اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    فریمور رو از پست اول این تاپیک دانلود کنید.
    آیتونز رو باز کنید،آیپد رو متصل کنید و روی گزینه ی Shift+Update یا برای ریستور به این ورژن Shift+Restore رو بگیرید

چیکار کنم که اطلاعاتم پاک نشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alikarimi1376 نمایش پست ها
      چیکار کنم که اطلاعاتم پاک نشه ؟
      از طریق Shift+Update انجام بدین

نظر

• چرا اپل اين اجبارو ايجاد كرده كه بعضي از اپ ها بدون ios8 كار نكنه؟!
        يعني حتما بايد بريم اي او اس ٨؟
        با ابن اوصافي كه دوستان ميگن برا ٥ كلي باگ و مصرف بالا داره ؛(

نظر

• نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
          چرا اپل اين اجبارو ايجاد كرده كه بعضي از اپ ها بدون ios8 كار نكنه؟!
          يعني حتما بايد بريم اي او اس ٨؟
          با ابن اوصافي كه دوستان ميگن برا ٥ كلي باگ و مصرف بالا داره ؛(
          هميشه همينطور هست
          بعضي برنامه ها اينطورن
          البته اينكار رو برنامه نويس انجام ميده

____
          Send from tapatalk

نظر

• من 5s ریستور کردم
            ios 8 واقعا عالیه
            هرچند هنوز زوده واسه این حرف
            ولی از 7.1.2 خیلی بهتره
            ارزش ول کردن جیلبیریکو داشت

نظر

• با سلام...من گوشیم 5اس هست و به ios8 ارتقا دادم...یکمی گوشیم کند شده و گیج میزنه البته مهم نیست ولی ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد نسخه جدید و بروزرسانی به منظور رفع مشکلات از ios8 دارید مطرح کنید
              ویرایش توسط navid8 : https://i-phone.ir/forums/member/117517-navid8 در ساعت 18-09-2014, 09:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط navid8 نمایش پست ها
                با سلام...من گوشیم 5اس هست و به ios8 ارتقا دادم...یکمی گوشیم کند شده و گیج میزنه البته مهم نیست ولی ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد نسخه جدید و بروزرسانی به منظور رفع مشکلات از ios8 دارید مطرح کنید
                http://www.i-phone.ir/forums/thread95506.html

نظر

• 4S بعد از آپدیت به آی اوس 8، هنگام زنگ زدن، قطع تماس، دوبار زدن دکمه هوم ( مولتی تسکینگ )، یه نیم ثانیه ایی دیر عمل میکنه.

در کل بهترین iOs برای 4S به نظرم 6 بود. روان و عالی.

در کل بد نیست و میشه تحمل کرد.

نظر

• سلام
                    خدمت دوستان لطفا راهنمايي كنين كه كدوم يك از سري هاي ios 8 رو دان كنم؟گوشي من 5s هست مدل 1533 آخه بعضي ها ميگن نسخه gsm و بعضي ها هم ميگن نسخه cdma ???لطفا اونايي كه دان كردن راهنمايي كنن
                    تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط makiani نمایش پست ها
                      سلام
                      خدمت دوستان لطفا راهنمايي كنين كه كدوم يك از سري هاي ios 8 رو دان كنم؟گوشي من 5s هست مدل 1533 آخه بعضي ها ميگن نسخه gsm و بعضي ها هم ميگن نسخه cdma ???لطفا اونايي كه دان كردن راهنمايي كنن
                      تشكر
                      gsm رو دانلود کنید
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام و دورود خدمت همگی دوستان
                        خوب همون طور که میدونید نسخه نهاییش اومد و بنده هم آپدیت کردم و همه چی خوب بود
                        فقط من دیده بودم در قسمت پیام ها وقتی پیام میدی دیگه رنگش سبز نیست و آبی هست !!!
                        چرا مال من هنوز سبزه متاسفانه؟

ویرایش توسط samiyar_app : https://i-phone.ir/forums/member/156452-samiyar_app در ساعت 18-09-2014, 10:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                          سلام و دورود خدمت همگی دوستان
                          خوب همون طور که میدونید نسخه نهاییش اومد و بنده هم آپدیت کردم و همه چی خوب بود
                          فقط من دیده بودم در قسمت پیام ها وقتی پیام میدی دیگه رنگش سبز نیست و آبی هست !!!
                          چرا مال من هنوز سبزه متاسفانه؟
                          دوست عزیز، رنگ آبی مربوط به iMessage هستش و از طریق اینترنت فرستاده میشه. iMessage رو میتونی به شماره یا اپل آیدی کسایی بفرستی که اونها هم از دستگاه های اپل اسفاده میکنند ( آی مک، آیفون، آیپد، مک بوک ها و ...) و این قابلیت رو فعال کردند. رنگ سبز مربوط به مسیجی که با پراتور میفرستی.

نظر

•    
                            یه مشکل عجیب به وجود اومده ! در ایپد 4 یکی از دوستان که ios 7.1.2 روشه مینویسه you're software is up to date ! یعنی اپل آپديتو برداشته ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط kayvanit نمایش پست ها

یه مشکل عجیب به وجود اومده ! در ایپد 4 یکی از دوستان که ios 7.1.2 روشه مینویسه you're software is up to date ! یعنی اپل آپديتو برداشته ؟!
                              با چيز پي ان دوباره امتحان كنند. از اين مشكلات پيش مياد...

نظر

• سلام دوستان... چن تا سوال
                                اول اینکه آیا قابلیت چرخش منوی اصلی با آپدیت به ios8 اضافه میشه یا اینکه فقط در آیفون 6 هست؟
                                دوم اینکه الان که نسخه نهایی اومده دیکه نمیشه به 7.1.2 ریستور کرد؟
                                و در پایان اینکه جیلبریک 7 چند وقت بعد از عرضه ios7 اومد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X