اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8

سلام دوستان
    امروز متوجه شدم بالاخره یک کیبرد فارسی برای iOS در اپ استور قرار گرفته
    نام برنامه Fars Tap
    الان نصب کردم خوبیش هم اینه تقریبا جای دکمه ها با کیبرد فارسی که در iOS 7 بود یکی هست
    لینک برنامه: https://appsto.re/us/dvaO2.i

Sent from my iPad Air (IOS 7.1.0)
    ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 04-10-2014, 10:20 AM

ممنون عزیز
    از کیبرد عربی خلاص شدم

نظر

منم نصب کردم
      اگر فول اکسس ندیم صدا نداره؟
      برای شما هم چند لحظه کوتاه طول میکشه صفحه کلید لود شه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خوبه. فقط وقتی از انگلیسی سوییچ می کنی روی فارسی، کیبورد غیب میشه و باید دوباره جایی که میخوای بنویسی تپ کنی تا کیبورد بیادش بالا

نظر

دوستان با نظر دادن و امتیاز دادن تو اپ استور به نویسنده برنامه انرژی بدبد واسه پشتیبانی و آپدیت این برنامه
          اویلن کیبرد فارسی تو اپ استور هست واقعا دست نویسندش درد نکنه

نظر

دوستان جسارتاً من چون دیروز مطلبی خوندم که بوسیله این کیبردها امکان دیده شدن مطالب تایپ شده هستند ایا این کیبرد مورد اعتماد هست تا نصبش کنم

نظر

ممنون
              رفتم برای دانلود

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
              دوستان جسارتاً من چون دیروز مطلبی خوندم که بوسیله این کیبردها امکان دیده شدن مطالب تایپ شده هستند ایا این کیبرد مورد اعتماد هست تا نصبش کنم
              دوست عزیز فکر نکنم سایت اپل اجازه نصب بد افزار و یا هرگونه نرم افزار جاسوسی و ... رو از اپ استور بده .
              ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 25-09-2014, 10:49 AM

نظر

همانطور که دیدید در قسمت کیبرد یک تنظیم بنام Allow Full Access گذاشته شده که هشدار میده در صورت فعال کردن هر چیزی که تایپ کنید حتی انهایی که از قبل تایپ کردید میتونه برای نویسنده ارسال بشه!!
                من که فعال نکردم و نمیدونم اصلا برای چی اپل چنین گزینه ای گذاشته.
                ظاهرا کیبرد های جانبی که نسب میشه وقتی بین کیبرد اپل سوییچ میکنید یه لگ وجود داره انگار کیبرد غیب میشه در حقیقت داره مجدد کیبرد را لود میکنه اگه چند لحظه صبر کنید کیبرد نمایان میشه.
                مشکلی که من باهاش دارم اینه که صدا نداره و وقتی دکمه ها را میزنی مثل کیبرد اپل حروف را بزرگ نمایان نمیکنه.
                دوستان در اپ استور ریت و ریویو و حمایت از نویسنده فراموش نشه واقعن من تو این مدت که کیبرد نداشتم داشتم دیوانه میشدم

نظر

تجربه من:
                  -زمان لود شدنش نسبت به کیبرد دیفالت محسوسه
                  -وقتی کی برد فارسی فعال شد روی کره تّ کنید برای آوردن لیست کی برد ها - لیستی نمایش داده نمیشه
                  ولی کی برد انگلیسی باشه لیست رو میاره و فارسی هم توش هست ولی فارسی باشه لیست کلا نمیاد
                  - یه لیست فونت داره توش که میشه عوض کرد که برای من تغییری ایجاد نشد
                  توی توضیحاتش نوشته (این فونت ها فقط نمایش کیبورد را تغییر میدهند و تاثیری در متن نوشته توسط شما ندارند) من تست کردم توی ظاهر کی برد هم با تغییر فونت تغییری حاصل نشد
                  - امکان تغییر رنگ هم توش هست اونم زدم تغییری نکرد شاید تنظیماتی رو باید توی گوشی تغییر بدم تا فعال بشه
                  تنظیم خاصی داره واسه فعال شدن این امکانات؟
                  بازم ممنون کیبورد خوبیه

بعد نوشت:
                  شایدم واسه این باشه که فول اکسس ندادم بهش
                  ویرایش توسط advil : https://i-phone.ir/forums/member/32073-advil در ساعت 25-09-2014, 11:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط advil نمایش پست ها
                    تجربه من:
                    -زمان لود شدنش نسبت به کیبرد دیفالت محسوسه
                    -وقتی کی برد فارسی فعال شد روی کره تّ کنید برای آوردن لیست کی برد ها - لیستی نمایش داده نمیشه
                    ولی کی برد انگلیسی باشه لیست رو میاره و فارسی هم توش هست ولی فارسی باشه لیست کلا نمیاد
                    - یه لیست فونت داره توش که میشه عوض کرد که برای من تغییری ایجاد نشد
                    توی توضیحاتش نوشته (این فونت ها فقط نمایش کیبورد را تغییر میدهند و تاثیری در متن نوشته توسط شما ندارند) من تست کردم توی ظاهر کی برد هم با تغییر فونت تغییری حاصل نشد
                    - امکان تغییر رنگ هم توش هست اونم زدم تغییری نکرد شاید تنظیماتی رو باید توی گوشی تغییر بدم تا فعال بشه
                    تنظیم خاصی داره واسه فعال شدن این امکانات؟
                    بازم ممنون کیبورد خوبیه

بعد نوشت:
                    شایدم واسه این باشه که فول اکسس ندادم بهش
                    برای تغییرات و صدا باید فول اکسس بدید

نظر

دوستان اگه کسی در ایپد هم امتحان کرده تجربشو بگه

نظر

با سلام
                        کیبورد نسبتا خوبیه
                        فقط دو نکته بنده وقتی فول اکسس نمیدم کیبورد اصلا ظاهر نمیشه و کلا بلانک میشه
                        دوم اینکه صدای این کیبورد چطوری قطع میشه هرچی تنظیمات گشتم پیدا نکردم

نظر

سلام
                          این کیبرد هم روی آیفون و هم روی آیپد جواب میده.

ممنون از آقای سعید طاهری بابت این برنامه خوب و به موقع

نظر

کیبرد فارسی Fars Tap برای iOS 8 رایگان

بله من رو ایپد هم نصب کردم
                            البته قابلیت دو تیکه شدن و تو ایپد نداره

الان داخل ستینگ برنامه دیدم با یه تیک میشه تو ایفون قابلیت بزرگ شدن دکمه تایپ شده فعال کرد که تو ایپد نیست
                            ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 25-09-2014, 12:51 PM

نظر

کاش اپل یه قابلیتی اضافه میکرد که میشد دسترسی محدود به کیبرد بدیم ...

ما الآن بخوایم کیبوردمون صدا داشته باشه و بشه فونت هاش رو عوض کرد و رنگش رو هم عوض کنیم، اما دسترسی به متن های تایپ شده نداشته باشیم هیچ راهی نداریم...

یعنی بین محدودیت 100% و دسترسی به همه چی گیر کردیم! حد وسط نداره :d

نظر

صبر کنید ..
                              X