اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام

من این برنامه را درست کرده ام. امیدوارم تا اینجا از آن لذت برده باشید.
    من چند نکته را توضیح می دهم:

۱- اجازه Full Access تنها به منظور ایجاد رابطه بین تنظیمات نرم افزار اصلی و کیبورد در جاهای دیگر از شما گرفته می شود. اگر اجازه را صادر نکنید کیبرد به صورت پیش فرض ظاهر شده و تنظیمات رنگ و فونت و ... روی آن تأثیر نخواهد داشت. این کیبرد به هیچ سروری وصل نمیشود و هیچ یک از اطلاعات شما را در جایی ذخیره نکرده و به جایی نمیفرستد. تنها دلیل استفاده از Full Access را خدمتتان عرض کردم. نکته دیگر که باید متذکر شد این است که خود سیستم عامل آی او اس اجازه استفاده از کیبرد در محل های تایپ حساس مثل پسوردها و شماره تلفن ها را نمیدهد و به صورت پیش فرض کیبرد سیستم ظاهر می شود.

۲- یک آپدیت برای این نرم افزار آماده کرده ام که در آن دقت تایپ بالا رفته و قابلیت قطع کردن صدای کیبورد موجود است. تا زمان تأیید این آپدیت توسط اپل صبور باشید.

۳- مشکل کند ظاهر شدن کیبورد از باگ های آی او اس ۸ است که برای تمام کیبوردهای جانبی وجود دارد. کلا آی او اس ۸ در زمینه کیبورد باگ های فراوانی دارد که چند تا از آن ها را خدمتتان عرض میکنم:
    * اگر گوشی را خاموش و روشن کنید، ارتباط کیبرد با نرم افزار اصلی آن قطع می شود. باید دوباره به تنظیمات گوشی بروید و گزینه Full Access را خاموش و روشن کنید.
    * برخی مواقع کیبورد ظاهر نمیشود. در این گونه مواقع باید نرم افزاری که در آن این اتفاق میفتد را از Task Switcher ببنید و دوباره باز کنید. بعضی مواقع این امکان را هم ندارید. مثلا وقتی که کیبورد در بخش جستجوی spotlight ظاهر نمیشود.
    * اگر دستگاه قفل باشد نمیتوانید از کیبورد جانبی استفاده کنید و تنها کیبردهای سیستم ظاهر میشوند.

۴- نمایش بزرگتر دکمه لمس شده به شکل کیبرد سیستم در شرایط فعلی وجود ندارد. زیرا اپل بر خلاف کیبورد خودش اجازه نشان چیزی بالای حد بالای کیبورد را نمیدهد.

۵- قابلیت دو تکه کردن کیبورد در آیپد هنوز برای برنامه نویسان وجود ندارد.

۶- امکان نمایش کیبرد های دیگر سیستم در صورت نگه داشتن دکمه کره زمین برای برنامه نویس ها وجود ندارد و با صرفا با لمس میتوان آن را عوض کرد.

۷- این کیبرد تا تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۱۴ مجانی خواهد بود.

اگر سؤالی بود در خدمتم.

نظر

نوشته اصلی توسط sd_taheri نمایش پست ها
      سلام

من این برنامه را درست کرده ام. امیدوارم تا اینجا از آن لذت برده باشید.
      من چند نکته را توضیح می دهم:

۱- اجازه Full Access تنها به منظور ایجاد رابطه بین تنظیمات نرم افزار اصلی و کیبورد در جاهای دیگر از شما گرفته می شود. اگر اجازه را صادر نکنید کیبرد به صورت پیش فرض ظاهر شده و تنظیمات رنگ و فونت و ... روی آن تأثیر نخواهد داشت. این کیبرد به هیچ سروری وصل نمیشود و هیچ یک از اطلاعات شما را در جایی ذخیره نکرده و به جایی نمیفرستد. تنها دلیل استفاده از Full Access را خدمتتان عرض کردم. نکته دیگر که باید متذکر شد این است که خود سیستم عامل آی او اس اجازه استفاده از کیبرد در محل های تایپ حساس مثل پسوردها و شماره تلفن ها را نمیدهد و به صورت پیش فرض کیبرد سیستم ظاهر می شود.

۲- یک آپدیت برای این نرم افزار آماده کرده ام که در آن دقت تایپ بالا رفته و قابلیت قطع کردن صدای کیبورد موجود است. تا زمان تأیید این آپدیت توسط اپل صبور باشید.

۳- مشکل کند ظاهر شدن کیبورد از باگ های آی او اس ۸ است که برای تمام کیبوردهای جانبی وجود دارد. کلا آی او اس ۸ در زمینه کیبورد باگ های فراوانی دارد که چند تا از آن ها را خدمتتان عرض میکنم:
      * اگر گوشی را خاموش و روشن کنید، ارتباط کیبرد با نرم افزار اصلی آن قطع می شود. باید دوباره به تنظیمات گوشی بروید و گزینه Full Access را خاموش و روشن کنید.
      * برخی مواقع کیبورد ظاهر نمیشود. در این گونه مواقع باید نرم افزاری که در آن این اتفاق میفتد را از Task Switcher ببنید و دوباره باز کنید. بعضی مواقع این امکان را هم ندارید. مثلا وقتی که کیبورد در بخش جستجوی spotlight ظاهر نمیشود.
      * اگر دستگاه قفل باشد نمیتوانید از کیبورد جانبی استفاده کنید و تنها کیبردهای سیستم ظاهر میشوند.

۴- نمایش بزرگتر دکمه لمس شده به شکل کیبرد سیستم در شرایط فعلی وجود ندارد. زیرا اپل بر خلاف کیبورد خودش اجازه نشان چیزی بالای حد بالای کیبورد را نمیدهد.

۵- قابلیت دو تکه کردن کیبورد در آیپد هنوز برای برنامه نویسان وجود ندارد.

۶- امکان نمایش کیبرد های دیگر سیستم در صورت نگه داشتن دکمه کره زمین برای برنامه نویس ها وجود ندارد و با صرفا با لمس میتوان آن را عوض کرد.

۷- این کیبرد تا تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۱۴ مجانی خواهد بود.

اگر سؤالی بود در خدمتم.
      ممنون از برنامه خوبتون
      قابلیت نمایش دکمه به صورت بزرگتر توی ایفون هست اگر میشه برای ایپد هم بزارید
      اپل استور مشکل داره یا من باحاش مشکل دارم فقط تونستم ستاره بدم نشد پیام هم بفرستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
        ممنون از برنامه خوبتون
        قابلیت نمایش دکمه به صورت بزرگتر توی ایفون هست اگر میشه برای ایپد هم بزارید
        اپل استور مشکل داره یا من باحاش مشکل دارم فقط تونستم ستاره بدم نشد پیام هم بفرستم

اون امکان روی آیپد اصلا قشنگ نیست به نظرم. دلیل دیگه هم اینکه روی کیبرد اصلی آی او اس روی آیپد چنین امکانی وجود نداره.
        شما لطف دارید که میخواید ریویوو بذارید اما مشکل اپ استور رو دیگه من خبر ندارم!

نظر

سلام کیبورد نیم فاصله نداره !؟

نظر

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8 رایگان

نوشته اصلی توسط sd_taheri نمایش پست ها
            اون امکان روی آیپد اصلا قشنگ نیست به نظرم. دلیل دیگه هم اینکه روی کیبرد اصلی آی او اس روی آیپد چنین امکانی وجود نداره.
            شما لطف دارید که میخواید ریویوو بذارید اما مشکل اپ استور رو دیگه من خبر ندارم!
            اخرین چیزی که هست نیم فاصله تو ایفون هست ولی تو ایپد نتونستم پیداش کنم
            همچنین راهنما و که باز میکینیم دکمه ای برای بستنش نیست
            در مورد نمایش بزرگتر م اگر قابلیت اش باشه کاربر با سلیقه خودش میتونه فعال و غیر فعالش کنه

ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 25-09-2014, 01:31 PM

نظر

با سلام و تشکر فراوان

یک مشکلی که من در آیپد داشتم این بود که وقتی میخوام توی فیسبوک یا مسنجر فیسبوک متن فارسی بنویسم، موقع نوشتن نیم فاصله درست نمایش داده میشود. ولی بعد از زدن اینتر وقتی متن در فیسبوک ظاهر میشود یا مسیج ارسال میشود، نیم فاصله حذف شده و کلا دو حرف قبل و بعد به هم می چسبند.

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                اخرین چیزی که هست نیم فاصله تو ایفون هست ولی تو ایپد نتونستم پیداش کنم
                همچنین راهنما و که باز میکینیم دکمه ای برای بستنش نیست
                در مورد نمایش بزرگتر م اگر قابلیت اش باشه کاربر با سلیقه خودش میتونه فعال و غیر فعالش کنه

نیم فاصله در آیپد هم همونجاست. فقط یکم فعال شدنش سخت صورت میگیره. سعی کنید انگشتتون کامل ثابت باشه. این مشکل در آپدیت پیش رو حل شده.

نظر

نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                  سلام کیبورد نیم فاصله نداره !؟
                  انگشتتون رو روی فاصله نگه دارید

نظر

خیلی ممنون از برنامه خوبتون،در اپدیت بعدی مشکل پاک کردن کلمات رو هم حل کنید حروف رو دونه دونه پاک میکنه،کیبورد خود اپل وقتی دلیت رو میگیری اول حروفی و بعد کلمه ای پاک میکنه

نظر

دوستان اين Persiantyper به كجا رسيد!؟
                      دقت كردين ميرين سايتش persiantyper.com دايركت ميشه رو اين برنامه!!

نظر

نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                        خیلی ممنون از برنامه خوبتون،در اپدیت بعدی مشکل پاک کردن کلمات رو هم حل کنید حروف رو دونه دونه پاک میکنه،کیبورد خود اپل وقتی دلیت رو میگیری اول حروفی و بعد کلمه ای پاک میکنه
                        راستش رو بگم هنوز نتونستم چنین رفتاری رو شبیه سازی و پیاده کنم. ولی تلاشم رو میکنم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

خیلی ممنون از کیبورد خوبتوندوستان کیبورد من دو سه سانت اومده بالاتر!چی کار کنم درست شه

نظر

ممنون. اگه بتونید پس زمینه ی کیبورد رو شفاف کنید محشر میشه

نظر

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8 رایگان

اول تشكر ميكنم
                              از اينكه زحمتش رو كشيديد

من 2 تا مشکل دارم با این برنامه

يكي اين خط زير حروف كه نميدونم چجوري بايد حذفش كنم

دوم
                              وقتي راهنماي كيبورد رو ميزنم
                              راهي براي برگشت به تنظيمات نيست و بايد برنامه رو ببندم

ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 26-09-2014, 01:38 AM

نظر

متاسفانه روی ایپد ایر باگ داره دایما باعث میشه دستگاه کلا ریستارت بشه

Sent from my iPad Air (IOS 7.1.0)

نظر

صبر کنید ..
                                X