اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ری استارت شدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ری استارت شدن

سلام
    من دیروز ، پریروز ایپد خودم رو به Ios 8 ارتقا دادم
    از وقتی که ارتقا دادم یه مشکل بزرگ دارم که اونم ری استارت شدن خود به خود دستگاه هست که این مشکل فقط توی چند تا نرم افزار یا بازی اتفاق میافته که یکی از آن ها که خیلی باعثش میشه Real racing 3 هست.
    قبل از اینکه ری استارت بشه هم به مدت خیلی خیلی خیلی کم در هد چند صدم ثانیه صفحه آبی نمایش داده میشه.
    اوایل زیاد اهمیت ندادم روز اول 3-4 بار اینطوری شد و امروز هم 2-3 بار اینطوری شد که دیگه نگران شدم
    باید چیکار کنم ؟!
    دلیلش چیه ؟
    درست میشه ؟
    ممنون میشم سریع تر کمکم کنید

سلام عزيز براي بنده هم دقيقا همين مشكل پيش اومده درواقع الان سه نفر هستيم
    http://www.i-phone.ir/forums/thread97747.html
    http://www.i-phone.ir/forums/thread97673.html
    بنده از صبح با پشتيباني اپل در تماس بودم با چند نفر صحبت كردم و همه گفتند كاملا غيرعادي هست بايد متخصص دستگاه رو چك كنه ولي مورد عجيب اين هست كه امكان نداره همزمان دستگاه ها مشكل پيدا كنند اونهم در حالي كه چند ثانيه قبلش بدون مشكل كار ميكردند و همه هم به يك صورت ريستارت شوند و مشكل پيدا كنند
    شما اگر راه حلي براي اين مشكل پيدا كرديد لطفا به اشتراك بزاريد
    هرچند بنده طي چند روز اينده از اينكه تنها دستگاه من نيست باخبرشون ميكنم امروز اين تاپيك ها رو نديده بودم وگرنه بهشون ميگفتم
    ویرایش توسط Kamyd : https://i-phone.ir/forums/member/155712-kamyd در ساعت 20-09-2014, 05:14 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
      سلام عزيز براي بنده هم دقيقا همين مشكل پيش اومده درواقع الان سه نفر هستيم
      http://www.i-phone.ir/forums/thread97747.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread97673.html
      بنده از صبح با پشتيباني اپل در تماس بودم با چند نفر صحبت كردم و همه گفتند كاملا غيرعادي هست بايد متخصص دستگاه رو چك كنه ولي مورد عجيب اين هست كه امكان نداره همزمان دستگاه ها مشكل پيدا كنند اونهم در حالي كه چند ثانيه قبلش بدون مشكل كار ميكردند و همه هم به يك صورت ريستارت شوند و مشكل پيدا كنند
      شما اگر راه حلي براي اين مشكل پيدا كرديد لطفا به اشتراك بزاريد
      هرچند بنده طي چند روز اينده از اينكه تنها دستگاه من نيست باخبرشون ميكنم امروز اين تاپيك ها رو نديده بودم وگرنه بهشون ميگفتم
      سلام
      باز اون مورد ریستور کردن جیلبریک شدس و یه زره دردسر داره
      من و شما که دیگه جیل هم نکردیم.
      از یکی از دوستان من پرسیدم گفتن که باگ هست و طبیعیه که اولین ورژن اینطوری بشه
      ولی خب نمیشه تا 1 ماه اینده اینطوری استفاده کرد دستگاه نابود میشه
      باشه حتما اگه برطرف شد بهتون خبر میدم ، شما هم اگه به جواب رسیدید بگید

نظر

یکی از راه های رفع باگ reset setting هست دیگه درسته ؟!
        اگه الان یه ریست بزنیم ممکنه درست بشه ؟؟؟

یه سوال دیگه هم در همین رایط دارم ، موقعی که من میخوام ریست بدم یه رمز میخواد که اون رو من ندارم از کجا بیارمش ؟!
        کسی هست این کار را بتونه الان انجام بده معلوم شه درست میشه یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط علیــــرضا نمایش پست ها
          سلام
          باز اون مورد ریستور کردن جیلبریک شدس و یه زره دردسر داره
          من و شما که دیگه جیل هم نکردیم.
          از یکی از دوستان من پرسیدم گفتن که باگ هست و طبیعیه که اولین ورژن اینطوری بشه
          ولی خب نمیشه تا 1 ماه اینده اینطوری استفاده کرد دستگاه نابود میشه
          باشه حتما اگه برطرف شد بهتون خبر میدم ، شما هم اگه به جواب رسیدید بگید
          بله بنده هم موافقم نمیشه تا اپدیت بعدی صبر کرد به همین دلیل من تاپیک های پشتیبانی اپل رو گشتم و فهمیدم این ورژن قابلیت ریستور به 7.1.2 رو داره ولی نباید از مدت اپدیت زیاد گذشته باشه بنده همین الان بدون هیچ مشکلی و به سادگی به 7.1.2 ریستور کردم پیشنهاد میکنم شما هم ریستور کنید
          بله باگ هست

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

نظر

براي من هم همين مشكل هست و جالبه بيشتر توي يك بازي خاص اين پيش مياد كه فكر كنم برمي گرده به ناسازگاري بعضي برنامه ها با ios 8

نظر

یکی از راه های رفع باگ reset setting هست دیگه درسته ؟!
              اگه الان یه ریست بزنیم ممکنه درست بشه ؟؟؟

یه سوال دیگه هم در همین رایط دارم ، موقعی که من میخوام ریست بدم یه رمز میخواد که اون رو من ندارم از کجا بیارمش ؟!
              کسی هست این کار را بتونه الان انجام بده معلوم شه درست میشه یا نه ؟
              خیر reset all setting ربطی به این نداره که باگ سیستم عامل گرفته شه
              رمز گوشیتونو باید وارد کنید
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

بله بنده هم موافقم نمیشه تا اپدیت بعدی صبر کرد به همین دلیل من تاپیک های پشتیبانی اپل رو گشتم و فهمیدم این ورژن قابلیت ریستور به 7.1.2 رو داره ولی نباید از مدت اپدیت زیاد گذشته باشه بنده همین الان بدون هیچ مشکلی و به سادگی به 7.1.2 ریستور کردم پیشنهاد میکنم شما هم ریستور کنید
                بله باگ هست

میشه بگید چطوری ریستور کنم ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                براي من هم همين مشكل هست و جالبه بيشتر توي يك بازي خاص اين پيش مياد كه فكر كنم برمي گرده به ناسازگاري بعضي برنامه ها با ios 8
                برای مثال همین real racing ، در بخش توضیحاتش نوشته شده که برای ایفون 6 و 6 plus سازگاری دارد یعنی اینکه با ای او اس 8 مشکلی نباید داشته باشد در حالی که اینطوریه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                خیر reset all setting ربطی به این نداره که باگ سیستم عامل گرفته شه
                رمز گوشیتونو باید وارد کنید
                رمز ایپد رو 2 بار امتحان کردم ولی میگه اشتباهه !
                حالا این جا به کار نمیاد ولی ممنون میشم اگه بگید چرا رمز ایپد رو میزنم قبول نمیکنه !
                ویرایش توسط علیــــرضا : https://i-phone.ir/forums/member/168512-علیــــرضا در ساعت 20-09-2014, 11:20 PM

نظر

ورژن 7.1.2 رو دانلود کنید دستگاه رو خاموش کنید کلید خانه رو نگه دارید و به کامپیوتر وصلش کنید بعد هم شیفت+کلیک روی ریستور فقط حتما ارتباط با اینترنت داشته باشید و از تغییر ip استفاده کنید

به همه دوستان که مشکل دارند پیشنهاد میکنم ریستور کنند تازه مصرف زیاد باطری و لگ زیاد در 8 برای بنده مشخص شد

نظر

ورژن 7.1.2 رو دانلود کنید دستگاه رو خاموش کنید کلید خانه رو نگه دارید و به کامپیوتر وصلش کنید بعد هم شیفت+کلیک روی ریستور فقط حتما ارتباط با اینترنت داشته باشید و از تغییر ip استفاده کنید

به همه دوستان که مشکل دارند پیشنهاد میکنم ریستور کنند تازه مصرف زیاد باطری و لگ زیاد در 8 برای بنده مشخص شد

خب من متاسفانه با این روش خیلی مشکل دارم
                    من قبلا هم توی همین انجمن گفته بودم که در اخر هم به نتیجه نرسید ، من نمیتونم ایپد رو به سیستم وصل کنم !! همش میگه باید اتورایز و ساین این بشه که شده . ولی خب هیچکاری نمیشه انجام داد متاسفانه
                    برای همین دیگه پیگیرش هم نشدم بیشتر از اون.

من مشکل مصرف بارتی ندارم حتی مصرف باتریم کمتر هم شده
                    راه دیگه ای نداره برای ریستور کردن ؟

نظر

ایتیونز رو اپدیت کردید؟
                      اگر برنامه ای دارید که در اپل ایدیتون نیست پاک کنید درست میشه
                      برای آتورایز هم باید تغییر ip روشن باشه
                      شما تا حالا این حالت که بنده گفتم رو تست کردید؟(این حالت که خاموش باشه نیازی به authorize نداره)

نظر

خب من متاسفانه با این روش خیلی مشکل دارم
                        من قبلا هم توی همین انجمن گفته بودم که در اخر هم به نتیجه نرسید ، من نمیتونم ایپد رو به سیستم وصل کنم !! همش میگه باید اتورایز و ساین این بشه که شده . ولی خب هیچکاری نمیشه انجام داد متاسفانه
                        برای همین دیگه پیگیرش هم نشدم بیشتر از اون.

من مشکل مصرف بارتی ندارم حتی مصرف باتریم کمتر هم شده
                        راه دیگه ای نداره برای ریستور کردن ؟
                        شما اصلا اتورایز میکنی؟
                        اروری که میگیرید با عکس بزارید تا راهنمایی شید
                        ریستور بسیار ساده هست

نظر

اقا اين قضيه ي ريستارت و صفحه ي ابي چيه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iSMRB نمایش پست ها
                            اقا اين قضيه ي ريستارت و صفحه ي ابي چيه؟؟؟
                            این مشکل و اگه دارید دیگه شانسی هست
                            چون ممکنه یه وقتی صفحه ابی شه و دیگه بالا نیاد و اگه دیگه بالا نیاد که دیگه باید بفرستید اپل استور تا عوض شه البته اگه گارانتی داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              این مشکل و اگه دارید دیگه شانسی هست
                              چون ممکنه یه وقتی صفحه ابی شه و دیگه بالا نیاد و اگه دیگه بالا نیاد که دیگه باید بفرستید اپل استور تا عوض شه البته اگه گارانتی داشته باشه
                              دوست عزيز شما كه اپديت كردي به اين مشكل برنخوردي؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X