اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahan7713 نمایش پست ها
    منوی اطلاع رسانی یا همون notification در ios 8 قابلیت‌های جدیدی را شامل شده که اگر در هنگام استفاده از برنامه‌ای از کسی پیامی دریافت کنید ، با پایین آوردن نوار notification می‌توانید به راحتی به آن پاسخ داد ولی برای من این اتفاق نمیافته . وقای پایین می کشم اصلا اتفاقی نمیافته؟!!!! کسی مبدونه ایرادش چبه؟!!!
    فقط تو مسج اين اتفاق مي افته

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan7713 نمایش پست ها
      منوی اطلاع رسانی یا همون notification در ios 8 قابلیت‌های جدیدی را شامل شده که اگر در هنگام استفاده از برنامه‌ای از کسی پیامی دریافت کنید ، با پایین آوردن نوار notification می‌توانید به راحتی به آن پاسخ داد ولی برای من این اتفاق نمیافته . وقای پایین می کشم اصلا اتفاقی نمیافته؟!!!! کسی مبدونه ایرادش چبه؟!!!
      دستتون رو روی پیام به سمت چپ بکشید و گزینه ی Reply رو انتخاب کنید
      این قابلیت فعلا روی messages قابل استفاده هست

نظر

• دوستان کیبورد فارسی برای ios8

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• روی 5سی نصب کردم
          یه خورده لگ میزد توی سوییچ کردن بین صفحات
          یه باگ هم توی دانلود از اپ استور داشت که وقتی دانلود میکردی گزینش توی هوم اسکرین میومد اما اون دایرهه پر نمیشد و دانلود میشد
          مشکل بعدی این بود که کیبوردهایی که تاحالا اومده واسه ios 8 هیچکدوم ثبات نداشتن و پر از باگ و لگ بودن
          وقتی میخواستم مسیج ها رو از Notification Center جواب بدم گیر میکرد که تو ذوق میزد
          و مشکل اصلی سرعت اینترنت وای فای بود که به معنای واقعی افتضاح بود و حتی توی برنامه هایی که واسه ios8 آپدیت شدن هم این مشکل وجود داشت

با این اوصاف به 7.1.2 ریستور کردم تا نسخه پایدار و بی مشکل ریلیز بشه

نظر

• سلام دوستاني كه با سرعت اينترنت واي فاي مشكل دارند در قسمت واي فاي توي تنظيمات گوشي داخل قسمت dns به جاي اعداد موجود اين اعداد را وارد كنند به احتمال زياد مشكلشون حل بشه 8.8.8.8 اگر كسي تست كرد و جواب گرفت اينجا بيان كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
              چرا اپل اين اجبارو ايجاد كرده كه بعضي از اپ ها بدون ios8 كار نكنه؟!
              يعني حتما بايد بريم اي او اس ٨؟
              با ابن اوصافي كه دوستان ميگن برا ٥ كلي باگ و مصرف بالا داره ؛(
              واسه اینکه تو کنفرانس WWDC بعدی جناب تیم کوک با افتخار بیان رو استیج و بگن مثلا 90% کاربرا به ios 8 مهاجرت کردن ولی اندروید خاک برسر فقط مثلا 35 % به ورژن جدید مهاجرت کردن و یکی از دلایل جلوگیری از دانگرید هم همینه.

نظر

• سلام. منم 4s دارم. دیروز به نسخه جدید آپگرید کردم ولی یه کم مشکل هنگ داشتم. ریستور کامل هم کردم بدون ریستور کردن بکاپ . واسه من سرعتش پایین بود ... امروز مجددا به 7.1.2 ریستور کردم ....

نظر

• دوستان الان توییت اومد که این نسخه با Pangu جیلبریک شده ! درسته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
                    گوشی شما چی هست؟
                    من 5s دارم ولی همچین مشکلی رو ندارم
                    اینستاگرام درست شد ولی ناتیفیکشنم مشکل داره

نظر

• نوشته اصلی توسط tayyeb نمایش پست ها
                      بله همينطوره، آلبومي كه كل عكس ها داخلش باشه وجود نداره، ولي ساير آلبوم ها، اگر ساخته باشيد، به همراه عكس هاشون وجود دارن

ای بابا اقا این قضیه خیلی اذیت کننده هست برای من
                      راه حلی نیست براش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                        دوستان الان توییت اومد که این نسخه با Pangu جیلبریک شده ! درسته ؟
                        خود پانگو منتشر خبرو؟! اکانت توییترشون چیه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
                          خود پانگو منتشر خبرو؟! اکانت توییترشون چیه؟!
                          شما تو گوگل یه سرچ بزن ، خبر رو PanGu تو Sina Weibo تایید کرده !

نظر

• سلام
                            بعد اينكه به ios ٨ ابديت كردم
                            گالري تصاويرم مياد و عكسام هست
                            ولي وقتي ميرم توي وايبر كه عكس ارسال كنم ، اسم گالريم شده recently added
                            از ١٢٠٠ عكس گالري گوشيم فقط ٤٠٠ توني وايبر و واتس و ... نشون ميده
                            ايا مشكل كجاست ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin_5s نمایش پست ها
                              سلام
                              ايا مشكل كجاست ؟؟
                              مشكل از وايبر و واتس اپ هست كه خودشون و با ios8 سازگار نكردن

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin_5s نمایش پست ها
                                سلام
                                ايا مشكل كجاست ؟؟
                                این مشکل واقعا آزار دهندست امیدوارم تو آپدیت بعدی حل شه
                                ولی شما موقتا تا رفع مشکل میتونید یه آلبوم بسازید تو photos و عکسهای قدیمی رو اضافه کنید بهش اینجوری با وایبر و واتس و ... هم میتونید اونا رو بفرستید

نظر

صبر کنید ..
                                X