اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريستارت شدن و صفحه ي ابي!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
    عزيزم
    شما فيوريت ها و كانتكت‌ها را كه به راحتي مي توني روي آيكلود ذخيره داشته باشي...
    ميمونه يه زمان گذاشتن براي نصب برنامه هات!
    اگه اين مورد واقعا اذيت كننده هست بهت پيشنهاد ميدهم راهي را كه گفتم امتحان كن و نتيجه را اعلام كن...
    آيپد من تقريبا هر 40 دقيقه يك بار اين اتفاق براش مي افتاد تا اينكه اون راه را انجام دادم و الان حدود 10 روز هست كه حتي يك بار هم ريبوت نشده...
    حال صلاح مملكت را خسروان دانند!

دوباره سلام دوست عزیز
    هر اونچه که شما گفتید رو انجام دادم
    در هیچکدوم از موارد هیچ فرقی نکرد
    دیشب هم ۸.۱ رو دانلود و نصب کردم که مشکل جدیدی هم بوجود اومد و اون مصرف زیاد باطری آیپدم هستش بطوریکه در عرض شش ساعت استندبای و کلا دوساعت استفاده از ۱۰۰٪ به ۷٪ رسید !

ضمنا جهت اطلاعتون عرض میکنم خسرو خان ...
    طبق تحقیقاتی که انجام دادم سخت افزار یکسری از دیوایسها با ۸ سازگار نیست که با ریستارت در صفحه آبی مشخص هستند که حتی احتمال خاموشی دایم وجود داره !
    و خود شرکت اپل اون دیوایسها رو تعویض میکنه که متاسفانه آیپد ایر بنده از اون دسته دیوایسهاست...
    ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 22-10-2014, 05:08 PM

نظر

برای منم صفحه ابی میشد که بعداز اپدیت به ورژن جدید که از پریشب بود دیگه صفحه ابی نیومد برای من

نظر

واسه من هم بعد از آپدیت به 8 این مشکل پیش اومد که شکر خدا بعد از آپدیت به 8.1 تا الان دیگه صفحه آبی نداشتم و مصرف باتری هم به نظرم تفاوتی نکرده سرعت هم بهتر شده

نظر

من هم بعد از آپگرید 5s به ورژن 8 این مشکل واسم پیش اومد و بارها در طول روز حتی تا 20-25 بار صفحه آبی میامد و restart میشد ، اینقدر تکرار شد که دیگه سیمکارتو برداشتم چون عملا گوشی غیر قابل استفاده شده بود
          بعد به 8.1 آپگرید کردم و بدتر شد، الان به 8.1.1 آپگرید کردم یکم بهتر شده و هر چند روز یبار این مشکل پیش میاد ، ولی بازم برطرف نشده
          حتی به ذهنم رسید که گوشیمو بفرستم به یه اپل استور در بیرون از ایران جهت تعویض ولی الان کمتر مشکل صفحه آبی و restart های مکرر پیش میاد
          مشکل فعلی اینجاست که نمیشه وارد آیتینز شد و وقتی میخوام بک آپ بگیرم تو مرحله 2 از 5 گیر میکنه و اصلا تو آیتیونز login نمیشم
          error 1009 هم که به همه سلام میرسونه روزی 2000 بار

نظر

میشه مثلا 5s چند نوع باشه؟ اینطوری که شما گفتید 8 با بعضی از ریوایسها سازگار نیست...! چون دوستای من آپگرید کردن و مشکلی ندارن!
            ضمنا روش درخواست و تعویض در اپل چجوریه؟

نظر

سلام دوستان يكي به من جواب بده. من ١ ساعت پيش يه آيپد اير خريدم. داشتم كار ميكردم صفحه آبي شد و خاموش شد الانم روشن نميشه. چي كار كنم. ؟ داغون شد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza8983 نمایش پست ها
                سلام دوستان يكي به من جواب بده. من ١ ساعت پيش يه آيپد اير خريدم. داشتم كار ميكردم صفحه آبي شد و خاموش شد الانم روشن نميشه. چي كار كنم. ؟ داغون شد ؟
                نو خریدید؟
                احتمالا باید تعویض کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

من بعد ریست کردن گوشیم دو بار این مشکل برام پیش اومده اونم وقتی که داشتم یه application رو اجرا میکردم یهو ریستارت شد یه بار zombie booth2 رو داشتم اجرا میکردم فقط ریستارت شد و یه بار هم google earth رو تازه دانلود و نصب کرده بودم که تو اولین اجرا صفحه آبی اومد و رستارت شد.در ضمن من گوشیمو ریست کردم یه بار البته ios همون 8 هست ولی قبل ریست همچین مشکلی پیش نیومده بود
                  راستی 8.1.3 اومده آپدیت بکنیم؟
                  ویرایش توسط pouya_f89 : https://i-phone.ir/forums/member/179121-pouya_f89 در ساعت 31-01-2015, 02:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pouya_f89 نمایش پست ها
                    من بعد ریست کردن گوشیم دو بار این مشکل برام پیش اومده اونم وقتی که داشتم یه application رو اجرا میکردم یهو ریستارت شد یه بار zombie booth2 رو داشتم اجرا میکردم فقط ریستارت شد و یه بار هم google earth رو تازه دانلود و نصب کرده بودم که تو اولین اجرا صفحه آبی اومد و رستارت شد.در ضمن من گوشیمو ریست کردم یه بار البته ios همون 8 هست ولی قبل ریست همچین مشکلی پیش نیومده بود
                    راستی 8.1.3 اومده آپدیت بکنیم؟
                    گوشيتون چه مدل و چند گيگ هست؟

اپديت كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                      گوشيتون چه مدل و چند گيگ هست؟

اپديت كنيد

5S هست 16 گیگ ورژن 8.1.3
                      تقریبا مشکل آبی شدن هفته ای یکبار به وجود اومده و فقط وقتی که نم افزاری باز کردم تو حالت عادی یا توی home تا حالا پیش نیومده برام
                      میخوام بدونم با توجه به این که زود زود اتفاق نمیفته خیالم راحت باشه که سخت افزاری نیست؟؟گوشی رو دو ماهه خریدم آخه یه بار از دستم افتاده رمین فقط

نظر

من ايفون 6 64Gb دارم
                        مشكله ديوايسم اينه كه چندتا برنام رو هم زمان باز ميكنم صفحه ي دستگاه ابي ميشه بد رست ميكنه!!!!!!!ميخواستم بدونم چيكار بايد بكنم؟ اگه ازش استفاده كنم مشكلي پيش مياد برا ديوايس؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammadrezahd نمایش پست ها
                          من ايفون 6 64Gb دارم
                          مشكله ديوايسم اينه كه چندتا برنام رو هم زمان باز ميكنم صفحه ي دستگاه ابي ميشه بد رست ميكنه!!!!!!!ميخواستم بدونم چيكار بايد بكنم؟ اگه ازش استفاده كنم مشكلي پيش مياد برا ديوايس؟

گوشیتون جیلبریک شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammadrezahd
                            Na nashode!!!!

به ورژن ۸.۲ رستور کنید بکاپ رو برنگردونید تست کنید ببنید درست میشه یا نه

نظر

منم تو ورژن۸.۲ مشکلم حل شد

نظر

صبر کنید ..
                              X