اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه عجیب apple با acer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه ۱۵ اینچ نخواید و با ۱۳ کنار بیاید٬ میتونید me864 رو بصورت کاستومایز شده با هزینه 1350 دلار که حدودا ۷۰۰ هزار تومان گرونتر (۴/۵ میلیون) با سی پی یو core i7 2.9 و رم 8 گیگ تهیه کنید :

Configure - Apple Store (U.S.)

http://www.digikala.com/Product/DKP-...ا-مدل-2013

نظر

نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
      میخوام ویروسی نشه (چون من هر هفته 1 بار ویندوزم نابود میشه و ویندوز جدید نصب کنم که خیلی وقت من رو میگیره!)
      خدا برکت بده نورتون گاست رو . ظرف 6 -5 دقیقه بکاپ ویندوز یا پارتیشن رو بر می گردونه .

نظر

خدا برکت بده نورتون گاست رو . ظرف 6 -5 دقیقه بکاپ ویندوز یا پارتیشن رو بر می گردونه .
        این رو نمیدونستم
        یادم باشه در موردش صحبت کنیم!

حالا که اپل رو نمیشه پیدا کرد، میتونید یه لپ تاپ بهم معرفی منید که قیمتش حد اکثر 3.5 میلیون باشه و از این لپ تاپ بهتر باشه؟

نظر

این رو نمیدونستم
          یادم باشه در موردش صحبت کنیم!

حالا که اپل رو نمیشه پیدا کرد، میتونید یه لپ تاپ بهم معرفی منید که قیمتش حد اکثر 3.5 میلیون باشه و از این لپ تاپ بهتر باشه؟
          یکی از دوستانم یه لپ تاپ ایسوز خریده بود .
          cpu کورای 7
          رم 8 یا 6
          هارد 1 ترابایت
          گرافیک 4
          مانیوتر 19 اگه اشتباه نکنم
          2500 واقعاً هم زیبا و سریع بود . من که کلی ازش خوشم اومد . مدلش رو یادم نیست . ولی واقعاً تحسین بر انگیز بود.

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
            خب با نیازای شما خصوصا ویژوال استودیو من پیشنهاد میکنم لپتاپ ویندپزی بگیرین، البته واسه ویروسی نشدن چاره ش استفاده از انتی ویروسه خوبه.
            ۱۵ اینچ این قیمت ها محاله گیر بیارید.

این که کار کردن با سیستم عامل مک برای ما کاربران غرب آسیا بدبختی داره یعنی چی؟ چه بدبختی و مشکلی مثلا؟
            یا این که محصولات اپل به درد ایران نمیخورن، منظورتون رو اصلا نمیفهمم که رو چه حسابی این حرف رو میزنید...
            در این که ویندوز در حال حاضر دایره ی نرم افزاری گسترده تری داره که شکی نیست، ولی دستیابی به بسیاری از برنامه چندان سخت هم نیست، مهم تر از همه در کنار مک میتونید ویندوز هم داشته باشید، دوال بوت باشه.
            و یا این که دوست ندارید از محیط مک خارج شید، از پاراللز میتونید استفاده کنید و تمامی امکانات و برنامه های ویندوز رو در خود محیط مک داشته باشید.
            تا جایی که اطلاع دارم توی مک قابلیت راست چین نداشته . الانش رو نمی دونم .
            و تایپ راست چین تویه اکثر برنامه هاش درد سر داره . این نشون می ده که اصلاً مال ما ساخته نشده .
            و اینکه بخواییم برنامه روی مک نصب کنیم که بتونه برنامه های ویندوز رو اجرا کنه چرخوندن لقمه دور دهان و خرج بیهوده کردنه .
            و

نظر

نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
              یکی از دوستانم یه لپ تاپ ایسوز خریده بود .
              cpu کورای 7
              رم 8 یا 6
              هارد 1 ترابایت
              گرافیک 4
              مانیوتر 19 اگه اشتباه نکنم
              2500 واقعاً هم زیبا و سریع بود . من که کلی ازش خوشم اومد . مدلش رو یادم نیست . ولی واقعاً تحسین بر انگیز بود.
              اون لپ تاپ رو با این مقایسه کردم
              هارد ssd نداره و مدت نگهداری شارژ کمتری داره
              البته شما هم یه مقایسه کنید
              Lenovo IdeaPad Z5070 - B - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z50-70

نظر

اون لپ تاپ رو با این مقایسه کردم
                هارد ssd نداره و مدت نگهداری شارژ کمتری داره
                البته شما هم یه مقایسه کنید
                Lenovo IdeaPad Z5070 - B - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z50-70
                من جای شما باشم کلا فکر می کنم لنوو وجود نداره . چون واقعاً آشغاله لپ تاپ هاش .

مفتش گرونه . کلا بیخال لنوو شید اینو برادرانه می گم . دیدم از نزدیک که می گم . به هیچ دردی نمی خورن برای کسایی که بخوان هزینه کنه انتخاب های خیلی بهتری وجود داره . نه قیافه درستی دارن نه قدرت خوبی . دوستم یه لنوو خرید دو میلیون . به من یه ملیون هم بدن برش نمی دارم . چون واقعاً مزخرف و بیخوده . قیافه یقوری داره و خیلی هم سنگینه و زشته . شارژ نگه داشتنشون هم در حد مرگه . کلا باید به برق وصل باشن .
                ویرایش توسط hadi171171 : https://i-phone.ir/forums/member/143954-hadi171171 در ساعت 23-09-2014, 12:16 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                  تا جایی که اطلاع دارم توی مک قابلیت راست چین نداشته . الانش رو نمی دونم .
                  و تایپ راست چین تویه اکثر برنامه هاش درد سر داره . این نشون می ده که اصلاً مال ما ساخته نشده .
                  و اینکه بخواییم برنامه روی مک نصب کنیم که بتونه برنامه های ویندوز رو اجرا کنه چرخوندن لقمه دور دهان و خرج بیهوده کردنه .
                  و
                  این اصلا خوب نیست وقتی از چیزی مطلع نیستیم٬ کلا اون رو ببریم زیر سوال

سازگاری مکینتاش با زبان های دیگه اینطور نیست که شما میفرمایید. قبلا مشکلاتی از قبیل جدا نوشته شدن حروف در نرم افزارهایی مثل Pages و Office وجود داشته که چند سالی هست که حل شده این مشکل٬ ولی از وقتی یادم میاد توی راست چین شدن که شما فرمودید هیچ مشکلی نبوده.

مشکل اصلی اونجاست که خیلی از افراد چون به یک محیط عادت کردن٬ واسشون سخته که از اون دل بکنن. گاهی اوقات برای بعضی کارها من مجبور میشم روی لینوکس کارهامو انجام بدم. گاهی هم روی ویندوز میرم برای اجرای نرم افزار خاص٬ ولی در حالت عادی ۹۰ درصد کارهامو روی مکینتاش انجام میدم و هیچ مشکلی هم نداشتم.

تنها در یک مورد با شما هم عقیده هستم اون هم اینکه شما مکینتاش بخری و بخوای تمام وقتت رو روی ویندوز هدر بدی ٬‌ در اون صورت اصلا نباید سمت مکینتاش و مک بوک بری.

نظر

کسی رو ندیدم که اپل بخره و پشیمون باشه
                    اینکه شما اپل بخری بسته به نیاز شماست
                    اما پیشنهاد متخصص ها برای سیستم عامل ها:
                    سرور و سایت : لینوکس
                    گرافیک و مالتی مدیا و انیمیشن : مک
                    ویندوز تقریبا همه رو داره، اما اون بالایی ها تخصصی تر هستن
                    تجربه خودم: هیچکدوم لذت مار با مک رو نداره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

شما هررررر كدوم از انواع مدلهاي لپتاپ اپل رو بگيري، از دوسال پيش هم باشه ، از همه نظر از تمام لپتاپهاي توي بازار ايران بهتره ه ه ه..
                      من خودم macbook pro 2010 دارم و مييييدونم دارم چي خلاصه ميگم.
                      هر فروشنده ، شب تا صب فك ميكنه كه چه جمله اي براي همه ي برندهاي مغازش دربرابر اپل بگه .

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
                        شما هررررر كدوم از انواع مدلهاي لپتاپ اپل رو بگيري، از دوسال پيش هم باشه ، از همه نظر از تمام لپتاپهاي توي بازار ايران بهتره ه ه ه..
                        من خودم macbook pro 2010 دارم و مييييدونم دارم چي خلاصه ميگم.
                        هر فروشنده ، شب تا صب فك ميكنه كه چه جمله اي براي همه ي برندهاي مغازش دربرابر اپل بگه .

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        من هم ۲۰۱۰ دارم و کاملا تایید میکنم. اصلا احساس نیاز به ارتقا نکردم و متوجه نمیشم مدل ۴ سال پیشه!

نظر

صبر کنید ..
                        X