اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم رو آیپد ایر وایفای شیفت ریستور کردم بعضی جاها لگ داره ، اما احتمال میدم به خاطر این باشه چون داره دانلود میکنه. من نمیدونم چرا هر وقت به اپ استور وصل میشم با یه گوشی جدید نزدیک 200 مگ دانلود میکنه این مشکل هنوز پا برجاست.در ضمن لگ چرخش به خاطر کیبورد هنوز پا بر جاست که واقعا نا امیدم کرد اپل 1 سال و خورده ای از ios 7 روز اول که اومد این لگ رو داشت تا الان .در کل من راضی ام .

نظر

• دوستانsms replay که میشه ایپد رو وصل کرد به ایفون و اس ام اس داد فعال شده؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• تووی OTA دانلود تموم شده ولی خیلی وقته رو preparing Update گیر کرده...یکی کمک کنه

نظر

• منم از دیشب تا حالا فقط دارم دانلود میکنم نصب نکردم هنوز هیچ کدوم رو !!

نظر

• خوب من هم روی آیفون 5 نصب کردم. به نظرم گوشیم کمی کند شده و تو باز کردن اپ ها کمی مکث داره. اپ استور هم کمی دیر باز میشه
            راستی دوستان بعد از آپدیت احتیاجی به reset factory هست؟

نظر

• نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

يه چيز عجيب ديدم توي photos اينكه camera roll به recently added تغيير پيدا كرده حالا اين مهم نيست مهم اينه كه توي recently added از ١٥٠٠ و خورده اي عكس و فيلم كه دارم ٣٠٠ و خورده اي آخرش اونجاست براي ديدن همش بايد برم تو تب photo و مشكل بزرگتر اينجاست توي وايبر ميخوام عكس بفرستم فقط همين recently added هست كه عكسهاي قبلترم توش نيست و نميتونم توي وايبر انتخابشون كنم!قبلا camera roll همه عكسها توش بود اين نميدونم چرا اينجوريه!الان مجبورم عكساي قديميترمو بخوام بفرستم يه آلبوم درست كنم عكسو اوش بذارم بعد برم وايبر و برم توي اين آلبوم و بعد بفرستم!مكافاتي شده!راهي نداره توي recently added مثل camera roll همه عكسها باشه؟!
              و ضمنا كمي لگ مشاهده كردم تو بعضي جاها البته نامحسوسه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• دوستان تقویم فارسی وضعیتش چطوره توی بتا ها من میتونستم بیارم ولی gm اصلا نمیاره

نظر

• من با ota آيپد ميني واي فاي ٢٢:٣٠ با سرعت ١٠٢٤ شروع كردم و ساعت ٠٥:٢٠ صبح آيپدآماده استفاده شد! منها نميدونم امروز صبح سرعت اينرنتم كم شده يا بخاطر ios8 هست؟ چون شديدا سرعت اينترنت تو سافاري اُفت كرده!
                  پ.ن: با دستگاه ديگه اي سرعت اينترنت رو تست كردم درست بود در نتيجه سرعت اينترنتم بطور محسوس اُفت پيدا كرده( سرعت واي فاي كم شده).
                  ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 18-09-2014, 09:36 AM

نظر

• ارزش از دست دادن جیلبریک رو داره ios8؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان من شديدا نظرمو عوض مي كنم پر از باگه اين ورژن رو آيپد من كه اينجوريه.يه باگش اينه وقتي سريع از برنمه مياي بيرون ميخواي سريع ورق بزني آيكون ها رو نشون نميده . صداي كيبورد موقع تايپ كردن خود به خود كم و زياد ميشه . Peridective type تو بيشتر جاها كار نميكنه نميدونم كلا اينجوي يا باگه مثلا در قسمت spotlight كار نميكنه. برنامه open doo- r كرش ميكنه و بعضي از سايت ها بهم ريخته آورده ميشه از جمله همين سايت. خلاصه به نظرم دوستان فعلا آپديت نكنند.
                      كيبورد عربي هم predective نداره . لگ زدن تو سافاري بيداد ميكنه و سرعت دانلود با وايرلس همونطور كه گفتن فوق العاده پايين هست.
                      ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 18-09-2014, 10:08 AM

نظر

• من از سرور iPhone heat هر دو نسخه cdma و gsm برای ipnone 5s دانلود کردم و لی هنگام ریستور پیغام مناسب نبودن نسخه میده مشکل چیه ؟!

نظر

• iPhone 5C A1532

Downloading..... 35%

پس از اتمام دانلود و نصب، گزارش کارکرد داده خواهد شد دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                            من از سرور iPhone heat هر دو نسخه cdma و gsm برای ipnone 5s دانلود کردم و لی هنگام ریستور پیغام مناسب نبودن نسخه میده مشکل چیه ؟!
                            احتمالا نسخه دانلودی شما مشکل داره . آیتونز حتما 11.4 باید باشه .

نظر

• مصرف باطرى: افتضاح
                              هم آيپد مينى ٢ و هم آيفون فايو اس

نظر

• بله دقیقا تایید میشه باطری رو قورت میده
                                ولی روان تر از ورژن ۷ هست روی آیفون ۵ اس
                                لینک برنامه کیبورد فارسی رو دوستان لطف می کنن ؟؟
                                ویرایش توسط amirhalgord : https://i-phone.ir/forums/member/2062-amirhalgord در ساعت 18-09-2014, 09:55 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X