اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
    احتمالاً شارژ باتريتون كمه!بايد بالاي ٥٠ يا به شارژ وصل باشه!

ⓈⒺⓃⓉ ⒻⓇⓄⓜ ⓜⓎ ⒾⓅⒽⓄⓃⒺ using Tapatalk
    اطلاعات غلط ندین.
    اگه کم باشه پایین مینویسه و گزینه ی Donwload & Install نشون داده نمیشه ولی برای ایشون درخواست آپدیت هم فرستاده شده!
    درضمن در هنگان install باید شارژ بالای 50% باشه.دانلود مشکلی نداره!
    ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 18-09-2014, 10:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      اطلاعات غلط ندین.
      اگه کم باشه پایین مینویسه و گزینه ی Donwload & Install نشون داده نمیشه ولی برای ایشون درخواست آپدیت هم فرستاده شده!
      ببخشيد اون موقعي هست كه دانلود تموم شده و ميره تو نصب!!ساري[emoji17][emoji6]

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
        آقا مصرف باتری شما هم زیاد شده ؟
        من صبح شارژم صد بود چند تا اپ دانلود کردم کمی هم تو نت چرخیدم الان شده 75 !!!!!!
        برای من (آیپد مینی) اندکی مصرف باتری بالا رفته!

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
          دوستان رو ايپد چاهار خبري از اپليكيشن health نيست
          فکر کنم به این دلیل باشه که چون برای گرفتن نبض نیاز به فلاش داره و آیپد نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
            دوستان ینی نصفه جون شدم!!!تو برگردوندنه بکاپ ها اون لودینگ زیر آرم اپل همینجور تا نصفه رفته بود و جم نمیخورد!!!یک ربع وایسادم و بعد گوشی از از پی سی کشیدم و خاموشم نمیشد!!هوم و پاور رو گرفتم تا ریستارت شد و لود شد!!!
            حالا چرا این مشکل پیش اومد؟؟؟واسه کسی تا الان اتفاق افتاده؟؟
            دوستان خواهشاً جواب بديد!مهمه!
            ممنونم

نظر

• الان درست کار میکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                الان درست کار میکنه ؟
                آره!ولي اين مشكل تا الان واسم پيش نيومده بود!

نظر

• مصرف باتري توي 5s شديدا بالا رفته حالت باتري رو كاليبره كنم ببينم فرقي ميكنه يا نه
                  با ريستور آپديت كردم
                  يه باگ هم بعد از آپديت به ٨ توي وايبر پيدا كردم كه voice ميفرستيم صدا از اسپيكر نمياد از گوشي مياد!!!
                  احساس ميكنم تاچ آي دي سريعتر عمل ميكنه
                  ضمنا من اون اگ كوچيك رو رقتي دفعه اول بعد از روشن كردن مياد توي هوم رو دارم هموني كه يكي از دوستان هم اشاره كرد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• چرا رو لینکه 5اس جی اس ام زده آیفون 6؟؟؟

نظر

• اگر درست کار میکنه پیشنهاد میکنم دست نزنین
                      اگر که یک بکاپ بگیرین و برید dfu و ریستور کامل کنین من هم همون کار رو کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                        مصرف باتري توي 5s شديدا بالا رفته حالت باتري رو كاليبره كنم ببينم فرقي ميكنه يا نه
                        با ريستور آپديت كردم
                        يه باگ هم بعد از آپديت به ٨ توي وايبر پيدا كردم كه voice ميفرستيم صدا از اسپيكر نمياد از گوشي مياد!!!
                        احساس ميكنم تاچ آي دي سريعتر عمل ميكنه
                        ضمنا من اون اگ كوچيك رو رقتي دفعه اول بعد از روشن كردن مياد توي هوم رو دارم هموني كه يكي از دوستان هم اشاره كرد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                        من يه بار ديگه از gm به اين نهاييه ريستور كردم اون لگ رفع شد!!فقط موقع برگردوندن بكاپ گير كرد و يه بار كه هوم و پاور رو واسه ريست گرفتم دوباره شروع كرد پر شدن و درست شد!!اگه درست نميشد نميتونستم ريستور كنم!!!چون فايند ماي آيفون فعال بود و گوشي خاموش نميشد كه ببرم dfu!!!

نظر

• دوستان مصرف باتري افتضاحه،ايپد هم داغ ميكنه،هيچ اپليكيشني هم نصب نميشه از اپ استور

نظر

دوستان مصرف باتري افتضاحه،ايپد هم داغ ميكنه،هيچ اپليكيشني هم نصب نميشه از اپ استور
                            منم نمی تونستم برنامه نصب یا آپدیت کنم و هیچ پیغامی هم نمی داد که چرا؟! با ایرانسل بودم. قطع کردم با مبین وصل شدم ازم چندتا توافق نامه بله گرفت و درست شد!
                            آیپد مینی من خیلی کم مصرف باتریش زیاد شده و متوجه داغی نشدم اما سافاری خیلی عملکرد بدی داره و رو اعصابه!
                            ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 18-09-2014, 11:13 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              منم نمی تونستم برنامه نصب یا آپدیت کنم و هیچ پیغامی هم نمی داد که چرا؟! با ایرانسل بودم. قطع کردم با مبین وصل شدم ازم چندتا توافق نامه بله گرفت و درست شد!
                              آیپد مینی من خیلی کم مصرف باتریش زیاد شده و متوجه داغی نشدم اما سافاری خیلی عملکرد بدی داره و رو اعصابه!
                              دوست عزيز واسه من توافق نامه نيومده نميدونم كي مياد و نميتونم برنامه نصب كنم

نظر

دوست عزيز واسه من توافق نامه نيومده نميدونم كي مياد و نميتونم برنامه نصب كنم
                                باید با اینترنت دیگه ای امتحان کنید. احتمالا استفاده از چیز هم جواب بده.

نظر

صبر کنید ..
                                X