اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ImageUploadedByTapatalk1411105962.580781.jpg

من با روشن كردن سلولار اينترنتم ٣جي ميشه...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free

نظر

• سلام من میخوام ریستور کنم نمیشه
      اروره 3004 رو میده
      مشکلش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط makiani نمایش پست ها
        سلام من میخوام ریستور کنم نمیشه
        اروره 3004 رو میده
        مشکلش چیه؟
        آنتی ویروس و فایر وال رو قطع کنید.
        از v*p*n استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
          دوستان اين Guided Access چجوري كار ميكنه؟ من فعال كردم ولي كار نميكنه!!؟؟
          چرا كار نميكنه؟ميتونيد تنظيمش كنيد وقتي سه بار دكمه هوم رو زديد كار كنه
          ميشه بيشتر توضيح بديد چرا كار نميكنه؟

نظر

• من همون ساعت های اول آپدیت کردم.
            هنوز باگ هایی داره این ورژن.
            با اینکه خطم ایرانسله آیمسیج فقط و فقط با ایمیل ام سِند و ریسیو می کنه و شمارم رو نمیشناسه! با چیز پی ان هم امتحان کردم درست نشد!
            فرستادن مسیج تو آیمسیج به روونی 7.1.2 نیست! یه کم کند شده!
            چندین بار از تنظیمات لوکیشین گوشی پرید بیرون! اینها چیز هایی هست که تو این 2 روز پیدا کردم!
            در کل امیدوارم هر چه سریعتر آپدیت بعدی رو بده و این مشکلات رو حل کنه! (البته اینها نظر من بود)
            ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 19-09-2014, 11:04 AM

نظر

• ممنون دوست عزیز ولی الان ارور 11 رو میده اینو دیگه چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط makiani نمایش پست ها
                ممنون دوست عزیز ولی الان ارور 11 رو میده اینو دیگه چیکار کنم؟
                این ارور هم تقریبا معنای مشابه ای داره با ارور قبلی.
                مطمئن باشید که آنتی ویروس و برنامه های امنیتی دسترسی به سروراپل رو نبسته اند..
                دوباره از اول ریستور کنید.
                توی ساپورت اپل نیز نوشته اگه مشکلتون بر طرف نشد با ساپورت اپل ارتباط برقرار کنید.
                https://www.apple.com/support/contact/

نظر

• سلام دوستان
                  یه سوال :

بخش Cellular تو گوشی شما هم عوض شده ؟؟؟

واسه من گزینه 3G حذف شده بجاش گزینه LTE اضافه شده !

اینم اسکرین شات

نظر

• سلام به همگي
                    من آيپد اير دارم و ورژن هشت رو هم بصورت اپديت و هم بصورت فلش نصب كردم كه چندتا ايراد داره!

اگر خاطرتون باشه زمانيكه دراور صدا رو روي ويندوز نصب نكرده بوديم،موقع باز كردن برنامه ها يا اجراي اونها يه صداي بوقي از كيس ميومد،دقيقاً همون حالت روي آيپد وجود داره!
                    وقتي كه ايپد رو ريستارت ميكنم،اين مشكل به اينصورت حل ميشه كه مثلاً يه ويدئو رو باز ميكني چند لحظه صدا نداره بعدش از كم به زياد صداش مياد.
                    اين مشكل توي صداي كليك كيبور هم هست،يعني الان كه دارم تايپ ميكنم صداي كليدها هي كم و زياد ميشه!
                    مشكل بعدي چند صدم ثانيه باز و بسته شدن يا جابجا شدن برنامه هاست!
                    فعلاً همينارو كشف كردم.

اميدوارم اپل زودتر يه اپديت بده!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman.3gs نمایش پست ها
                      سلام دوستان یه سوال :بخش Cellular تو گوشی شما هم عوض شده ؟؟؟ واسه من گزینه 3G حذف شده بجاش گزینه LTE اضافه شده ! اینم اسکرین شات
                      Lte همون 3G هست هنوز

نظر

• نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                        سلام به همگي
                        من آيپد اير دارم و ورژن هشت رو هم بصورت اپديت و هم بصورت فلش نصب كردم كه چندتا ايراد داره!

اگر خاطرتون باشه زمانيكه دراور صدا رو روي ويندوز نصب نكرده بوديم،موقع باز كردن برنامه ها يا اجراي اونها يه صداي بوقي از كيس ميومد،دقيقاً همون حالت روي آيپد وجود داره!
                        وقتي كه ايپد رو ريستارت ميكنم،اين مشكل به اينصورت حل ميشه كه مثلاً يه ويدئو رو باز ميكني چند لحظه صدا نداره بعدش از كم به زياد صداش مياد.
                        اين مشكل توي صداي كليك كيبور هم هست،يعني الان كه دارم تايپ ميكنم صداي كليدها هي كم و زياد ميشه!
                        مشكل بعدي چند صدم ثانيه باز و بسته شدن يا جابجا شدن برنامه هاست!
                        فعلاً همينارو كشف كردم.

اميدوارم اپل زودتر يه اپديت بده!

من با صدا هيچ مشكلي ندارم، ولي اون چندصدم ثانيه باز و بسته شدن... رو ميشه بيشتر توضيح بديد منظورتون چيه؟

نظر

• سلام من 5اس دارم و از طریق خوده گوشی اپدیت کردم الان یه سری مشکل برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                          1-اول از اینکه brightness وقتی رو حالت اتوماتیک میزارم نصبت به قبل خیلی روشن تر نگه میداره و این رو مصرف باطری خیلی تاثیر داره
                          2-حالت photo خیلی بد شده و هیچ راحی هست که به همون camera roll بر گرده ؟
                          3-در کل مصرف باطری زیاد شده
                          4-داغ شدن خود گوشی که نصبت به قبل واقعا ملموسه
                          5-و icloud drive دقیقا چیه ؟
                          6-کلا راه های که تاثیر داره تو کمتر مصرف کردن باطری در ios 8 رو بگید
                          7- معمولا چقدر بعد اپدیت بعدی رو میده بیرون ؟ منظورم اینه که ios 7.1 کی امد ؟
                          ولی انصافا touch id خیلی بهتر شده و خیلی بهتر کار میکنه
                          ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط pedram.sistani نمایش پست ها
                            Lte همون 3G هست هنوز
                            نه عزیز وقتی LTE رو روشن میکنی data کلا قطع میشه به خاطر ساپورت نکردن تو ایران
                            وقتی هم که Cellular data رو روشن میکنم خودش اتوماتیک بین 3G و EDGE سوئیچ میکنه ...
                            مشکلی که هس دیگه نمیشه روشن و خاموش بودن 3G رو دستی خودمون کنترل کنیم و این واقعا بده که یکی از دلایل افزایش مصرف باتری هست ....

نظر

• با سلام
                              بنده الان نزدیک 10 روز هست نسخه GM ios 8 روی گوشیم داریم و به نکاتی برخوردم که خواستم با دوستان به اشتراک بذارم.

1. سرعت گوشی آنچنان تغییری نکرده و مثل ورژن قبل بعد از بازکردن گوشی یا باز کردن ناتیفیکشن سنتر با کشیدن سریع دست عملکرد لمسی کار نمیکنه و چند میلی ثانیه لگ داره.
                              2. بعضی اوقات پیام در مسیج با اینکه خوانده شده همچنان خوانده نشده نشان داده میشه.
                              3. پس از سینک کردن کانتکت ها بوسیله اکانت فیسبوک و توییتر مثل سابق عکس و پروفایل دوستان، به کانتکت ها اضافه نشد در حالی که کانتکت من بک آپ همان قدیم بود (فقط چند نفراضافه شد در حالی که سی نفر آپدیت کرد)
                              4. صفحه کلید فارسی دیگر با روش های سابق اضافه نخواهد شد.

نظر

• سلام دوستان
                                برای ایپد 4 a1460 کدوم فرمور بگیرم؟ فک کنم میشه ipad3,6 اما نیست توی این لینکها من 2 تای gsm , cdma رو دانلود کردم اما هیچ کدوم رو قبول نمیکنه
                                لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X