اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ايپد هم اپديت كردم سافارى هنوز لگ داره
    ولى بقيه جاها خوب شده

نظر

من تو محل کارم نمیتونم وارد صفحه وارد کردن آیدی و پسورد بشم. با سافاری و کروم امتحان کردم. اینم میتونه به دلیل ورژن 8 باشه؟
      Ipad mini

نظر

اقا من از وقتی ios 8 رو روی 5s اپدیت کردم ,هر وقت با وای فای کانکت میشم همینجور واسه خودش دانلود میکنه , اصن نمیدونم چی دانلود میکنه همه اپدیتای اتوماتیک رو هم خاموش کردم , ریست هم کردم باز درست نشد ios 8.0.2 vرو هم که نصب کردم باز همینجوریه
        ویرایش توسط abedkj66h : https://i-phone.ir/forums/member/170629-abedkj66h در ساعت 27-09-2014, 01:04 AM

نظر

نوشته اصلی توسط abedkj66h نمایش پست ها
          اقا من از وقتی ios 8 رو روی 5s اپدیت کردم ,هر وقت با وای فای کانکت میشم همینجور واسه خودش دانلود میکنه , اصن نمیدونم چی دانلود میکنه همه اپدیتای اتوماتیک رو هم خاموش کردم , ریست هم کردم باز درست نشد ios 8.0.2 vرو هم که نصب کردم باز همینجوریه
          وقتی به اپ استور میرید گاهی اوقات یه مشکلی پیش میاد که بعد اون هی اون دایره تو منو بار میچرخه
          با یه بار خاموش روشن کردن حل میشه
          اگه درست منظور شما رو متوجه شده باشم!
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوستان من هنوز روی ۷.۱ هستم
            ۳تا سوال دارم . اولی اینکه هنوز کیبورد فارسی براش نیومده ؟ یا میشه مثل آی او اس ۷ روش فارسی رو فعال کرد یا باید از کیبورد عربی استفاده کنیم ؟
            دومی هم اینکه سرعت وایقای روی ۵اس چطوره ؟
            اون خبابی که با تکه داشتن اتگشت روی متن میاد ُ باگش برطرف شده ؟ منظورم اینه که الان تو وایبر میشه انگشتتو رو بخشی از نوشته که میخوای ادیت کنی نگه داری یه حباب زوم میاد که نشانگر تایپ اونجا وا میسه برای نوشتن دوستان میگفتن تو ۸ این حباب زوم نمیاد . برطرف شده ؟
            راستی برای کانکت شدن به چیز پی ان با گوشی مشکلی نداره ؟
            من ۸ رو با کامبیوتر دان کردن برای آبدیت مشکلی نداره اول با آیتونز برم رو ۸ بعد با ota برم رو ۸.۰.۲ ؟
            ممنون
            ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 27-09-2014, 01:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
              دوستان من هنوز روی ۷.۱ هستم
              ۳تا سوال دارم . اولی اینکه هنوز کیبورد فارسی براش نیومده ؟ یا میشه مثل آی او اس ۷ روش فارسی رو فعال کرد یا باید از کیبورد عربی استفاده کنیم ؟
              دومی هم اینکه سرعت وایقای روی ۵اس چطوره ؟
              اون خبابی که با تکه داشتن اتگشت روی متن میاد ُ باگش برطرف شده ؟ منظورم اینه که الان تو وایبر میشه انگشتتو رو بخشی از نوشته که میخوای ادیت کنی نگه داری یه حباب زوم میاد که نشانگر تایپ اونجا وا میسه برای نوشتن دوستان میگفتن تو ۸ این حباب زوم نمیاد . برطرف شده ؟
              راستی برای کانکت شدن به چیز پی ان با گوشی مشکلی نداره ؟
              من ۸ رو با کامبیوتر دان کردن برای آبدیت مشکلی نداره اول با آیتونز برم رو ۸ بعد با ota برم رو ۸.۰.۲ ؟
              ممنون
              كيبورد فارسى به صورت پيش فرض براى سيستم عامل نيست ولى ميتونيد از كيبورد جانبى استفاده كنيد مثلا fars tap
              حباب هم چنان مشكل داره و برطرف نشده خود شركت سازنده بايد برطرف كنه
              خير با چيز پى ان مشكل نداره
              خير بايد دوباره ٨.٠.٢ رو دانلود كنيد نميتونيد ٨ رو نصب كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                كيبورد فارسى به صورت پيش فرض براى سيستم عامل نيست ولى ميتونيد از كيبورد جانبى استفاده كنيد مثلا fars tap
                حباب هم چنان مشكل داره و برطرف نشده خود شركت سازنده بايد برطرف كنه
                خير با چيز پى ان مشكل نداره
                خير بايد دوباره ٨.٠.٢ رو دانلود كنيد نميتونيد ٨ رو نصب كنيد
                مطمینین ؟ اینجوری ینی باید دوباره ۲ گیگ دان کنم
                فکر کنم بد توضیح دادم منظورم رو نرسوندم ، الان من رو 7.1 هستم و 8 رو دانلود کرد با پیسی ولی هنوز نریختمش رو گوشی ، میتونم با آیتونز ۸ رو بریزم رو گوشی بعد با خود گوشی ۸.۰.۲ رو دان کنم که حجم کمتری رو دان کنم ؟اینجوری مشکل ساز میشه ؟ ؟
                ممنون
                ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 27-09-2014, 08:02 AM

نظر

بى زحمت دوستان يه تست كنن اين assistive touch شما هم با مكث همراهه ؟ مثلا وقتى هوم رو ميزنى چند ثانيه بعد از صفحه ميره ... توى iOS 7 بلافاصله محو ميشد

Sent from my iPhone 5s

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                    بى زحمت دوستان يه تست كنن اين assistive touch شما هم با مكث همراهه ؟ مثلا وقتى هوم رو ميزنى چند ثانيه بعد از صفحه ميره ... توى iOS 7 بلافاصله محو ميشد

Sent from my iPhone 5s
                    تو 5s اینطوری نیست و کاملا روان و بدون مکث ِ
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها
                      تو 5s اینطوری نیست و کاملا روان و بدون مکث ِ
                      منم 5s دارم توى iOS 7 كاملا بدون مكث بود الان اومدم 8 نميدونم چرا با مكث عمل ميكنه

Sent from my iPhone 5s

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                        مطمینین ؟ اینجوری ینی باید دوباره ۲ گیگ دان کنم
                        فکر کنم بد توضیح دادم منظورم رو نرسوندم ، الان من رو 7.1 هستم و 8 رو دانلود کرد با پیسی ولی هنوز نریختمش رو گوشی ، میتونم با آیتونز ۸ رو بریزم رو گوشی بعد با خود گوشی ۸.۰.۲ رو دان کنم که حجم کمتری رو دان کنم ؟اینجوری مشکل ساز میشه ؟ ؟
                        ممنون
                        الان اصلا نميتوني جز ٨.٠.٢ چيز ديگه اي رو دستگاهت بريزي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

سلام خسته نباشید من ایفون ۵ دارم توصیه میکنم فعلا نرید روش
                          من دیروز اپدیت کردم رو ۸.۰.۲ لگ فراوون هست و حتی هنگ کردن مثل اونی که دوستمون گفتن رو ۷ هر موقع که هوم رو میزدم می اومد بیرون از برنامه ولی تو این ورژن جند ثانیه (در بعضی موارد تا ۱۵ ثانیه ) مکث داره و
                          ولی سرعت وای فای خوب شده و کیبرد فارسی نداره باید از عربی استفاده کرد
                          مشکل مکث تو فون هم هست
                          و مصرف باطری من خیلی زیاد شده بود تو استند بای تو ۲ ساعت ۷ درصد کم کرد که تو ۷ تو ۱۰ساعت حدودا این قدر کم میکرد
                          و در کل اکثر اینها برا اینه که اکثرا در ۸ رم اشغاله و یک سری باگهای جزییهم داره
                          مثلا تو اس ام اس ها وقتی کسی که شمارش رو سیو کردین اس میده نامش نمی افته و شماره نشون میده که شاید ادم فک کنه ناشناسه
                          و حتی موقع باز کردن گوشی هم خیلی دیر میاد

نظر

آقا من بعد از آپدیت به 8.0.2 دچار مشکل آنتن شدم. 2 خانه از آنتن رو پرونده
                            5 اس

نظر

نوشته اصلی توسط hosein.boy.good نمایش پست ها
                              آقا من بعد از آپدیت به 8.0.2 دچار مشکل آنتن شدم. 2 خانه از آنتن رو پرونده
                              5 اس
                              يك بار نت ورك رسيتور كنيد احتمالا حل ميشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

امکان داره به این زودی اپل یه آپدیت دیگه بده؟ کسی سایتش رو چک نکرده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X