اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست از کاربران برای تماس با اپل برای بخش فارسی ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست از کاربران برای تماس با اپل برای بخش فارسی ios

با سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیران لایق انجمن .
    راستش من چند وقت بو د که حسرت می خوردم چرا اپل نباید از ما ایرانی ها پشتیبانی خوبی داشته باشه ( کیبرد و تقویم و سیری فارسی و ...)به خصوص از وقتی که دولت آمریکا تحریم های الکترونیکی را از ایران برداشته. با این حال با بخش ساپرت سایل اپل چت کردم و گفتم که واقعا توی ایران طرفدارای زیادی دارید و هنوز آیفون 6 در خیلی از نقاط دنیا ریلیز نشده توی ایران سرش دعوا میشه و.... و گفتم چرا اپل نباید یک کیبرد فارسی ایرانی رسمی داشته باشه ؟ چرا از تقویم ما پشتبیانی نمیشه و ... که به من گفت در سایت apple.com/feedback و در قمست آیفون برو و حرفات رو بزن و اگر دوستاتم بیان تو همین قسمت و نظراتشون رو بگن قطعا اپل به فکرتان خواهد افتاد . منم همین کارو کردم و از شما مدیران میخوام که از همه کاربران درخواست کنید تا به این قسمت رفته و نظر خودشون رو به اپل اعلام کنند . حتی اگر بتونید متنی هم آماده کنید تا همه آن را بفرستند فکر میکنم ایده خوبی خواهد شد. با تشکر

به شدت استقبال ميكنم
    بالاخره اپل مجبور ميشه اضافه كنه

نظر

فكر خوبيه ... منم واقعا اعصابم از اين مساله خرد ميشه براى يه كيبرد يا يه تقويم هزار تا بدبختى داريم ...

Sent from my iPhone 5s

نظر

دوستان به نظر من بهتره تو فینبوکک هم این موضوع رو تو پیج های مختلف بگیم تا همه ایفون دارا خبردار بشن اینجوری تعداد خیلی بیشتر میشه

Sent from my  5s using Tapatalk

نظر

منم استقبال ميكنم بالاخره خوبه زبان ماهم رسما وارد شه
          سپاس از پيشنهاد

نظر

با نظرتون کاملا موافقم اگه یکی یه متنی آماده کنه من هم اینکار رو میکنم و تمام دوروبری هام رو تشویق میکنم که این کار رو انجام بدن

نظر

اگه زحمت بکشین یه جستجوی کوچیک داخل همین انجمن بکنید، با بیش از ۱۰۰ تاپیک طی ۷ سال گذشته برای همین کار روبرو میشین که برخی تا ۵۰ صفحه هم طول کشیده. بیخودی خودتون رو اذیت نکنین

نظر

سلام
                من این متن رو با گوگل ترنسلیتور ترجمه کردم
                خیلی داغون میشه
                پیشنهاد میکنم اگر متنی دارید بیاید روش کار کنیم تا به یه متن خوب و جامع برسیم و در نهایت همه از اون استفاده کنیم.

Hi
                I am one of many thousands of users of Apple devices that speak the Persian language.
                Apple products are popular in Iran and the country in which the language is Persian.
                But we always have a big problem with Apple devices !!!!
                Persian language is not supported on Apple devices.
                Persian Calendar is not supported.
                Siri software that never!
                Why Apple's managers and programmers to large consumer markets in the countries of the Persian language, which are many, are not expected to use the Persian language.
                While the Android operating system, the latest version for users trust Persian language Persian language has to support the operating system ios to Farsi speakers that are too large, the heads do not care?
                ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 30-09-2014, 08:48 PM

نظر

سلام.

همونطور که دوستمون اشاره کردن٬ موضوع فوق بارها مورد بحث قرار گرفته و در این رابطه اقداماتی انجام شده که متاسفانه تا امروز نتیجه ای در بر نداشته.

ولی اگه دوستان علاقه مند هستند که باز هم موضوع فوق رو پیگیری کنن ما استقبال خواهیم کرد.

این تاپیک رو به بخش آزاد انجمن منتقل میکنم٬‌ ولی امیدوارم کمی حرفه ای تر جلو برید٬ استفاده از google translate و ... اشتباه هست.

دوستانی که خارج از ایران هستند٬ خصوصاً دوستان عزیزی که در آمریکا اقامت دارن بهتره حضوراً این مسئله رو پیگیری کنن و نتیجه رو اینجا منعکس کنن تا در نهایت اگر راهکاری وجود داره٬ اون رو به مرحله اجرا برسونید.

نظر

توي نامه تون حتما به اين سايت اشاره كنيد
                    Persian-ios.com

نظر

ممنون از همگی . راستش ساپرت سایت اپل هم همین نکته رو تایید کرد که حتما توی قسمت feedback نظر بدهید . با امضا جمع کردن و اینا به هیچ جا نمی رسیم. راستش من خودم بیشتر مواقع استرالیا ( ملبورن) هستم . اگر مدیران کمی کمک کنند میرم اونجا و صحبت میکنیم. توی آمریکا راستش فامیل زیاد دارم اما هیچ کدوم حال و حوصله این کارو ندارند.

نظر

اینجا برید

https://www.apple.com/feedback/iphone.html

و مثل من فید بک بدید.

شاید درست شد.

- - - - - - - - - -

این هم متنی که ارسال کردم البته حرفه ای نیست ولی منظور رو میرسونه

Hi
                        I am one of many thousands of users of Apple devices that speak the Persian language.
                        Apple products are popular in Iran and the country in which the language is Persian.
                        But we always have a big problem with Apple devices !!!!
                        Persian language is not supported on Apple devices.
                        Persian Calendar is not supported.
                        Siri software that never!
                        Why Apple's managers and programmers to large consumer markets in the countries of the Persian language, which are many, are not expected to use the Persian language.
                        While the Android operating system, the latest version for users trust Persian language Persian language has to support the operating system ios to Farsi speakers that are too large, the heads do not care
                        ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 01-10-2014, 02:14 PM

نظر

یه چند تا متن همه اماده کنن بدیم این طوری بهتره قلط هم نمینویسیم

نظر

من یه سایت رو دیده بودم که ایرانی بود با نامه نگاری این چیزا دارن پیگیری میکنند

نظر

منم الان فرستادم
                              در قسمت Subject هم نوشتم لطفا به میلیون ها کاربر ایرانی دیوایس های اپل توجه کنید. (البته به انگلیسی ترجمه کردم)
                              دوستان لطفا همه این کار رو انجام بدید...سال های قبل با وجود اینکه تحریم ها مستقیما ممنوع کرده بود که شرکت های آمریکایی برای ایرانی ها ساپورت داشته باشند, اما ios کیلبورد فارسی اما بصورت مخفی داشت...
                              اما الان با وجود اینکه خیلی وقته تحریم ها در زمینه های های وسایل الکترونیکی لغو شده, و حتی اپل استور رو هم بر روی آیپی های ایرانی باز هست, اما در ورژن جدید ios اپل اومده و زبان فارسی رو حذف کرده!!!
                              این واقعا بی احترامی اپل به میلیون ها کاربر ایرانی محصولات اپل هست. که حتی یک کیبورد فارسی ساده رو به احترام این همه هوادار و مصرف کننده محصولاتش, به ios اضافه نمیکنه.
                              ویرایش توسط mostafad : https://i-phone.ir/forums/member/37964-mostafad در ساعت 02-10-2014, 11:32 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X