اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وایبر ..... invalid number

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وایبر ..... invalid number

لطفا كمك كنيد ، من در حال استفاده از وايبر بودم كه ناگهان پريد بيرون و خواست دوباره شماره ام رو وارد كنم ،شماره رو كه زدم گفت نامعتبره ، با دو شماره ديگه هم يه مدت وارد شدم باز همين اتفاق افتاد ، لطفا كمك كنيد
    5-6 روزه که این مشکل را دارم.... اگر امکان داره با من تماس بگیرید و کمکم کنید . 09122103310

کسی این مشکل رو تونسته برطرف کنه؟

این متن رو بخونید: اصلا ربطی به این موضوع داره؟!!

{ من مشکل invalid number رو با وایبر داشتم ، ایمیل زدم به تیم پشتیبان، جوابی که داد جالب بود، جواب داد شما فعاللیتت تو وایبر زیاده دریافتو ارسال زیاد داری، واسه همین بلاک شدی، و چند تا سوال کرد که آیا بیزینس انجام میدی؟ چه بیزینسی؟ و....
    من هم جواب دادم که بیزینس نمیکنم و دریافتم زیاده نه ارسال، ولی فایده نداشت و دیگه هم جواب نداد.
    توصیه میکنم اگه خیلی فعالین گروه هاتون رو کم کنین،
    در ضمن رو گوشیم سیم کارت دیگه انداختم، اول فعال شد ولی سریع اونم بلاک کرد.}

نظر

سلام دوستان
      من هم از دیروز درگیر این موضوع هستم، بعد از چند این بار ایمیل زدن و پیگیری نهایتاً این جواب رو دادند، البته هنوز پیگیر هستم چون واقعاً اسپمر یا کار تجاری نمیکردم

Our system has identified the account associated with your number as a source of spam messaging due to an increased activity on Viber. The account has been automatically added to a block list and can not be unblocked.

سپاس
      شاد باشید

نظر

من هفته پیش این بلا سرم اومد. کلی ایمیل رد و بدل کردم اخرشم بیخیالش شدم. الان از لاین و واتس اپ استفاده میکنم.

نظر

صبر کنید ..
        X