.1 بهتر شد ولی اصن به 7.1 نمیرسه.برا من تو اسکرول کردن بعضی وقتا لگ میزنه.

نظر

صبر کنید ..
                        X