اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
    بله مصرف استندباي هم خيلي زياده مثلا براي من با واي فاي روشن اگر شب تا صبح ٤٪ كم ميكرد الان شده ٧-٨٪!!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    با وای فای روشن؟ من با وافای خاموش و در حالت ایرپورت (که سیمکارتم خاموشه! ) دیشب تا صبح ۶ درصد کم کردم. گوشی هم عمرش یه روزه!

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
      دوستان انقدر بی حوصله نباشید اگه واقعا از این ورژن خوشتون نیومده هنوز می تونید ریستور کنید به ورژن قبلی . و این موضوع تا معرفی آیپد های جدید ادامه داره چون کدهای آیپد های جدید باید مخفی بمونه و باید تا 8.1 مثله همیشه صبر کنید تا هنگ و لگ برطرف بشه و گرنه با 8.0.1 هم این موضوع ها برطرف نمیشن .شاید مثلا صفحه مرگ آبی رو تو آیپد ایر فعلا درست کنه با سرعت وایفای همین ولی برطرف کردن لگ و اینا می مونه برای 8.1.
      مگه ریستور کردن به ورزن قبلی بسته نشده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
        من که تا دیروز خبر داشتم همه ریستور کرده بودن و هیچ مشکلی هم نداشتن . من خودم هم دارم 7.1.2 رو دانلود می کنم تا 1 یا 2 ظهر تموم میشه اعلام می کنم .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
        من که تا دیروز خبر داشتم همه ریستور کرده بودن و هیچ مشکلی هم نداشتن . من خودم هم دارم 7.1.2 رو دانلود می کنم تا 1 یا 2 ظهر تموم میشه اعلام می کنم .

نظر

• یه مشکل عجیب که بعد از آپدیت به iOS8 باهاش روبرو شدم این هست که وقتی گوشی زنگ میخوره با اینکه جواب میدم ولی گوشی تا چند ثانیه به زنگ خوردن ادامه میده واقعا خیلی اذیت میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
            یه مشکل عجیب که بعد از آپدیت به iOS8 باهاش روبرو شدم این هست که وقتی گوشی زنگ میخوره با اینکه جواب میدم ولی گوشی تا چند ثانیه به زنگ خوردن ادامه میده واقعا خیلی اذیت میکنه
            بله این مشکل هست.باید منتظر آپدیت باشید

نظر

• من نمیدونم چرا بعضی ها نمیخوان قبول کنن که اپل هم اشتباه میکنه! و اینقدر حرص میخورن سرش! بابا من خودم اولین آیفون 4 ایرانو داشتم و... ولی آیفون 6 با این صفحش که با یه ضربه خورد میشه و اینکه ios 8 توی گوشی های قبلی یکم هنگ هست واقعا رو اعصابه!حالا بازم بیاید تعصبی بگین عاااالیه....!
              ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 22-09-2014, 12:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                والا آيپد رو نميدونم ولي روي 5s اقتضاحه پي ام به سختي ميره از اپ استور يه برنامه ١٠ مگي ١ ساعت دانلودش طول ميكشه هي وايبر قطع و وصل ميشه يه wether ميخواد آپديت شه كلي طول ميكشه واقعا اذيتم داره ميكنه دانگريد هم نميخوام كنم چون بك آپ با ios8 آخرين بار گرفتم و نميتونم بهش برگردم توي ios7.1.2 و به ناچار منتظر آپديت 8.0.1 هستم

sent from my iphone 5s using tapatalk
                دوست عزیز مشکلات همیشه هست و کسی منکرش نمیشه ولی سرعت وای فای واقعا مسخره است مشکل نیست من خودم آیفون 5 اس دارم و مخابرات 2 مگ و های وب توی شرکت توی تنظیمات خیلی وقته از dns 8.8.8.8 گوگل استفاده می کنم این مشکلات رو هم ندارم و مثل آب خوردن آپدیت میشه و پی ام و این چیزا هم راحت میره !! بعضی از خدمات دهنده اینترنت محدود کردن مثلا مخابرات و برای اونه ربطی به سیستم اپل نداره .. شما اینکاری که من گفتم رو انجام بده dns رو تنظیم کن مشکلت حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                  دوست عزیز روی گوشی نو که هیجی نیست آپ کردم هم مشکل باتری دارم هم کندی اینترنت! برنامه مزخرف چیه دیگه؟!
                  گوشی شما نمیدونم از کدوم اینترنت استفاده می کنی ولی من با های وب هیچ مشکلی ندارم با دی ان اس گوگل درضمن باطری هم مقایسه کردن خیلی فرقش کمه در اون حد نیست که شما میگی

نظر

• دوستان نمیدونین آپدیت 8.1 کی میاد؟
                    این آپدیت خیلی داره اذیت میکنه
                    همش گوشی رستارت میشه
                    آیفون 5

نظر

• کسی مشکل کار نکردن تاچ برای چند ثانیرو داره!؟! با باز و بسته کردن برنامه یا روتیت کردن گوشی درست میشه! 5s!

نظر

• خیلی جالبه که همچنان هیچکدوم از مشکلاتُ من ندارم :دی

5s

نظر

• سلام. دوستان میشه cpu رو اورکلاک کرد؟ آیفون5

نظر

• سلام
                            دو روز پیش آپدیت کردم ولی چون خیلی باگ داشت امروز بکاپ گرفتم و دانگرید کردم به 7.1.2
                            متاسفانه حالا که میخوام بکاپ رو برگردونم پیغام میده که نمیشه
                            لطفا راهنمایی کنید که چطوری میتونم بکاپ رو برگردونم
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
                              سلام
                              دو روز پیش آپدیت کردم ولی چون خیلی باگ داشت امروز بکاپ گرفتم و دانگرید کردم به 7.1.2
                              متاسفانه حالا که میخوام بکاپ رو برگردونم پیغام میده که نمیشه
                              لطفا راهنمایی کنید که چطوری میتونم بکاپ رو برگردونم
                              با تشکر
                              سلام، بک آپ نسخه پایین تر روی نسخه بالاتر کار میکنه ولی نسخه بالاتر روی نسخه پایین تر کار نمیکنه
                              یعنی شما نمیتونی بک آپی که از 8 گرفتی رو روی 7 بریزی
                              توی آخرین بک آپ هایی که دارید بک آپی که از 7 گرفتید رو بریزید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• امروز اپديت كردم ،
                                كيبورد هاي سوم شخص لگي
                                پر از باگ
                                ويجت هاى باگي نوتيفيكيشن
                                و خيلي جيزاى ديگه
                                و از همه بدتر بعد از ٧ ماه كه اير داشتم يه روز بعد از اپديت bsod شدم يعني احتمال داره با اپديت بعدي bsod فيكس بشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X