اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل عدم نصب Provisioning Profile (پروفایل iResign) در iOS 8 به بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل عدم نصب Provisioning Profile (پروفایل iResign) در iOS 8 به بالا

قابل توجه کاربرانی که از سرویس iResign در آی او اس 8 به بالا استفاده میکنند...
    دلیل عدم نمایش پروفایل در Setting دستگاه شما به باگی که در این ورژن وجود داره برمی‌گرده. برای حل این مشکل ۲ راه حل وجود دارد:

راه حل اول:
    در ابتدا یکی از دو فایل زیر را (بسته به سیستم عامل خود) دانلود کنید:

*. مخصوص مک: https://www.dropbox.com/s/mj6n6iimp5...ility.dmg?dl=0
    *. مخصوص ویندوز: https://www.dropbox.com/s/wiidlbybq9...Setup.exe?dl=0

۱- برنامه iPhone Configuration Utility را باز کنید.
    ۲- دستگاه خود را به کامپیوتر وصل کنید.
    ۳- خواهید دید در سمت چپ برنامه, در زیر منوی Devices دستگاه شما نمایش داده می‌شود(عکس ۱)
    ۴- هنگامی که بروی نام دیوایس خود کلیک می‌کنید, در سمت چپ ۵ گزینه نمایش داده می‌شود که یکی از آنها Provisioning Profile می‌باشد.
    ۵- گزینه Provisioning Profile را انتخاب کرده, سپس پروفایل ارسال شده توسط فروشگاه را از دسکتاپ Drag و به داخل باکس Drop کنید. خواهید دید که پروفایل اضافه خواهد شد.
    *. شما همچنین بجای مسیر شماره ۵ می‌توانید بروی گزینه Add در بالای تصویر سمت چپ کلیک کرده و مسیر پروفایل ارسالی توسط فروشگاه را وارد کنید.
    توجه:
    در ضمن شما می‌توانید از طریق گزینه Application برنامه هایی که ساین کرده‌اید را بروی دستگاه منتقل کنید.

راه حل دوم:
    برای کاربرانی که مایل به انجام این کار از طریق xCode می‌باشند:
    ۱- برنامه xCode را باز کنید(چنانچه برنامه مربوطه را ندارید از انجمن تخصصی آی فون با لینک مستقیم دانلود کنید).
    ۲- دستگاه را به مک وصل کرده و گزینه "Use For Development" را در xCode کلیک کنید.
    ۳- سپس گزینه "Cancel" را کلیک کنید.
    ۴- بروی فایل Provision Profile دبل کلیک کرده تا بصورت خودکار توسط xCode باز شود. دقت داشته باشید شما اتفاق خاصی را مشاهده نخواهید کرد. حتی در قسمت Profile دیواس خود mobile provision را هم ملاحظه نخواهید کرد(در ورژن 8)
    ۵- برای اطمینان از نصب بودن پروفایل, در xCode در زیر آیکون دستگاه خود, گزینه "Provisioning" را کلیک کرده و خواهید دید که پروفایل نصب شده با تیک سبز نشان داده شده است.

توجه مهم: فارغ از هر یک از روشهای بالا که استفاده کرده‌اید, در ورژن 8 پروفایل نصب شده در قسمت Profile دستگاه قابل روئت نیست(علیرغم اینکه بروی دیوایس نصب می‌باشد.) پس نگران این موضوع نباشید.

روش اول کار نکرد واسه من !!!!!

نظر

با تشکر ، راه حل اول کاملا جواب داد .

نظر

اقا من میخوام سفارش بدم برای ۸.۴ هنوز کار میکنه ؟؟ انگار اپل دیگه جلوش رو گرفته بعد برنامه ها رو میشه روی ۹ ریخت ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط terinerps نمایش پست ها
          اقا من میخوام سفارش بدم برای ۸.۴ هنوز کار میکنه ؟؟ انگار اپل دیگه جلوش رو گرفته بعد برنامه ها رو میشه روی ۹ ریخت ؟؟
          خیر هیچ مشکلی نیست و بخوبی تا آخرین ورژن که ۹.۳ هست جواب میده!

نظر

ببخشید هیچکدوم از روشهای بالا برای من درست کار نکرد. لطفا کمکم کنید چون لازم دارام که این کار حتما انجام شه برام.

نظر

روش اول چرا نصب نمیشه؟میگه این نسخه با ورژن مک شما سازگار نیست
              من کاپتان ۱۰.۱۱.۴ بتا هستم روی مک بوک ایر

نظر

روش اول چرا نصب نمیشه؟میگه این نسخه با ورژن مک شما سازگار نیست
                من کاپتان ۱۰.۱۱.۴ بتا هستم روی مک بوک ایر

نظر

لطفا رسیدگی کنید ......

نظر

فایل اول که برا مک هستش نصب نمیشه انگار ورژنش پایین اپدیتش رو میشه بزارین

نظر

صبر کنید ..
                    X