اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبور فــارســــی

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیبور فــارســــی

ســـــــــلام دوستان
    من امروز گوشیم رو از iOS7 به iOS8 آپدیت کردم ولی متأسفانه کیبورد فارسی از توی لیست صفحه کلیدهام حذف شده... البته صفح کلید عربی رو هنوز دارم ولی صفحه کلید فارسی رو که قبلاً خودم با راهنمایی دیگر دوستان این سایت از طریق برنامۀ ibackupbot نصب کرده بودم حالا با iOS8 کار نمیکنه....
    البته دوباره مراحل نصب رو طبق قبل انجام دادم ولی باز کیبورد فارسی فعال نشد...
    لطفاً اگه کسی راه حلی پیدا کرده کمک کنه که بتونم باز از صفحه کلید کاملاً فارسی استفاده کنیم

از همگی بابت توجهتون ممنــــــــــــــــــــــــونم

با سلام دوست عزیز.
    تا اونجایی که من میدونم نمیتونید تا اطلاع ثانوی کیبورد فارسی رو روی ios 8 نصب کنید.
    فعلا با همون کیبورد عربی سر کنید تا آپدیت های بعدی شاید امکان افزودن کیبورد فارسی فراهم بشه.

نظر

زود دست بکار شدی باید اول صبر کنی ببینی دوستانی که اپدیت کردن باگ یا مشکلی ندارن بعد اپدیت کنی.
      دوست عزیز کیبورد عربی هم همون فارسیه بقول دوستمون فعلا با همون سر کن
      .

نظر

نوشته اصلی توسط alankevin07 نمایش پست ها
        ســـــــــلام دوستان
        من امروز گوشیم رو از iOS7 به iOS8 آپدیت کردم ولی متأسفانه کیبورد فارسی از توی لیست صفحه کلیدهام حذف شده... البته صفح کلید عربی رو هنوز دارم ولی صفحه کلید فارسی رو که قبلاً خودم با راهنمایی دیگر دوستان این سایت از طریق برنامۀ ibackupbot نصب کرده بودم حالا با iOS8 کار نمیکنه....
        البته دوباره مراحل نصب رو طبق قبل انجام دادم ولی باز کیبورد فارسی فعال نشد...
        لطفاً اگه کسی راه حلی پیدا کرده کمک کنه که بتونم باز از صفحه کلید کاملاً فارسی استفاده کنیم

از همگی بابت توجهتون ممنــــــــــــــــــــــــونم
        امروز در اپ استور مياد

نظر

بزار تو سيبچه اپ استور 2روزه ميگيد مياد ولي امروز فردا ميشه هنوز خبري نيست ازش

نظر

خبري از كيبرد نشد ؟

نظر

خبری نیست؟

نظر

كيبورد كه آماده بود!

نظر

منظور صفحه کلید فارسیست نه عربی اگه راهی بلدید که فعال میشه لطفا بفرمایید.

نظر

بزودی persiantyper در اپ استور عرضه میشه و میتونید استفاده کنید. تا اون موقع میتونید از کیبرد عربی استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                    X