اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستارت شده خود به خودی آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستارت شده خود به خودی آیفون 4s

با سلام خدمت دوستان، خواهشا کمکم کنید دیگه کلافه شدم از دستش، یه آیفون 4 اس دارم که یه مدتی بود هم وایفایش خاموش و غیرفعال میشد و هم گاه گاهی ریستارت میشد الکی، وایفایش رو عوض کردم کلا که 100 تومنی خرج داشت بعدش یه روز کامل بدون نقص و ریستارت کار کرد ولی بعدش شروع کرد دوباره به هنگ کردن و ریستارت شدن زدم ورژنش رو عوض کردم به ios 8 ولی بدتر هم شد، بعضی وقتا ریستارت میشه رو لوگوی سیب اپل میمونه و اصلا بالا نمیاد بعضی وقتا حتی کار میکشه به ریستور دوباره، خواهشا بهم بگید چیکارش کنم؟ مشکلش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ یه تعمیرکار میگفت احتمالاً مشکل از باطریشه نمیدونم درسته یا نه؟؟ تشکر از همتون

اگه ریستور میکنین و بکاپ قبلی رو رووش ریستور نمیکنین مشکلتون سخت افزاریه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست من شايد ار باتري باشه شايدم درست حرارت رو دفع نميكنه بايد به دفتر مراجعه كنيد گوشي رو به هر تعمير كاري نديد

نظر

دوست عزیز حرارت رو دفع نمیکنه دقیقاً یعنی چی؟ مربوط به کدوم قسمتش میشه تا به تعمیرکاره بگم، تعمیرکاره میگفت احتمالا مربوط به سوکت باطریت میشه ، من شهرستانم اینجا تعمیرکار ماهر نداره زیاد. خواهشا بیشتر راهنمایی کنید. خیلی ممنون
        ویرایش توسط moxtar2014 : https://i-phone.ir/forums/member/175122-moxtar2014 در ساعت 01-10-2014, 09:38 AM

نظر

صبر کنید ..
        X