اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست از کاربران برای تماس با اپل برای بخش فارسی ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چقدر ساده اید ...
    اپل اگه قرار بود به ایرانی ها احترام بذاره تا حالا هزار بار این کار رو کرده بود
    بعضی ها که خودشون رو به خواب زدند فکر میکنن که آمریکا سیاست رو قاطی هنر ، تکنولوژی ، ورزش و ... نکرده و نمیکنه
    ولی با یه خرده تحلیل درست متوجه خواهید شد که هم هنر ، هم تکنولوژی ، هم ورزش و کلا همه چیزشون سیاسیه و بوی سیاست زدگی میده
    تا حالا کدوم تحریم رو لغو کردند که شما میفرمائید تحریم تکنولوژی رو برداشتن ؟؟؟
    تا وقتی لابی صهیونیست همه کاره هست تو آمریکا ، آش همین آشه و کاسه هم همین کاسه ...
    ولی شما سعی خودتون رو بکنید ...
    من هم امیدوارم که اپل به فکر ایرانی ها بیفته و هم اپل استور تو ایران داشته باشه و هم همه جوره کاربران ایرانی رو ساپورت کنه
    که اگه اینطور بشه این دلال بازی ها و قیمتهای نجومی داستانش تموم میشه ...
    به امید اون روز ...

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
      چقدر ساده اید ...
      اپل اگه قرار بود به ایرانی ها احترام بذاره تا حالا هزار بار این کار رو کرده بود
      بعضی ها که خودشون رو به خواب زدند فکر میکنن که آمریکا سیاست رو قاطی هنر ، تکنولوژی ، ورزش و ... نکرده و نمیکنه
      ولی با یه خرده تحلیل درست متوجه خواهید شد که هم هنر ، هم تکنولوژی ، هم ورزش و کلا همه چیزشون سیاسیه و بوی سیاست زدگی میده
      تا حالا کدوم تحریم رو لغو کردند که شما میفرمائید تحریم تکنولوژی رو برداشتن ؟؟؟
      تا وقتی لابی صهیونیست همه کاره هست تو آمریکا ، آش همین آشه و کاسه هم همین کاسه ...
      ولی شما سعی خودتون رو بکنید ...
      من هم امیدوارم که اپل به فکر ایرانی ها بیفته و هم اپل استور تو ایران داشته باشه و هم همه جوره کاربران ایرانی رو ساپورت کنه
      که اگه اینطور بشه این دلال بازی ها و قیمتهای نجومی داستانش تموم میشه ...
      به امید اون روز ...
      حرفاتون تناقض داره دوست من
      اين يه درخواست از اپل هست كه متوجه اهميتش بشه
      كسي هم اينجا صحبت از لغو تحريم ها نكرد اضافه نشدن اين قابليت دلايل زيادي داره اگر به خاطر تحريم بود مك صفحه كليد و تقويم فارسي نداشت

نظر

دقیقا من یادم هست که این تحریم ها بصورت محدود لغو شدند..کافی بود یه سرچ میزدید تو گوگل
        بعضی از لینک هاشو براتون میزارم
        لغو برخی تحریم‌های آمریکا علیه ایران در حوزه فن‌آوری و واکنشهای داخلی
        لغو برخی محدودیتهای حوزه فناوری از سوی گوگل و اپل

آمریکا تحریم فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران را لغو میکند

لغو تحریم های رایانه ای و اینترنتی ایرانیان
        ویرایش توسط mostafad : https://i-phone.ir/forums/member/37964-mostafad در ساعت 02-10-2014, 08:13 PM

نظر

صبر کنید ..
        X