اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
    آقا یک سوال، اینکه میگه 6.9 گیگ رو خالی کن تا آپدیت بشه. بعد از آپدیت این حجم رو برمیگردونه یا کلا برمیداره واسه خودش؟
    برمیگرده

نظر

• اپل هنوز هم فرمور ۷.۱.۲ رو ساین میکنه و امکان دانگرید وجود داره

نظر

• سلام
        کسایی که میخوان personal hotspot مث سابق واسشون بیاد تو setting این کارارو به ترتیب انجام بدن:
        1- به setting برین
        2- Cellular
        3-Cellular Data Network
        4-سرشاخه personal hotspot
        5- تو قسمت user name هر چیزی دوس دارین بنویسین
        6-به Cellular Data Network برگردین
        7- حالا این گزینه رو مشاهده میکنین Personal HotSpot OFF
        8- به setting برگردین و تظیمات Personal Hotspot رو مث ios 7 مشاهده کنین

نظر

• براي شما هم برنامه هاتون با اينكه اپديت كردين يهو ميپره بيرون ازشون ؟
          كلا خيلي دردسر داره كاش زودتر اپديتش بياد چون خيلي باگ داره هنوز

نظر

• اساتید و دو ستان سلام
            من یه مشکل دارم اونم اینه که ! مثه قدیم نمیشه به یه بخش از متن برگشت ! و اون حبابی که تو زوم متن رو نشون میداد و بعد نوار سلکت یا کپی و پیست می اومد الان ثابت نمیشه !
            فقط مشکله منه یا ... !
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ata_bros نمایش پست ها
              اساتید و دو ستان سلام
              من یه مشکل دارم اونم اینه که ! مثه قدیم نمیشه به یه بخش از متن برگشت ! و اون حبابی که تو زوم متن رو نشون میداد و بعد نوار سلکت یا کپی و پیست می اومد الان ثابت نمیشه !
              فقط مشکله منه یا ... !
              ممنون
              بله تو بعضي از اپا اين طوريه تو واتساپ و خود مسج من تست كردم اين طوري نبود ولي تو وايبر اين طوري بود،با اپديت خود اپ اين مشكل حل ميشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• من كاركرد باتريم عالي شده تو ٥اس راضيم ازين آپديت.

نظر

• سلام
                  امروز به ios8 اپديت كردم
                  همه چيز خوب است بجز قسمت عكسها photos
                  در قسمت alboms فقط فولدر recently added عكسهاي اخير گوشي و داره و مابقي عكسهاي قديميتر نيست بلكه در تب photos به صورت دسته بندي زماني يا مكاني قابل مشاهده هستند
                  كسي با اين موضوع برخورد كرده ؟

نظر

• من هنوز از نسخه ی 6.1.3 استفاده میکنم!!
                    تصمیم دارم آپدیت کنم ولی با توجه به باگ های ios 8 میخوام به ios 7 آپدیت کنم. راهی وجود داره؟
                    تا دو روز پیش تو software update نسخه آخر 7 بود، دیر جنبیدم شد 8!
                    آیفونم 5ه.

نظر

• نوشته اصلی توسط reyho نمایش پست ها
                      من هنوز از نسخه ی 6.1.3 استفاده میکنم!!
                      تصمیم دارم آپدیت کنم ولی با توجه به باگ های ios 8 میخوام به ios 7 آپدیت کنم. راهی وجود داره؟
                      تا دو روز پیش تو software update نسخه آخر 7 بود، دیر جنبیدم شد 8!
                      آیفونم 5ه.
                      سلام تا دوروز پيش ٨ نيومده بود و ميشد بري رو ٧.١.٢ ولي الان ديگه هيچ راهي نداره
                      من٥ اپديت كردم و هيچ مشكلي ندارم جز كيبرد كه عربيع فعلا واي در كل همچي فعلا ارومه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                        خدمت شما عارضم که این موضوعه باز و بسته شدن با تاخیر مخصوصا بسته شدن یا جابجا کردن برنامه های باز با چهار انگشت انقدر محصوص نیست ولی درمقایسه با ورژن قبلی مشخصه
                        درمورد صدا هم میتونه توی دیوایس شما که 5s هستش وجود نداشته باشه ولی من بعد از دوبار آپدیت به دو روش هنوز دارمش
                        البته من روي آيپد اير تست كردم و ظاهرا مشكل صدا نيست، ولي اون مورد تاخير، نسبت به ورژن ٧، در انتقال بين نرم افزارهاي باز با ٤ انگشت رو فكر ميكنم من هم دارم تا حدودي

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                          سلام
                          امروز به ios8 اپديت كردم
                          همه چيز خوب است بجز قسمت عكسها photos
                          در قسمت alboms فقط فولدر recently added عكسهاي اخير گوشي و داره و مابقي عكسهاي قديميتر نيست بلكه در تب photos به صورت دسته بندي زماني يا مكاني قابل مشاهده هستند
                          كسي با اين موضوع برخورد كرده ؟
                          بله همينطوره، آلبومي كه كل عكس ها داخلش باشه وجود نداره، ولي ساير آلبوم ها، اگر ساخته باشيد، به همراه عكس هاشون وجود دارن

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• Salam keyboard farsi ro chtor azafe konim bebakhshid alan nadaram farsi benevisam

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
                              Salam keyboard farsi ro chtor azafe konim bebakhshid alan nadaram farsi benevisam
                              لطفا قوانین انجمن رو راعایت کنید و فارسی تایپ کنید.شما مجبور نیستید همیشه با کیبورد فارسی تایپ کنید،میتونید کیبورد عربی رو اضافه کنید.
                              اون روش سابق بدون جیلبریک جواب نمیده.باید منتظر باشید کیبورد های فارسی وارد Appstore بشن و دانلود کنید.

نظر

• منوی اطلاع رسانی یا همون notification در ios 8 قابلیت‌های جدیدی را شامل شده که اگر در هنگام استفاده از برنامه‌ای از کسی پیامی دریافت کنید ، با پایین آوردن نوار notification می‌توانید به راحتی به آن پاسخ داد ولی برای من این اتفاق نمیافته . وقای پایین می کشم اصلا اتفاقی نمیافته؟!!!! کسی مبدونه ایرادش چبه؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X