اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه آبی مرگ برای آیپد ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صفحه آبی مرگ برای آیپد ایر

سلام
    مثل اینکه این مشکل 1 نفر 2 نفر نیست و چیز غیر طبیعی ای هم نیست تو انجمن اپل هم بیش از 20-30 نفر تاپیک زدن و با آیپد ایر مشکل داشتن
    کسایی که مشکل صفحه آبی رو قبلا تجربه کردن یا تو سخت افزار نرم افزار تجربه کافی دارن این مشکل رو من برای اولین بار از وقتی به آی او اس 8 آپدگرید کردم دارم
    تو بازی هایی مثل real racing . dungeon hunter . سافاری . اپل استور معمولا تو اینا
    تا حالا 3-4 بار این صفحه آبی اومده منم دیگه خاموش کردم آیپد رو که چیزیش نشه
    حالا میخوام بدونم تا حالا من نه مشکل باتری داشته آیپدم نه وای فای کلا هیچ مشکلی بعده 1 سال استفاده نداشته این اولین مشکلی هست که داره این صفحه آبی که واسه آی او اس 8 هست امکان داره باعث خراب شدن سخت افزار دستگاه بشه یا اینکه فقط یه باگ نرم افزاریه ؟
    الان که این مشکل اومده من فریمور 7 رو دارم دانلود میکنم اگر ریستور کنم درست میشه دیگه چون تو 7 نبود تا حالا ؟
    معمولا چقدر طول میکشه تا اپل اولین آپدیت رو بده بیرون ؟

دقيقا منم مثل شمام
    ايپد ميني رتينا دارم
    نه جيلبريك كردم نه سخت افزارش خرابه اخه هيچ چيزش نيست نميدونم چرا هي ريستارت ميشه و هي صفحه ابي مياد
    خدا كنه اپل زودتر اپديت بده

- - - - - - - - - -

مطمئن باش نرم افزاريه

نظر

نوشته اصلی توسط iSMRB نمایش پست ها
      دقيقا منم مثل شمام
      ايپد ميني رتينا دارم
      نه جيلبريك كردم نه سخت افزارش خرابه اخه هيچ چيزش نيست نميدونم چرا هي ريستارت ميشه و هي صفحه ابي مياد
      خدا كنه اپل زودتر اپديت بده

- - - - - - - - - -

مطمئن باش نرم افزاريه
      من الان دارم با اپل حرف میزنم میگن ریستور ب عنوان ایپد جدید از طریق ایتونز احتمال داره سخت افزار رو خراب کنه منم او اس 8 رو با ایتونز دانلود کردم
      تو با ایتونز زدی یا خوده ایپد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Artaherzadeh نمایش پست ها
        من الان دارم با اپل حرف میزنم میگن ریستور ب عنوان ایپد جدید از طریق ایتونز احتمال داره سخت افزار رو خراب کنه منم او اس 8 رو با ایتونز دانلود کردم
        تو با ایتونز زدی یا خوده ایپد ؟
        من با خود ايپد كردم

نظر

خيلي اين تاپيك ها داره زياد ميشه... اگه يك جا باشه بهتره

http://www.i-phone.ir/forums/thread97773.html

نظر

بابا اين اپل هم گند زده با اين كاراش، اون از گوشى هاى جديدش و اينم از iOS جديدش،الان آيپد من خدايى ناكرده بسوزه بايد چيكار كنم؟ چطور ببرم به يكى از نمايندگى هاش؟
            اصلا خريد كردن لوازمى كه تو ايران پشتيبانى نميشه اشتباهه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

میشه از ۸.۰۲ به ۷.۱.۲دانگرید کرد؟
              ویرایش توسط DONYA : https://i-phone.ir/forums/member/238-donya در ساعت 29-09-2014, 06:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                میشه از ۸.۰۲ به ۷.۱.۲دانگرید کرد؟
                خير امكان ان ديگه وجود نداره

نظر

صبر کنید ..
                X