اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام روي ٥ نصب كردم خوبه ولي خوب مصرف يه مقداري اضافه شده و باگ داره كه البته با توجه به مرحله اول بودن اي او اس قابل پيش بيني بود - روي آيپد ايرم نصب كردم وضع باطري اينجا بهتره ولي هنوز جا داره بهتر بشه باگم داره هنوز اگه روي اعصابتون ميره تا آپيديت اول صبر كنين چون بعضي از نرم افزارا هنوز آپيديت نشدن

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread82352.html

نظر

• سلام
        تجربیات من روی ایفون 5:
        من از طریق PC اپدیت کردم و بکاپ برنگردوندم.
        افکت باز شدن فولدر ها عوض شده.وقتی دارن باز میشن اسمشون باهاش میاد جلو و بزرگ میشه و کمکم محو میشه.
        کلا دیوایس به اپدیت قبل از 7.1 نزدیکتر شده از لحاظ سرعت که کلا یه مقدار سر حوصله هرکاری رو میکنه .منظورم اینه که یه مکث خاصی رو عمدا برای هرکاری داره که توی 7.1 به بعد این مکث رو برداشته بودن که همه میگفتن چقدر تر و فرز شده.
        نام کانتکت ها کلفت و بزرگ شده و بی توجه به سایز فونتی که انتخاب میکنی بزرگ میمونه که خیلی ضایعست.وقتی کسی هم زنگ میزنه همون طور که دوستمون بالا اشاره کردن فونت نوشته شده برای نام فرد کلفت تر شده که بنده اصلا نمیپسندم.(راهی نیست نازکش کنیم؟) در ضمن برای من عکس شخص تماس گیرنده کامل نمیفته.کانتکت هام رو از ICLOUD برگردوندم.
        با سیری حرف زدنی هم به نظرم خیلی بهتر میفهمه و یه افکت بهش اضافه شده درست مثل quick type. بعد از این که حرفتون رو شنید مثل کوییک تایپ که هی پیشنهادش رو عوض میکنه و یه کلمه دیگه رو مینویسه سیری هم کلمات شما رو مینویسه.

نظر

• دوستان اپدیت کی میاد باگ خیلی داره عصبی میکنه

نظر

• دوستان برای کیبورد فارسی چیکار میشه کرد؟؟

من مثل قبلنا اومدم فعال کنم نشد گوشی بالا نیومد

نظر

• دوستان من از طریق گوشی خواستم دانلود کنم که وسطای کار سرور اپل مشغول شد و نشد و خواستم بعدا بزارم دانلود بشه که از دوباره شروع شد
              الان از طریق این لینک دارم دانلود می کنم: iOS ۸ بطور رسمی‌ منتشر شد.
              به نظرتون اط طریق گوشی آپدیت بشه بهتره یا از طریق آیتیونز؟؟؟

و یه سوال مهم تر این که شنیدم اگر از طریق آیتیونز آپدیت بشه همه اطلاعات می پره و باید ازش بک آپ گرفت درسته؟

شرمنده دوستان اگه سوال پیش پا افتاده ای هست پون تازه کارم اطلاعاتی ندارم خواهشاً راهنماییم کنید

نظر

• سلام من كوشيم 5c هست ،ديشب اي او اس 8 ريختم اما نوار كشويي بايين از نظر ظاهري تغيير كرده ، ميخواستم ببينم طبيعيه ؟ يا مشكل داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali1873 نمایش پست ها
                  سلام من كوشيم 5c هست ،ديشب اي او اس 8 ريختم اما نوار كشويي بايين از نظر ظاهري تغيير كرده ، ميخواستم ببينم طبيعيه ؟ يا مشكل داره ؟
                  به اين شكل تغيير پيدا كرده:

ImageUploadedByTapatalk1411072542.279917.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ويرانگر عزيز اول اينكه جالبه كه با اينكه تازه كارين تو سايت به عنوان كاربر فعال معرفي شدين
                    بگذريم
                    شما واسه اينكه خيالت راحت تر باشه و ثبت آخرين اطلاعات و تغيرات اطلاعات آيديوايستون قبل از ريستور به ios 8 با ايتونز گزينه back upnow رو بزن تو آيتونز و بعد ريستور كن(شيفت +ريستور و .....)
                    و بعد از اينكه عمليات ريستور رو تموم كنين وقتي كه ديوايستون رو به آيتونز وصل كنين ٢ تا انتخاب بهتون ميده آيتيونز يكي set up as new iphon و گزينه ديگه هم restore from back up
                    كه خب مشخصه كه اگه ريستور بك اپ رو انتخاب كنين ،بعد از اينكه ريستور بك آپ تموم شه عينا ديوايس بعد از ريستور ميشه مثلل مثل زيوايس قبل از ريستور با ورژن ios بالاتر
                    و اگر به هر دليلي نخواين ريستور كنين و شيفت + آپديت رو انتخاب كنين كه اصلا نيازي به بك آپ گيري و ريستور بك آپ پيدا نمي كنين البته بهتره كه بازم بك آپ بگيرين براي جلو گيري از مشكلات احتمالي
                    و سوال ديگتون به نظر من فرقي مي كنه كه با ايتونز آپديت كنين يا با ota اگه اينترنتتون ارزون و سرعتشم خوبه فايل كامل رو دانلود كنين و ريستور يا آپديت كنين،
                    ايين رو بگم كه وقتي از ٧ مي خواين برين به ٨ چون حجم آپديت زياده اگه با پي سي يا مك كل framwork رو دانلود كنين كمتر معطل ميشين

نظر

• از خود گوشی میشه آپدیت کرد؟

Sent from iPhone 4S

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
                        ويرانگر عزيز اول اينكه جالبه كه با اينكه تازه كارين تو سايت به عنوان كاربر فعال معرفي شدين
                        بگذريم
                        شما واسه اينكه خيالت راحت تر باشه و ثبت آخرين اطلاعات و تغيرات اطلاعات آيديوايستون قبل از ريستور به ios 8 با ايتونز گزينه back upnow رو بزن تو آيتونز و بعد ريستور كن(شيفت +ريستور و .....)
                        و بعد از اينكه عمليات ريستور رو تموم كنين وقتي كه ديوايستون رو به آيتونز وصل كنين ٢ تا انتخاب بهتون ميده آيتيونز يكي set up as new iphon و گزينه ديگه هم restore from back up
                        كه خب مشخصه كه اگه ريستور بك اپ رو انتخاب كنين ،بعد از اينكه ريستور بك آپ تموم شه عينا ديوايس بعد از ريستور ميشه مثلل مثل زيوايس قبل از ريستور با ورژن ios بالاتر
                        و اگر به هر دليلي نخواين ريستور كنين و شيفت + آپديت رو انتخاب كنين كه اصلا نيازي به بك آپ گيري و ريستور بك آپ پيدا نمي كنين البته بهتره كه بازم بك آپ بگيرين براي جلو گيري از مشكلات احتمالي
                        و سوال ديگتون به نظر من فرقي مي كنه كه با ايتونز آپديت كنين يا با ota اگه اينترنتتون ارزون و سرعتشم خوبه فايل كامل رو دانلود كنين و ريستور يا آپديت كنين،
                        ايين رو بگم كه وقتي از ٧ مي خواين برين به ٨ چون حجم آپديت زياده اگه با پي سي يا مك كل framwork رو دانلود كنين كمتر معطل ميشين
                        تشکر دوست عزیز بابت پاسخ کاملتون
                        کاربر فعال هم برای زمانی بودکه ipod داشتم و الان یک سالی می شه به این سایت سر نزم و پون تازه آیفون خریدم دباره مزاحمتون شدم و همچنان یک کارآموز

نظر

• دوستان به نظرشون روي iPad 2 ميزان مصرف باطري چطوره؟

نظر

• درود دوستان من آپدیت کردم به iOS 8 اما کیبرد پارسی محو شد آیفون من جیلبرک نبود میشه کیبرد پارسی رو در iOS 8 داشت بدون جیلبرک؟

نظر

• سلام من 5اس دارم و از طریق خوده گوشی اپدیت کردم الان یه سری مشکل برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                              1-اول از اینکه brightness وقتی رو حالت اتوماتیک میزارم نصبت به قبل خیلی روشن تر نگه میداره و این رو مصرف باطری خیلی تاثیر داره
                              2-حالت photo خیلی بد شده و هیچ راحی هست که به همون camera roll بر گرده ؟
                              3-در کل مصرف باطری زیاد شده
                              4-داغ شدن خود گوشی که نصبت به قبل واقعا ملموسه
                              5-و icloud drive دقیقا چیه ؟
                              6-کلا راه های که تاثیر داره تو کمتر مصرف کردن باطری در ios 8 رو بگید
                              7- معمولا چقدر بعد اپدیت بعدی رو میده بیرون ؟ منظورم اینه که ios 7.1 کی امد ؟
                              ولی انصافا touch id خیلی بهتر شده و خیلی بهتر کار میکنه
                              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• دوستان اين Guided Access چجوري كار ميكنه؟ من فعال كردم ولي كار نميكنه!!؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X