اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.1 عرضه شد [تبادل نظر - حذف شد]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اين رفتار از اپل واقعاً عجيبه!

نظر

نسخه 8 بنظرم یه جور رفع کوتی بود واسه اپل در واقع یه جماعتی گذاشته سر کار انگار مجبور بوده !!!

این چنتا قابلیت مسخره تو یه آپدیت به نسخه 7.2 میزاشت و وقتی به نظرم قراره آپدیتی از نسخه 7 به 8 باشه کلا همه چی عوض میکرد مثل نسه 6 به 7 !!!

آپدیت 8 بنظرم سرگرم کردن کاربرا برای مدتی بود تا باز هم زیر ساخت ها بهتر شه !!!!

نظر شخصی .

نظر

اما برای تمامی دستگاهها لینکهای دانلود کار میکنه پس چرا می گید اپل برداشته

نظر

دانلود ميشه اما اجازه نصب رو نميده

نظر

باید منتظر ماند خود اپل برای این مشکل چی میگه

نظر

ظاهراً تا ساعاتي ديگر آپديت جديد عرضه خواهد شد.

نظر

آقا حالا كه اينقدر سريع اين مورد رو حذف كردن تكليف ما كه به ٨.٠.١ آپديت كرديم چيه

sent from my iphone using tapatalk
                ویرایش توسط Ayaz 1364 : https://i-phone.ir/forums/member/168960-ayaz-1364 در ساعت 25-09-2014, 02:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ayaz 1364 نمایش پست ها
                  آقا حالا كه اينقدر سريع اين مورد رو حذف كردن تكليف ما كه به ٨.٠.١ آپديت كرديم چيه

هیچی فعلا از همین لذت ببر تا 8.0.1 ریلیز بشه دوباره ( به نوعی شما الان یه مرحله جلویی ) :d
                  انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

واقعا گيج شدم!!!!! اين همون اپل كه مو را از ماست مي كشيد
                    تو ios 6 و ما قبل حتي ايمون ها هم داستاني واسه طراحيشون بود !!!!
                    نكنه تيم كوك و جاني ايو مي رن سر مقر سفينه فضايي اپل بيل مي زنن و ديگه نمي رسن شركت را جمع و جور كنن

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
                      واقعا گيج شدم!!!!! اين همون اپل كه مو را از ماست مي كشيد
                      تو ios 6 و ما قبل حتي ايمون ها هم داستاني واسه طراحيشون بود !!!!
                      نكنه تيم كوك و جاني ايو مي رن سر مقر سفينه فضايي اپل بيل مي زنن و ديگه نمي رسن شركت را جمع و جور كنن
                      شما خیلی داری شلوغش میکنی !‌خوب یه سری مشکل هست که باید حل بشه

نظر

ديگه اپل هم شورشو در اورده اون از ايفون ٦ پلاس اينم از سيستم عاملش

نظر

اخه این چه وضعیه چرا مسولین رسیدگس نمیکنن اخه کی جیلبریک ای او اس ۸ میاد پس

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها

داداش تو كه آپديت كردي خدارشكر آنتنت نپريده
                            حالا لطفا بگين مشكل سرعت واي فاي و باگاي ٨ مخصوصا slide to answer و شارژ گوشي رفع شده يا نه؟ يه توضيح بده از ٨.٠.١

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط esmaeil.slender نمایش پست ها
                              داداش تو كه آپديت كردي خدارشكر آنتنت نپريده
                              حالا لطفا بگين مشكل سرعت واي فاي و باگاي ٨ مخصوصا slide to answer و شارژ گوشي رفع شده يا نه؟ يه توضيح بده از ٨.٠.١

والا داداش من پرش آنتن رو هم همون ios 8 هم داشتم و مدام گوشیم no service می شد ولی از دیشب تا حالا که 8.0.1 اومده مدام هم تست کردم این مشکل رو دیگه ندارم.
                              اون مورد silde to answer هم هنوز هست و حل نشده و شارژ هم همون طور هست و هنوز زیاد باتری مصرف میشه. به نظرم safari بهتر شده.
                              سرعت wifi هم برای من خوب هست یعنی کلا ios 8 که اومد من با wifi مشکلی نداشتم و سرعتش برام تغییری نکرد و خوب بود.
                              اون کرکره نوتیفیکیشن و همچنین کنترل پانل که وقتی ios 8 اومد برای من لگ میزد و بعضی مواقع گیر می کرد هم دیگه لگ نداره و خیلی روان باز میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
                                والا داداش من پرش آنتن رو هم همون ios 8 هم داشتم و مدام گوشیم no service می شد ولی از دیشب تا حالا که 8.0.1 اومده مدام هم تست کردم این مشکل رو دیگه ندارم.
                                اون مورد silde to answer هم هنوز هست و حل نشده و شارژ هم همون طور هست و هنوز زیاد باتری مصرف میشه. به نظرم safari بهتر شده.
                                سرعت wifi هم برای من خوب هست یعنی کلا ios 8 که اومد من با wifi مشکلی نداشتم و سرعتش برام تغییری نکرد و خوب بود.
                                اون کرکره نوتیفیکیشن و همچنین کنترل پانل که وقتی ios 8 اومد برای من لگ میزد و بعضی مواقع گیر می کرد هم دیگه لگ نداره و خیلی روان باز میشه.
                                يعني لگ slide to answer هنوز هس؟؟؟؟ بابا لگ از اين واضح تر كه ديگه ios 8 نداشت !!! اپل آپديت كرده ولي هنوز اين لگ رو برطرف نكرده واقعا عجيبه!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X