اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رمز اپل آیدی ندارم باید چیکار کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رمز اپل آیدی ندارم باید چیکار کنم

سلام دوستانخواهش می کنم ازتون راهنماییم بکنیدچند وقت پیش یکی از دوستانم اپل آیدی بهم داد برای آپدیت نرم افزارام منم یه چند روز ازش استفاده کردم ولی بعدش رمزش رو فراموش کردماون موقع اشتباه کردم و این اپل آیدی رو تو اپل استور سیو کردم و فایند مای اپل آیدی منم روشنه الان چند وقته وقتی گوشیم خاموش می شه و دوباره روشن می شه همش می گه اپل آیدی وارد کن و وقتی جایی باشم که اینترنت داشته باشه چند بار اشتباه می زنم بعد یه صفحه می یاد و روی جمله فراموش کردم اپل آیدیم رو فشار می دم و بعد back می کنم و بی خیال می شهدیروز رفتم به جایی که گوشی رو خریدم و مشکلم رو گفتم اونا گفتند هیچ کاری نمی شه کرد و نه می تونی گوشیتو بفروشی و اگه ریست بشه دیگه نمی تونی ازش استفاده کنیمنم خیلی نگرانم نمی دونم باید چیکار کنم اونا که گفتند کاری نمی شه کرد و اگه بخوای درست بشه باید هفتصد یا هشتصد هزار تومان خرج کنی!!!تو رو خدا کمکم کنیددوستم هم رمز اپل ایدی رو که بهم داده بود فراموش کردهحالا باید چیکار کنم

نوشته اصلی توسط آفتاب خانوم نمایش پست ها
    سلام دوستانخواهش می کنم ازتون راهنماییم بکنیدچند وقت پیش یکی از دوستانم اپل آیدی بهم داد برای آپدیت نرم افزارام منم یه چند روز ازش استفاده کردم ولی بعدش رمزش رو فراموش کردماون موقع اشتباه کردم و این اپل آیدی رو تو اپل استور سیو کردم و فایند مای اپل آیدی منم روشنه الان چند وقته وقتی گوشیم خاموش می شه و دوباره روشن می شه همش می گه اپل آیدی وارد کن و وقتی جایی باشم که اینترنت داشته باشه چند بار اشتباه می زنم بعد یه صفحه می یاد و روی جمله فراموش کردم اپل آیدیم رو فشار می دم و بعد back می کنم و بی خیال می شهدیروز رفتم به جایی که گوشی رو خریدم و مشکلم رو گفتم اونا گفتند هیچ کاری نمی شه کرد و نه می تونی گوشیتو بفروشی و اگه ریست بشه دیگه نمی تونی ازش استفاده کنیمنم خیلی نگرانم نمی دونم باید چیکار کنم اونا که گفتند کاری نمی شه کرد و اگه بخوای درست بشه باید هفتصد یا هشتصد هزار تومان خرج کنی!!!تو رو خدا کمکم کنیددوستم هم رمز اپل ایدی رو که بهم داده بود فراموش کردهحالا باید چیکار کنم

سلام
    از همون دوستتون بپرسید:
    اصلا اپل آیدی رو خودشون درست کردند یا خیر..؟
    هنگام ساختن اپل آیدی ایمیل ریکاوری هم قرار داده یا خیر...؟
    آیا جواب سئوالات محرمانه هنگام ساختن اپل آیدی رو میدونه یا خیر...؟

اگر جواب هر سه سئوال خیر باشه باید به پشتیبانی اپل تماس بگیرید و درخواست ریست کردن پسورد اپل آیدی رو اعلام کنید.
    تو این تاپیک تجربیات دوستان ، شماره تلفن پشتیبانی و نحوه دریافت PIN Code چهار رقمی کاملا توضیح داده شده.
    موفق باشید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html

نظر

مرسی دوست عزیز
      دوستم هیچی نمی دونه اونم از یکی دیگه گرفته که دسترسی بهش نداره
      منظورتون از پشتیبانی اپل چیه ؟! می شه شماره بهم بدید من واقعا نمی دونم باید کجا زنگ بزنم
      می شه در مورد هزینه هاش هم بهم بگید چون خیلی برام مهمه اگه زیاد باشه فعلا نمی تونم انجام بدم
      یه سئوال دیگه
      PIN Code چهار رقمی چیه و به چه دردی می خوره؟!
      بازم ممنون که جواب دادید

نظر

نوشته اصلی توسط آفتاب خانوم نمایش پست ها
        مرسی دوست عزیز
        دوستم هیچی نمی دونه اونم از یکی دیگه گرفته که دسترسی بهش نداره
        منظورتون از پشتیبانی اپل چیه ؟! می شه شماره بهم بدید من واقعا نمی دونم باید کجا زنگ بزنم
        می شه در مورد هزینه هاش هم بهم بگید چون خیلی برام مهمه اگه زیاد باشه فعلا نمی تونم انجام بدم
        یه سئوال دیگه
        PIN Code چهار رقمی چیه و به چه دردی می خوره؟!
        بازم ممنون که جواب دادید
        خواهش میکنم
        شما این تاپیک رو ببینید ... به همه جواب سئوالاتتون میرسید.
        البته تو پست قبلی هم براتون فرستاده بودم....!
        هزینه ای هم نداره ... فقط کمی باید زبان انگلیسی در حد معمولی یاد داشته باشید نه خیلی کامل
        و البته کمی هم وقت... میتونید از طریق اسکایپ تماس بگیرید که هزینه تلفن نداشته باشه
        ولی حتما تاپیک رو کامل مطالعه کنید

اینجا --> http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html

نظر

خیلی خیلی ممنون
          خیلی کمکم کردید
          می رم که تاپیک رو از اول بخونم

نظر

صبر کنید ..
          X