اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل حاد macbook pro با سرعت اینترنت...!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل حاد macbook pro با سرعت اینترنت...!

با سلام خدمت یکایک عزیزان

من یه اینترنت با سرعت 10مگابیت دارم وقتی اینترنت رو گرفتم سرعتش با سرور های ایران رو 10مگ بود اما وقتی میرفت رو سرور خارجی میرسید به 50کیلوبایت
    به مخابرات زنگ زدم گفتن برو TCP/IPV4 قسمت dns دستی 2تا فیلد داره برای بالا بزار روی 8.8.8.8 . برای فیلد پایین بزار روی 4.2.2.4 و این کار رو کردم و سرعت به همون 10 مگابیت رسید

حالا مکبوک خریدم اومدم تستش کنم میبینم سرعت به 16 کیلوبیت بر ثانیه رسیده و میرم نو تنظیمات network یک گزینه به نام DNS هست میزنم 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هیچ فرقی نمی کنه به مخابراتم زنگ میزنم میگه مک نمیدونیم چیه؟؟؟؟

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه شاید این تاپیک با این سرویس مخابرات برای دیگران هم مفید واقع بشه

سپاسگزارم

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
    با سلام خدمت یکایک عزیزان

من یه اینترنت با سرعت 10مگابیت دارم وقتی اینترنت رو گرفتم سرعتش با سرور های ایران رو 10مگ بود اما وقتی میرفت رو سرور خارجی میرسید به 50کیلوبایت
    به مخابرات زنگ زدم گفتن برو tcp/ipv4 قسمت dns دستی 2تا فیلد داره برای بالا بزار روی 8.8.8.8 . برای فیلد پایین بزار روی 4.2.2.4 و این کار رو کردم و سرعت به همون 10 مگابیت رسید

حالا مکبوک خریدم اومدم تستش کنم میبینم سرعت به 16 کیلوبیت بر ثانیه رسیده و میرم نو تنظیمات network یک گزینه به نام dns هست میزنم 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هیچ فرقی نمی کنه به مخابراتم زنگ میزنم میگه مک نمیدونیم چیه؟؟؟؟

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه شاید این تاپیک با این سرویس مخابرات برای دیگران هم مفید واقع بشهheart

سپاسگزارم
    بیشتر این کندی سرعت متاسفانه سرویس دهنده اینترنت مربوط میشه و این مورد در سال اخیر خیلی بیشتر شده
    بهتره اولین رکورد dns رو آی پی دی ان اس سرویس دهنده و دومی رو 8.8.8.8 بدی
    در حال حاضر به دلیل تفکیک اینترانت و اینترنت این تفاوت سرعت وجود داره!

نظر

صبر کنید ..
    X