اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم ارسال ایمیل در توسط اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم ارسال ایمیل در توسط اپل

سلام
    من یک اپل ایدی دارم که روی ایفون 5 اس هست و find my iphone گوشی روشن هست بعد سول امنیتی های اپل ای یادم نیست از طریق ارسال لینک ریست به ایمیل تو سایت اپل درخواست میدم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم مشکل کجاست دوستان؟

نوشته اصلی توسط amir-bahador نمایش پست ها
    سلام
    من یک اپل ایدی دارم که روی ایفون 5 اس هست و find my iphone گوشی روشن هست بعد سول امنیتی های اپل ای یادم نیست از طریق ارسال لینک ریست به ایمیل تو سایت اپل درخواست میدم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم مشکل کجاست دوستان؟
    سلام
    اگر اپل آیدی رو خودتون ساخته باشید و ایمیل ریکاوری هم معرفی کرده باشید که نباید همچین مشکلی داشته باشید.
    اگر هم معرفی کردید به قسمت هرزنامه های ایمیل خودتون مراجعه کنید. امکان داره به اونجا منتقل شده باشه
    ولی اگر اپل آیدی رو خودتون نساخته باشید امکان داره که شخص سازنده یک ایمیل ریکاوری معرفی کرده باشه ، اگر اینطور هست بهتره به سازنده اپل آیدی مراجعه کنید.

نظر

من نساختم اپل ای دی رو نمیدونم ایمیل ریکاوری داره یا نه اگه داشته باشه به ایمیل ریکاوری ارسال میشه به این ایمیل که ای دی با اون ساخته شده ارسال نمیشه؟

نظر

من نساختم اپل ای دی رو نمیدونم ایمیل ریکاوری داره یا نه اگه داشته باشه به ایمیل ریکاوری ارسال میشه به این ایمیل که ای دی با اون ساخته شده ارسال نمیشه؟
        بله. فقط به ایمیل ریکاوری ارسال میشه.
        ولی میتونید با تماس به قسمت پشتیبانی اپل درخواست ریست کردن سئوالات امنیتی رو اعلام کنید و بعد از اون به راحتی ایمیل ریکاوری رو به دلخواه تغییر بدید.
        تنها راه برای تغییر ایمیل ریکاوری دونستن جواب سئوالات امنیتی هستش.

این تاپیک هم مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 22-09-2014, 03:05 AM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          بله. فقط به ایمیل ریکاوری ارسال میشه.
          ولی میتونید با تماس به قسمت پشتیبانی اپل درخواست ریست کردن سئوالات امنیتی رو اعلام کنید و بعد از اون به راحتی ایمیل ریکاوری رو به دلخواه تغییر بدید.
          تنها راه برای تغییر ایمیل ریکاوری دونستن جواب سئوالات امنیتی هستش.

این تاپیک هم مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html
          مرسی خیلی ممنون از کمکتون حالا چطوری به پیشتیبان اپل درخواست ریست کردن سوال امنیتی رو بدم؟

نظر

مرسی خیلی ممنون از کمکتون حالا چطوری به پیشتیبان اپل درخواست ریست کردن سوال امنیتی رو بدم؟
            تو همین لینک انتهای پست قبل براتون لینک گذاشتم.... تاپیک : مشکل جدی با apple id
            داخل این تاپیک شماره تماس و تمام اطلاعات لازم برای تماس با پشتیبانی اپل گفته شده.... فقط کاملا مطالعه کنید
            تعدادی از دوستان هم با همین راهنمایی موفق به ریست کردن سئوالات امنیتی شدند.
            موفق باشید

نظر

یک سوال دیگه داشتم می خواستم بدونم که برای ریست سوال امنیتی توسط پشتیبانی اپل باید حتما یک سوال امنیتی و تاریخ تولد رو که موقع ساخت وارد کردی رو بدونی یا بدون اون هم میشه؟

نظر

یک سوال دیگه داشتم می خواستم بدونم که برای ریست سوال امنیتی توسط پشتیبانی اپل باید حتما یک سوال امنیتی و تاریخ تولد رو که موقع ساخت وارد کردی رو بدونی یا بدون اون هم میشه؟
                تو تاپیکی که به شما معرفی کردم بودند دوستانی که هیچ اطلاعاتی از اکانتشون رو به یاد نداشتند...ولی مشکلشون حل شده.
                ولی اگر چیزی از این اطلاعات بدونید بهتر است.

نظر

صبر کنید ..
                X