اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن خود به خود صدای آهنگ و زنگ گوشی و صدای بازی ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن خود به خود صدای آهنگ و زنگ گوشی و صدای بازی ها

سلام گوشی 4s من خود به خود صدای اهنگ و زنگ گوشی و صدای بازیش قطع شده
    تو تنظیماتشم رفتم چیزی دستگیرم نشد لطفا راهنمایی کنید کسی بهم زنگ میزنه گوشی فقط میره رو ویبره
    چیکار باید بکنم؟

اگه گوشیت جیلبریکه من قبلا این کار رو انجام دادم درست شد
    فایل iapd.plist رو با iExplorer از تو system/library/LaunchDeamons پاک کن درست میشه
    ویرایش توسط DONYA : https://i-phone.ir/forums/member/238-donya در ساعت 23-09-2014, 12:37 AM

نظر

کمک کن لطفا...

من چیزی رو که گفتی پیدا نکردم گوشیم iphone 4 s مدل md239d/a با version 7.1.2)11 d 257( نمیدونم چه طوری باید درستش کنم

نظر

کلا هیچ صدایی از گوشی خارج نمیشه ؟ از توی player گوشی آهنگ پخش کنید باز هم صدایی نمیاد ؟

یکبار خاموش روشن کنید٬ اگه حل نشد ریستور کنید٬ اگه باز هم حل نشد گوشی شما مشکل سخت افزاری پیدا کرده.

نظر

سلام
          اين ايراد به علت استفاده از شارژر غير اصل يا وصل كردن گوشيت به يك ديوايس ديگه پيش مياد و نرم افزاري نيست،
          شما ميتوني قسمت پايين گوشيت كه سيم شارژر بهش وصل ميشرو با فشار باد زياد (از فوت دهان بيشتر) باد بگيري. (گاهي هم فوت كفايت ميكنه) و داخل همون قسمت و محل ورودي هدفونتو با گوش پاك كن يا همچين چيزي تميز كني.
          اميدوارم جواب بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

واسه منم همین مشکل پیش اومده صدای زنگ موبایل در میاد ولی متاسفانه اهنگها پخش نمیشن

نظر

این مشکل اصلا سخت افزاری نیست بعد از آپگرید به ۷ روی بعضی از آیفون های ۴ و 4s دیده شده تنها راهش جیلبرک کردن و حذف کردن اون فایله که خانم دنیا گفتند مسیرش هم اینه :
              System/library/launchdeamons
              iapd.plist
              اول فایل با com apple . شروع میشه

نظر

برام 4s من هم پيش اومد. از buzzer يا همون بلندگويدكوچك گوشي ممكنه باشه. اگه مي خواي تست كني صداي كوشي رو خيلي كم كن و اونوقت گوشت رو بگذار دم بلند گو اگه صداي وز وز شنيديداز buzzer است. كن مجبور شدم عوض كنم. جاي معتبر ٨٠ تومن قيمت تعمير داد. طبقه زير علاء الدين با ٢٠ تومن يه buzzer نو از روي يه 4s ديگه برام كذاشت و درست شد.

نظر

این در حالیه که هیچ صدایی ازش شنیده نشه در صورتی که موقع زنگ خوردن و ساعت زنگ صدا داره ولی تو اس ام اس و بازی ها و موزیک صدا نیست در این حالت قطعا مشکل نرم افزاریه

نظر

سلام به مدیر سایت.
                    ببخشید گوشی من هو ا وی y600هستش ونمیدونم چی شده که صدای تماسش که زنگ میخوره در نمیاد؟ افتاده روی ویبره. از کم زیاد کردن صداش هم نیست.
                    میشه منو راهنمایی کنید.
                    ممنونتون میشم.
                    ؟

نظر

مشکل رفع صدای بازی های آیفون

با سلام و خسته نباشید
                      من هم همین مشکل قطع صدا امروز برام پیش اومد البته چند روزی میشد یه زمانی پیام هایی میومد واسم توی برنامه های چت اصلا صدایی نمیومد ولی گاهی هم کار میکرد البته طی این چند روز دو بار گوشی من از دستم افتاد به صورت خیلی خفیف اسیب دید گلاسش و یه بار هم پشتش کمی خط افتاد تو قاب نبود ولی امروز کلا صدا قطع شد اومدم توی نت سرچ کنم مشکل اینکه بازی پخش میکنم صدا نمیاد ولی موزیک پخش میکنم یا توی تنطیمات میرم صدا دارم اینجا متوجه شدم سخت افزاری نیست گوشی رو حدود ۶ ماهه خریدم آیفون پلاس ۱۲۸ گیگ گلد خلاصه امروز که پیام ها رو دیدم چند بار خیلی محکم فوت کردم داخل جای شارژ مشکلم الان حل شده و صدا دارم ممنون از راهنمایی بچها

نظر

سلام . من این مشکل رو رفع کردم لطفا به ای دی تلگرام با اسم maya پیغام بگذارید
                        متن پیغام باید این باشد
                        کار نکردن اسپیکر
                        در غیر این صورت جواب داده نمیشود

نظر

صبر کنید ..
                        X