اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• lن رو ایپدم نمیتونم شبکه ها رو به صورت دستی انتخاب کنم!
    سی کارتم رایتل هست! قبلا دستی میبردم رو ایرانسل و استفاده میکردم! ولی الان no service میزنه!

نظر

• متاسفانه من هم از آپدیت پشیمون هستم ولی چون بلد نیستم به 7.1.2 برگردم مجبورم باهاش بسازم تا آپدیت جدید بیاد

نظر

• فقط برای ایپد مشکل داره ؟
        من روی ایفون 5 بریزم یا برای اون هم مشکل داره ؟؟؟

نظر

• من روی آیپد ۳ آپدیت کردم
          به مراتب مصرف باتری بهتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط rezataoon نمایش پست ها
            فقط برای ایپد مشکل داره ؟
            من روی ایفون 5 بریزم یا برای اون هم مشکل داره ؟؟؟
            داداش من رو آيفون پنج آپديت كردم و اصلا هم راضي نيستم

sent from my iphone using tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
              متاسفانه من هم از آپدیت پشیمون هستم ولی چون بلد نیستم به 7.1.2 برگردم مجبورم باهاش بسازم تا آپدیت جدید بیاد
              آموزش هاي دانگريد در سايت ها و انجمن هاي ايراني موجود است
              سرچ كنيد و هرچه سريع تر دانگريد كنيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• دوستان هيچ دقت كردين تو ios 8.0 وقتي ايفون زنگ مي خوره slide to answer مي كنيد
                يعني انگشتشتون رو روي صفحه مي كشيد كه جواب بدين
                با يك تاخير نيم ثانيه اي كانكت مي شه تو اين مدت همچنان گوشي زنگ مي خوره و صدا زنگ مياد
                جالب اينه كه اين تاخير توي 5 بيشتر از 5s هست، البته 4s رو نمي دونم وضعيتش چطور هست
                اميدوارم اين يك كلك براي قوي تر نشون دادن cpu ايفون 6 و 6plus نباشه
                فونت ها هم كيفيت ios 7 رو نداره ، فكر مي كنم اين قضيه هم مربوط به بهتر نشون دادن صفحه نمايش ايفون هاي جديد باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
                  دوستان هيچ دقت كردين تو ios 8.0 وقتي ايفون زنگ مي خوره slide to answer مي كنيد
                  با يك تاخير نيم ثانيه اي كانكت مي شه تو اين مدت همچنان گوشي زنگ مي خوره و صدا زنگ مياد
                  جالب اينه كه اين تاخير توي 5 بيشتر از 5s هست، البته 4s رو نمي دونم وضعيتش چطور هست
                  فونت ها هم كيفيت ios 7 رو نداره ، فكر مي كنم اين قضيه هم مربوط به بهتر نشون دادن صفحه نمايش ايفون هاي جديد باشه
                  بله دقيقا درسته
                  من هم آيفون ٥ دارم و اين مورد كاملا مشهوده

sent from my iphone using tapatalk

نظر

• سلام
                    ریستور ای او اس یه ورژن قبل ممکنه مشکلی برای دستگاه ایجاد کنه ؟

این مشکل صفحه آبی که برای خیلیا پیش اومده با این کار برطرف میشه ؟

نظر

دوستان هيچ دقت كردين تو ios 8.0 وقتي ايفون زنگ مي خوره slide to answer مي كنيد
                      اگه اينطوري باشه كه اپل يه شركت ......... هست!
                      چون سخت افزار 5s قوي هست
                      اميدوارم اينطور نباشه و فقط يك باگ باشه و درست بشه
                      استيو كجايي ببيني تيم كوك براي پول درآوردن بيشتر چه مسخره بازي هايي راه انداخته (

نظر

• اين تاخير توي 5s هم مشهوده و آزاردهنده

نظر

• يك باگ جديد تو ios 8

داشتم كار ميكردم با گوشيم كه يدفه اون ٢ تا خط اومد رو صفحه گوشيم كه ريستارت كردم گوشيمو درس شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• چيزي كه من ديدم تو ٨ مصرف بيش از اندازه باتريه تو ٥اس كه اميدوارم تو اپديت بعدي فيكس بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                              چيزي كه من ديدم تو ٨ مصرف بيش از اندازه باتريه تو ٥اس كه اميدوارم تو اپديت بعدي فيكس بشه
                              دوست من ، عملكرد دكمه هوم تو 5s و ipad air هم حدود نيم ثانيه تاخير داره
                              Rotate صفحه تو ايپد با تاخير و لگ همراست
                              البته تو ios 7 هم مشكلات زيادي داشتيم اوايل كار
                              تو اين تو اين شش سال كه هر سال گوشي جديد اپل رو گرفتم هيچ وقت همچين چيزايي نديده بودم
                              شما كه از بچه هاي قديمي هستي حتما يادته كه همچين مشكلاتي فقط مواقع جلبرك پيش مي اومد
                              اگه اين مشكلات ( مشكلات تاخير در پاسخگويي ) توي 6 و 6plus هم باسه
                              مي شه گفت كه اينا باگ هست و اپل نسبت به جزئيات كم دقت شده و ديگه ريز بين نيست
                              ولي اگه اون ٢تا ايفون جديد فاقد تاخير در عملكرد باشن، اون موقع مي شه گفت اين ها همش تعمدي بوده و اپل قصد خارج كردن گوشي هاي قديمي تر را از چرخه رقابت با 6 و 6plus دارند

نظر

دوست من ، عملكرد دكمه هوم تو 5s و ipad air هم حدود نيم ثانيه تاخير داره
                                Rotate صفحه تو ايپد با تاخير و لگ همراست
                                البته تو ios 7 هم مشكلات زيادي داشتيم اوايل كار
                                تو اين تو اين شش سال كه هر سال گوشي جديد اپل رو گرفتم هيچ وقت همچين چيزايي نديده بودم
                                شما كه از بچه هاي قديمي هستي حتما يادته كه همچين مشكلاتي فقط مواقع جلبرك پيش مي اومد
                                اگه اين مشكلات ( مشكلات تاخير در پاسخگويي ) توي 6 و 6plus هم باسه
                                مي شه گفت كه اينا باگ هست و اپل نسبت به جزئيات كم دقت شده و ديگه ريز بين نيست
                                ولي اگه اون ٢تا ايفون جديد فاقد تاخير در عملكرد باشن، اون موقع مي شه گفت اين ها همش تعمدي بوده و اپل قصد خارج كردن گوشي هاي قديمي تر را از چرخه رقابت با 6 و 6plus دارند
                                فك كنم منظور ريپلايتون واسه پست قبلي بود

نظر

صبر کنید ..
                                X