اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kayvanit نمایش پست ها
    با سلام به همگی من همون شب اول که اومد اپدیت کردم دقیقا ساعت 9.5 تا الان هیچ مشکلی نداشته و تمام باگ هایی که دوستان میگن همه و همه فقط جو سازی بی خوده ! نمیدونم رو چه حسابی این باگ هارو پیدا کردن! همه چیزش عالی هست و هیچ مشکل یا باگی نداره مصرف باطری هم کاملا طبیعی و عالی است در کل تو این مدت که کلی بهش ور رفتم فقط یکبار اونم یکبار گوشی ریست شد که بعد از 5 ثانیه خودش اومد بالا . همه چیزش کاملا عالی است و تازه اگه آپدیت های بعدی عرضه بشه دیگه چی میشه ...! البته من توی 5اس اینارو دارم میگم ممکنه در گوشی های پایین تر اون مشکلات باشه که اون هم با اپدیت حل میشه ...
    من از روش ota اپدیت کردم .نه مشکل صدا رو داره و نه مشکل کیبورد و سافاری !

در ایپد 4 یکی از دوستان که ios 7.1.2 هست مینویسه youre software is up to date ! یعنی اپل اپدیتو برداشته؟!
    دوست عزیز من و این دوستمون که از خودمون در نیاوردیم که میگیم باگ و لگ داره . من خودم الان دارم متن انگلیسی و به همراه فیلم قرار میدم تو انجمن دلولوپر سایت اپل . دستگاه شما چیه ؟ من تموم این چیز هایی رو که گفتم مطمئنم همه ی ایر دار ها این مشکل رو دارن نه مدل های دیگه ، چون خودم هم یه بار ریستور کردم هم یه بار دیگه از dfu ریستور کردم پس جای بحثی نداره که باگ داره. در ضمن منم مطمئنم تو ورژن های بعدی اینها درست میشه چون اپل داره نرم افزار های ipad air 2 یا همون آیپد جدید رو مخفی میکنه و این باگ ها همشون به همین خاطره که وجود داره . به خاطر همینه که بعد از معرفی آیپد های جدید ورژن 8.1 میاد که فوق العاده سریع و بدون باگه .

نظر

با سلام به همگی من همون شب اول که اومد اپدیت کردم دقیقا ساعت 9.5 تا الان هیچ مشکلی نداشته و تمام باگ هایی که دوستان میگن همه و همه فقط جو سازی بی خوده ! نمیدونم رو چه حسابی این باگ هارو پیدا کردن! همه چیزش عالی هست و هیچ مشکل یا باگی نداره مصرف باطری هم کاملا طبیعی و عالی است در کل تو این مدت که کلی بهش ور رفتم فقط یکبار اونم یکبار گوشی ریست شد که بعد از 5 ثانیه خودش اومد بالا . همه چیزش کاملا عالی است و تازه اگه آپدیت های بعدی عرضه بشه دیگه چی میشه ...! البته من توی 5اس اینارو دارم میگم ممکنه در گوشی های پایین تر اون مشکلات باشه که اون هم با اپدیت حل میشه ...

در ایپد 4 یکی از دوستان که ios 7.1.2 هست مینویسه youre software is up to date ! یعنی اپل اپدیتو برداشته؟!
      دوست عزیز…!!!
      اولا شما در آیفونت چک کردی و در بقیه ی دیوایسها نمیتونی نظر بدی و بگی که همه و همه جو سازیه بیخوده و بی احترامی کنی….!!!!
      دوما شما میتونی داخله جو سازی قرار نگیری…!
      باتشکر .
      ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 19-09-2014, 01:45 PM

نظر

• دوستان بعد از Update به صورت ota به iOS 8 تمام ShortCut های کیبورد پاک میشه!
        قبل از آپدیت اونارو ذخیره کنید!
        https://discussions.apple.com/thread/6537250

نظر

دوست عزیز چون شما یه نفر شاکی نیستی دلیل نمیشه ۱۰ نفر الکی حرف میزنن. خوش بحال شما که باگی نداری اما خیلی ها دارن.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
            چرا كار نميكنه؟ميتونيد تنظيمش كنيد وقتي سه بار دكمه هوم رو زديد كار كنه
            ميشه بيشتر توضيح بديد چرا كار نميكنه؟
            من سه بار هم ميزنم ولي اتفاق خاصي پيش نمياد! ميشه دقيق بگين اين چيكار مي كنه؟؟

نظر

• كسي چرا جواب مارو نميده ؟
              يه مشكل ديگه هم بعد از ios 8 برامه به حالت باز تو رم نميمونه و خارج ميشه خود به خود

نظر

• تنها مشکلی که من دارم
                ۱ اینکه من تو یه بزنامه ای هستم و یه نوتیفیکشن میاد گیر میکنه و باید ۲ بار دکمه هوم رو بزنم !
                تو برنامه اینستاگرام بخوام کیبوردو مخفی کنم باید کلی صفحه رو بالا پایین کنم تا درست شه
                چی کار میتونم بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ipad _wifi نمایش پست ها
                  تنها مشکلی که من دارم
                  ۱ اینکه من تو یه بزنامه ای هستم و یه نوتیفیکشن میاد گیر میکنه و باید ۲ بار دکمه هوم رو بزنم !
                  تو برنامه اینستاگرام بخوام کیبوردو مخفی کنم باید کلی صفحه رو بالا پایین کنم تا درست شه
                  چی کار میتونم بکنم؟
                  دوست عزيز شما بايد برنامه هات رو آپديت كني

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
                    دوست عزيز شما بايد برنامه هات رو آپديت كني
                    عزیزم اپدیت کردمو این مشکلو دارم!

نظر

• دوستان عزیز این قابلیت که گفته شده بود میشه کلیه فعالیتهای یک دیوایس رو از دیوایس های دیگر ادامه داد به چه صورت فعال میشه؟
                      من هنوز نتونستم پیداش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ipad _wifi نمایش پست ها
                        عزیزم اپدیت کردمو این مشکلو دارم!

گوشی شما چی هست؟
                        من 5s دارم ولی همچین مشکلی رو ندارم

نظر

• سلام دوستان عزيز
                          من گذاشته بودم براى دانلود ولى الان كه بازش كردم ديدم نوشته update requested ولى دانلود نشده
                          ممنون ميشم راهنمايى كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
                            سلام دوستان عزيز
                            من گذاشته بودم براى دانلود ولى الان كه بازش كردم ديدم نوشته update requested ولى دانلود نشده
                            ممنون ميشم راهنمايى كنيد
                            چيز پي ان باز كن دوباره تست كن ميشه

نظر

• کیبرد فارسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                                بفرمایید:
                                من اولش كه آپديت كردم از اين روش فعالش كردم ولي الان به خاطر كندي سرعت واي فاي يه reset network setting كردم ديگه با اين روش personal hotspot ام فعال نميشه و اوي ستينگ نمياد چند بارم دوباره reset network setting كردم فايده نداره!!نميدونم چي كار بايد كنم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X