اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamidpo نمایش پست ها
    سلام کیبورد فارسی مجانی است
    منظورتون Persian Typer هست؟

بله Persian Typer مجانی هست

نظر

• سلام دوستان من میخواستم فرمور ios8 برای ایفون 5 دانلود کنم اما تو جدول فرمورها برای 5با 4s یکی شده اخه برا هر دو iphone4,1 مینویسه در صورتی که 5 باید iphone5,1 باشه ممنون میشم اگه مسئولان اصلاح کنند با تشکر

نظر

• سلام دوستان من میخواستم فرمور ios8 برای ایفون 5 دانلود کنم اما تو جدول فرمورها برای 5با 4s یکی شده اخه برا هر دو iphone4,1 مینویسه در صورتی که 5 باید iphone5,1 باشه ممنون میشم اگه مسئولان اصلاح کنند با تشکر

نظر

• سلام من ۵ اس دارم می خوام اپ دیت کنم اول از گوشی خواسم بکنم فقط دانلودینگ می ده ولی چیزی پر نمی شه حتما باید از چیز پی ان استفاده کرد واسه اپ دیت از گوشی ؟! با اونم تست کردم بازم چیزی پر نمی شه !
          بعد خواسم از ایتیونز دانلود کنم یکم می ره ارور می ده که کانکشن قطع می شه و از این حرفا !
          الان تنها راهم اینه که از لینک ها دل کنم بعد شیفت ریستور کنم ؟!‌ مشکلی پیش نمی اید ؟
          ترجیح می دم از گوشی بشه ! چی کنم ؟!

نظر

• سلام من الان از ۸ دانگرید کردم به ۷۱.۲
            موقع ریستور دیتا ها ارور میده که فریمور قدیمی هست
            راه حلی واسه برگردوندن داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ozer نمایش پست ها
              سلام من الان از ۸ دانگرید کردم به ۷۱.۲
              موقع ریستور دیتا ها ارور میده که فریمور قدیمی هست
              راه حلی واسه برگردوندن داره ؟
              خير چون اپل ساين ٧.١.٢ رو بسته

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                منظورتون Persian Typer هست؟

بله Persian Typer مجانی هست
                ببخشید از کجا دانلود کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidpo نمایش پست ها
                  ببخشید از کجا دانلود کنم
                  به زودی توی Appstore منتشر میشه.

نظر

• سلام دوستان از وقتي به 8 آپديت كردم سرعت وا فاي اومده پايين و وقتي برنامه ايي رو دان ميكني بعد اگه اينترنت قطع بشه از اول دان ميكنه واسه شما هم اين مشكلات هست؟

نظر

• بره منم کلی تو نصب از استور مشکل پیدا کرده بعضی برنامه هارو تا اخر دان میکنه اخر ارور میده و بعد دوباره شروع به دان میکنه

نظر

• سلام
                        دوستان من با نصب ios8 يه مشكلي براي نقشه پيش اومده
                        موقعيكه مركز استانمون رو ميخوام بيارم داخل شهر (منظور خيابونا) رو نشون نميده
                        ولي تهران رو مثلا نشون ميده
                        ميخواستم ببينم شما ميتونيد كوچه و خود شهر مركز استان ما رو با نقشه گوشيتون ببينيد؟
                        در ios7 كار ميكرد ولي الان با ios8 نه

اين هم مركز استانمون:خرم آباد

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                          بره منم کلی تو نصب از استور مشکل پیدا کرده بعضی برنامه هارو تا اخر دان میکنه اخر ارور میده و بعد دوباره شروع به دان میکنه
                          برا منم اين مشكل وجود داره رو آيپد اير ديروز گزاشتم ١ گيگ آسفالت ٨ جديده دانلود شه بعد آخرش ارور داد رفت از اول

نظر

• بره منم رو ایپد ایر اینجوریه،رو ۵اس هم خیلی طول میکشه تا نصب بشه

نظر

• شرمنده دوستان اگه سوالم تکراریه
                              IOS8 روی 4s میدونم که کار میکنه فقط میخوام ببینم مشکلی که 4 با IOS 7 داشت رو 4s با IOS 8 داره یا نه ؟ کند شدن دستگاه یا هرچی, میخوام ببینم اوکیه یا مشکل داره ؟

ممنون

نظر

• تورو خدا یکی کمکم کنه این Assistive touch توی ios 8 یکم دیر عمل میکنه مثلا توی برنامه رووی دایره ی Home توو Assistive toch که میزنم چند صدم ثانیه صفحه اش باز میمونه بد بسته میشه خواهش میکنم کمک کنید ریستور هم کردم نشد باز

نظر

صبر کنید ..
                                X