اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios8 روی ایفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ios8 روی ایفون 5

سلام دوستان عزیز
    من هنوز به ios8 اپدیت نکردم ، کقتم شاید مثل ios7 که واسه iphone4s 4 کلی افت سرعت داشت واسه 5 هم داشته باشه اوایلش، از دوستان که نصب کردم لطفا نظرشونو بگن که واسه 5 افت سرعت هست یا روونتر شده ؟ ممنون

فعلا آپدیت نکنی بهتره، مشکلات هنگ و کندی و کرش زیاد گزارش شده، یکم صبر کنی آپدیت بده بهتره

نظر

نه دوست عزیز رو ۵ مشکلی نداره خوبه در کل ولی من احساس میکنم که حتی روی ۵س روون ترم شده ولی روی ۵ هم خوبه مشکلی نداره

نظر

بیرون پریدن از بعضی برنامه ها
        ریستارت شدن
        کندشدن سافاری
        یخورده هم مصرف بیشتر باطری به نسبت ios7
        ویه چیز جالبتر ؛ من دو دفعه ریستور کردم ، دفعه اول طبق معمول و با توجه به اینکه گوشیم مشکی هست هنگام بوت آخر با صفحه مشکی بالا اومد ، ولی دفعه ی دوم با بوت سفید که مخصوص آیفونای سفید هست!!!!!!

- - - - - - - - - -

بیرون پریدن از بعضی برنامه ها
        ریستارت شدن
        کندشدن سافاری
        یخورده هم مصرف بیشتر باطری به نسبت ios7
        ویه چیز جالبتر ؛ من دو دفعه ریستور کردم ، دفعه اول طبق معمول و با توجه به اینکه گوشیم مشکی هست هنگام بوت آخر با صفحه مشکی بالا اومد ، ولی دفعه ی دوم با بوت سفید که مخصوص آیفونای سفید هست!!!!!!

نظر

من هم هنوز مجاب نشدم برای ارتقا آیفون 5 به نسخه جدید ios 8، بیشتر نظراتی هم که دارم در انجمن میخونم اشکلات رو گفتند تا بهبودهای صورت گرفته!

نظر

اتفاقا رو 5 خیلی خوب ios 8 اجرا میشه ! پیشنهاد می کنم حتما برید ios 8

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.Fox نمایش پست ها
              من هم هنوز مجاب نشدم برای ارتقا آیفون 5 به نسخه جدید ios 8، بیشتر نظراتی هم که دارم در انجمن میخونم اشکلات رو گفتند تا بهبودهای صورت گرفته!
              معمولاً این اشکالات تو تمامی ورژنهای جدید ارائه شده هست و دیده شده و احتمال زیاد هفته آینده توی آپدیت مرتفع خواهند شد. ولی روونی سیستم عامل کاملاً مشخصه بهینه شده بغیر از اون موارد من چیز دیگه ای ندیدم

نظر

با سلام خیلی عالی هست وحتما به ios 8 بروید هم سرعت خوب شده هم احساس میکنم رزولشن تصویر بهتر شده در آیفون 5

نظر

من به شخصه راضيم،مخصوصا عملكرد روي 3gكه خيلي بهتر شده...

نظر

نظرا خیلیییی متفاوت بود :دی

نظر

منم 5 دارم ولی شدیدا تو آپدیت مرددم ؛ مخصوصا اینکه تقریبا تمام برنامه های من کرکه و اگه آپدیت کنم با همه رو از اپ استور بگیرم تا اینکه جیلش بیاد

نظر

اونایی که از قدیم با سیستم iOS اپل کار کردن هیچ وقت به این زودی آپدیت نمیکنن چونکه نسخه های اولیه همیشه دارای باگ های زیادی هستن و همین طور خیلی از برنامه ها هنوز برای این نسخه آپدیت نشدن و گذینه ای که واسه بعضی ها خیلی مهمه از جمله خودم جلبریکی براش هنوز در کار نیست دیگه چه برسه به پایدار یا ناپایدار بودنش.
                        پس نتیجه میگیریم وقتی گوشیتون توی iOS 7.1.2 با رونی کامل کار میکنه برین ارتقاش بدین به یه نسخه پر از باپ و مشکل

نظر

افزایش مصرف باطری کاملا مشهوده ...
                          ایفون 5

نظر

ببينيد دوستان
                            متاسفانه اين آپديت روى 5 زياد جالب نيست
                            خارج شدن از برنامه ها
                            هنگ
                            پريدن صفحه
                            از مشكلاتشه

نظر

اظهار نظر بطور کامل هنوز زود اما روی ۵ اس که خوبه و مشکلی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X