اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط razya نمایش پست ها

من 6g و 140خالي كردم نمي دونم چه كاري بايد انجام بدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk
    دوست عزيز بايد 6g و 900 خالي كنيد

نظر

• ما هم نصبيديم رو ٥
      به هر كي گفتيم نصب كرده بگه چطوره رو ٥ كسي كامل و درست جواب نداد ناچار شدم خودم دست ب كار شم
      يكم مصرف باتري زياد شده-يكمم داغ ميشه دستگاه-گرافيك كنترل سنتر تو ذوغ ميزنه قشنگ نيس-يه ذره كند عمل ميكنه-سافاري كار نكردم ببينم اوضاعش چطوره-از تانگبو برنامه نصب ميكردم اولين بار بعد آپديت رفتم تو برنامه ها ميپريد بيرون بعد با تانگبو فيكس كردم درست شد
      اگر مصرف بالاي باتري اذيتتون ميكنه فعلا دست نگه داريد....
      سعي كردم ايرادات رو بگم.ويژگي ها رو همه ميدونيم
      تو آپديت هاي بعد همگي درست ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
        ما هم نصبيديم رو ٥
        به هر كي گفتيم نصب كرده بگه چطوره رو ٥ كسي كامل و درست جواب نداد ناچار شدم خودم دست ب كار شم
        يكم مصرف باتري زياد شده-يكمم داغ ميشه دستگاه-گرافيك كنترل سنتر تو ذوغ ميزنه قشنگ نيس-يه ذره كند عمل ميكنه-سافاري كار نكردم ببينم اوضاعش چطوره-از تانگبو برنامه نصب ميكردم اولين بار بعد آپديت رفتم تو برنامه ها ميپريد بيرون بعد با تانگبو فيكس كردم درست شد
        اگر مصرف بالاي باتري اذيتتون ميكنه فعلا دست نگه داريد....
        سعي كردم ايرادات رو بگم.ويژگي ها رو همه ميدونيم
        تو آپديت هاي بعد همگي درست ميشه
        دوست من شما که با تجربه تری من نصب کردم و ریستور بکاپ زدمو بکاپ برگشت ولی موقعی که گوشی دوباره ریست میشه تا بکاپ رو لود کنه تا نصفه رفت و گیر کرد!!!خاموشم نمیشد!!هوم و پاور رو گرفتم و ریست شد و دوباره همون صفحه ی لودینگ بکاپ اومد و ایندفه بدون مشکل پر شد خداروشکر!!!حالا مشکلی پیش نمیاد واسم؟؟؟لازم نیست دوباره ریستور کنم؟؟؟
        ممنون میشم جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
          دوست عزيز بايد 6g و 900 خالي كنيد
          بله واقعا

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
            دوست من شما که با تجربه تری من نصب کردم و ریستور بکاپ زدمو بکاپ برگشت ولی موقعی که گوشی دوباره ریست میشه تا بکاپ رو لود کنه تا نصفه رفت و گیر کرد!!!خاموشم نمیشد!!هوم و پاور رو گرفتم و ریست شد و دوباره همون صفحه ی لودینگ بکاپ اومد و ایندفه بدون مشکل پر شد خداروشکر!!!حالا مشکلی پیش نمیاد واسم؟؟؟لازم نیست دوباره ریستور کنم؟؟؟
            ممنون میشم جواب بدید
            چه مشكلي پيش بياد؟
            نيازي نيست ريستور كنيد.

[emoji266]

نظر

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
              ممنون میشم جواب بدید
              اگر الان رو ورژن٨ هستي و بكاپ هم برگردوندي و مشكلي نيس پس حله نگران نباش
              اگر ديدي دوباره مشكلي خوردي يبار ديگه با آيتونز ريستور كن بعد ريستور از همون آيتونز بكاپ رو برگردون(به شرطي كه قبلش با آيتونز بكاپ ورژن٧ رو گرفته باشي يا حداقل با آيكلاود)

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                چه مشكلي پيش بياد؟
                نيازي نيست ريستور كنيد.

[emoji266]
                گفتم نکنه دوباره اینجور شه!!!آخه اولین باری بود این مشکل رو میدیدم!!!در هر صورت ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                  اگر الان رو ورژن٨ هستي و بكاپ هم برگردوندي و مشكلي نيس پس حله نگران نباش
                  اگر ديدي دوباره مشكلي خوردي يبار ديگه با آيتونز ريستور كن بعد ريستور از همون آيتونز بكاپ رو برگردون(به شرطي كه قبلش با آيتونز بكاپ ورژن٧ رو گرفته باشي يا حداقل با آيكلاود)
                  یه مشکلی که تو اون حالت داشتم این بود که قبل ریست کردن دوباره میخواستم ریستور کنم
                  !ولی خود گوشی دوباره find my iphone رو فعال کرده بود و گوشی خاموشم نمیشد که ببرمش dfu!!ولی خدارو شکر ریست شد!
                  ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                    سرعت آیپدت نصب به iOS7 چطوره ؟ لگ داره ؟
                    تغییر محسوسی نداره روی آیپد مینی من جز افزایش خیلی نامحسوس مصرف باتری و کندی آزاد دهنده ی سافاری.

نظر

• وقتى يه قابساز رو بذارى مسول تيم نرم افزارى همين افتضاح بار مياد...
                      مرده شورش رو ببرن تا نوتيفيكيشن سنترش و مصرف باطريش!

نظر

• دوستان یکی منا راهنمایی کنه خواهشن
                        من فایل آپدیتا دانلود کردم اومدم با آیتونز آپدیت کنم از شانس ما وسط کار کامپیوتر هنگ کرد و ریست شد
                        بعدش که اومد بالا دیگه مجبور بودم ریستور کنم ولی وسط کار ارور 14 میده و دیگه ادامه نمیده
                        چیکار کنم؟

نظر

• توجه کردین حجم فایلهای ریستور هر نسخه بسیار متفاوته!!!
                          6+ 1.9 gb اون وقت 6 2.21 gb !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط okiasat نمایش پست ها
                            دوستان یکی منا راهنمایی کنه خواهشن
                            من فایل آپدیتا دانلود کردم اومدم با آیتونز آپدیت کنم از شانس ما وسط کار کامپیوتر هنگ کرد و ریست شد
                            بعدش که اومد بالا دیگه مجبور بودم ریستور کنم ولی وسط کار ارور 14 میده و دیگه ادامه نمیده
                            چیکار کنم؟
                            ارور 14 معمولا به خاطر مشکل فایل فریمور هست.
                            دوباره دانلود کنید و ریستور کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط okiasat نمایش پست ها
                            چیکار کنم؟
                            ارور 14 معمولا به خاطر مشکل فایل فریمور هست.
                            دوباره دانلود کنید و ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                              وقتى يه قابساز رو بذارى مسول تيم نرم افزارى همين افتضاح بار مياد...
                              مرده شورش رو ببرن تا نوتيفيكيشن سنترش و مصرف باطريش!
                              دوست گرامی به اعصابت مسلط باش. بی خیال.

نظر

• نوشته اصلی توسط okiasat نمایش پست ها
                                چیکار کنم؟
                                به dfu ببر بعد ریستور کن.
                                حتما نسخه 8.0 باشه چون 7.1.2 دیگه فکر نکنم بتونی ریستور کنی.
                                موفق باشی

نظر

صبر کنید ..
                                X