اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

زاهی نیست که وقتی دو بار دکمه هوم رو میزنی و میخواهی برنامه های که تو تکسبار هست رو ببندی اون لیست مخاطب ها که تازه اضافه شده رو نشون نده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
      سلام

زاهی نیست که وقتی دو بار دکمه هوم رو میزنی و میخواهی برنامه های که تو تکسبار هست رو ببندی اون لیست مخاطب ها که تازه اضافه شده رو نشون نده؟
      بله بريد داخل تنظيمات گوشي در قسمت ايميل و دفتر تلفن بعد داخل اونجا نمايش داخل اپ سوييچر را باز كنيد و از اون تو خاموشش كنيد

نظر

• سلام دوستان يه باگ خنده دار ديدم تو ios 8.0
        زماني كه مي خواهم با ايپد اير يك ويدئو كليپ در يك سايت را با سافاري ببينم مثلا تو يوتوب اونا يا آپارات خودمون
        نوار لود شدن فيلم را نشان نميده!!! ( يعني مشخص نيست چقدر از ويدئو لود شده )
        نوار زمان هست هاااا ولي روي نوار زمان مشخص نيست چه مقدار از فيلم اود شده!!!!

نظر

• سلام من 5اس دارم و از طریق خوده گوشی اپدیت کردم الان یه سری مشکل برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
          1-اول از اینکه brightness وقتی رو حالت اتوماتیک میزارم نصبت به قبل خیلی روشن تر نگه میداره و این رو مصرف باطری خیلی تاثیر داره
          2-حالت photo خیلی بد شده و هیچ راحی هست که به همون camera roll بر گرده ؟
          3-در کل مصرف باطری زیاد شده
          4-داغ شدن خود گوشی که نصبت به قبل واقعا ملموسه
          5-و icloud drive دقیقا چیه ؟
          6-کلا راه های که تاثیر داره تو کمتر مصرف کردن باطری در ios 8 رو بگید
          7- معمولا چقدر بعد اپدیت بعدی رو میده بیرون ؟ منظورم اینه که ios 7.1 کی امد ؟
          ولی انصافا touch id خیلی بهتر شده و خیلی بهتر کار میکنه
          ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
            سلام دوستان يه باگ خنده دار ديدم تو ios 8.0
            زماني كه مي خواهم با ايپد اير يك ويدئو كليپ در يك سايت را با سافاري ببينم مثلا تو يوتوب اونا يا آپارات خودمون
            نوار لود شدن فيلم را نشان نميده!!! ( يعني مشخص نيست چقدر از ويدئو لود شده )
            نوار زمان هست هاااا ولي روي نوار زمان مشخص نيست چه مقدار از فيلم اود شده!!!!
            آره این مشکلو منم دارم تو 5s

نظر

• جالب شد!!! Upload من تو سافاري ايپد اير از كار افتاده!!!
              دوستان تست كنن ببينند اين مشكل رو دارن يا خير؟
              از دماي ايپد اير حين وب گردي با سافاري كه نگم!! زمستون رو ميشه باهاش تابستون كرد
              مصرف باطري هم زياد شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh ios نمایش پست ها
                آره این مشکلو منم دارم تو 5s
                تشكر از جاني ايو

نظر

• يه لگ زدن ديگه هم پيدا كردم
                  وقتي روي عكسهايي كه با دوربين پشت گرفتم و كيفيتشون بالاست دبل تپ ميكنم كه زوم كنه وسطش يه لگ ميزنه ولي عكسهاي دوربين جلو چون كيفيتشون كمتره اينجوري نميشن.اگر با دو انگشت زوم كنم اكي هست ولي دبل تپ ميكنم كه خودش زوم كنه لگ ميزنه توي ٧ كه اصلا اينطور نبود

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
                    سلام من 5اس دارم و از طریق خوده گوشی اپدیت کردم الان یه سری مشکل برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                    1-اول از اینکه brightness وقتی رو حالت اتوماتیک میزارم نصبت به قبل خیلی روشن تر نگه میداره و این رو مصرف باطری خیلی تاثیر داره
                    2-حالت photo خیلی بد شده و هیچ راحی هست که به همون camera roll بر گرده ؟
                    3-در کل مصرف باطری زیاد شده
                    4-داغ شدن خود گوشی که نصبت به قبل واقعا ملموسه
                    5-و icloud drive دقیقا چیه ؟
                    6-کلا راه های که تاثیر داره تو کمتر مصرف کردن باطری در ios 8 رو بگید
                    7- معمولا چقدر بعد اپدیت بعدی رو میده بیرون ؟ منظورم اینه که ios 7.1 کی امد ؟
                    ولی انصافا touch id خیلی بهتر شده و خیلی بهتر کار میکنه
                    ممنون میشم راهنمایی کنید
                    ١- شما ميتونيد نور صفحه رو ضمن فعال نگه داشتن حالت اتوماتيك كم كنيد!! كافي نور رو به ميزان دلخواه كم كنيد، نياز نيست از حالت اتو خارج شيد
                    ٢- اميدوارم
                    ٣- قطعا مصرف باتري زياد شده ٤- گرما نويد بخش بهار هست!!!
                    ٥- تو ios وقط مواقع استفاده از app هايي كه از iCloud Drive پشتيباني مي كنند، قابليت مشهاده فايل هاي ذخيره شده همون برنامه را داريد، مثلا pages يا numbers
                    ٦- سعي كن فعلا باهاش بسازي تا آپديت بياد!!!
                    ٧- معمولا آپديت هايي كه واسه رفع مشكل امنيتي هست خيلي سريع مياد، امدر مورد اين قبيل مشكلات و باگ ها شايد كمي زمان ببره و طي چندين آپديت رفع شه!!!!

نظر

• دوستان ببخشید
                      من رو دستگاه ایپدم وقتی روی ۷.۱.۲ بود مشکلی با نت سیم کارت رایتل نداشتم و بیشتر وقتا network selection رو رو حالت دستی میزاشتم و ایرانسل و انتخاب میکردم تا انتشن فول بشه! و میتونستم راحت از hotstop استفاده کنم! ولی وقتی بردم به ۸ به مشکل برخوردم ! اونم اینه که وقتی شبکه رو ایرانسل انتخاب میکنم دیگه انتن ندارم و نمیتونم از نت استفاده کنم و همین طور نمیدونم چطوری باید از hotstop استفاده کنم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
                        دوستان ببخشید
                        من رو دستگاه ایپدم وقتی روی ۷.۱.۲ بود مشکلی با نت سیم کارت رایتل نداشتم و بیشتر وقتا network selection رو رو حالت دستی میزاشتم و ایرانسل و انتخاب میکردم تا انتشن فول بشه! و میتونستم راحت از hotstop استفاده کنم! ولی وقتی بردم به ۸ به مشکل برخوردم ! اونم اینه که وقتی شبکه رو ایرانسل انتخاب میکنم دیگه انتن ندارم و نمیتونم از نت استفاده کنم و همین طور نمیدونم چطوری باید از hotstop استفاده کنم!!
                        براي اينكه هاتسپات برگرده بريد تو ستينگ - سلولار - apn setting - از اون پايين زير hotspot قسمت apn رو يه چيزي بنويسيد و برگرديد بيرون و سلولار رو خاموش روشن كنيد كمي صبر كنيد هاتسپات مياد سر جاي قبلش

نتورك سلكشن ر. هم روي اتو بذاريد كار ميكنه

مشكلاتي كه من روي ايپد ٤ دارم نوسان شديد وايرلسه چند بار ريست نتورك كردم فرقي نكرد
                        اين مشكل توي 5s ندارم

يكي هم توي سافاري ايپد اگر ايپد رو افقي بگيريد دستمون بوكمارك رو باز كنيم با تب روي وسط صفحه بوكمارك بسته نميشه ولي توي حالت نرمال بگيريمش با تب رو وسط صفحه ميره

نظر

• همه چیز کاملا مثل ios7 واقعا تغییر انقلابی نمیبینم مگر تو برنامه نویسیش تغییری باشه که در اینده مشخص میشه تنها مشکل من فعلا کیبرد فارسیه اگه دوستان میدونن کمک کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط m-toti نمایش پست ها
                            همه چیز کاملا مثل ios7 واقعا تغییر انقلابی نمیبینم مگر تو برنامه نویسیش تغییری باشه که در اینده مشخص میشه تنها مشکل من فعلا کیبرد فارسیه اگه دوستان میدونن کمک کنن
                            من از قذیم همین کارو میکردم خیلی هم خوبه !

setting > general > keyboard >keyboards >add new و بعد arabic رو انتخاب کنید ! فکر نمیکنم نیاز به چیز جانبیی هم پیدا کنید ! چون " گ چ پ ژ " هم با نگه داشتن کلیدهای " ک ج ب ز " ظاهر میشه ! من که از ابتدا از این روش استفاده میکردم !

نظر

• دوستان مشكل نوسان سرعت واي فاي بعد از چند ساعت از نتورك ريست خود به خود حل شد
                              نميدونم دليلش چيه ولي مطمئنا الان همه چيز نرماله و چند بار تست كردم درست شده

نظر

• سلام کیبورد فارسی مجانی است
                                ویرایش توسط hamidpo : https://i-phone.ir/forums/member/172653-hamidpo در ساعت 20-09-2014, 06:19 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X