اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر apple id

سلام من بازی clash of clans را با id کسی دیگه شروع کردم و برای آپدیتش به ‍پسورد اون احتیاج است . آیا الان میتونم کاری کنم id خودمو با هاش عوض کنم و با id خودم ادامه بدم

پاک کنید دوباره نصب کنید. اکانتتون پاک نمیه. ادامه اش میاد

نظر

براي من اپديت شده همش ريلود ميشه مشكلش چيه ؟

نظر

تغيير ip بديد

نظر

چطور ؟

نظر

با چيز پي ان
            بيشتر نميتونم بگم چون خلاف قوانينه

نظر

Komak Komak

salam man 2 ta goshi daram 1 apple id dashtam ro joft goshia ba 1 apple id vasl bodam alan apple id yekisho avaz mikonam baz edame bazi miad va ba on yeki goshim ekhtelal dare chera lotfan komakam konid merc

نظر

نوشته اصلی توسط Alivacker نمایش پست ها
                salam man 2 ta goshi daram 1 apple id dashtam ro joft goshia ba 1 apple id vasl bodam alan apple id yekisho avaz mikonam baz edame bazi miad va ba on yeki goshim ekhtelal dare chera lotfan komakam konid merc
                لطفا فارسی بنویسید
                نمیشه. تنها راهش ریست کلی یا ریستور هست

نظر

نوشته اصلی توسط Alivacker نمایش پست ها
                  سلام
                  دوست عزیز شما سوالتون رو کامل تر بیان کنید. منظورتون از ادامه بازی چیه...!!!؟
                  اگه میخواهید برای یکی از گوشی هاتون یه اپل آیدی جدید تعریف کنید بصورت زیر عمل کنید
                  باید اپل آیدی رو از روی دیوایس از طریق مسیر زیر بردارید:

Settings\iTunes & App Store

بعد اپل آیدی جدید رو از همین مسیر برای دیوایس تعریف کنید.
                  تنها مشکلی که پیش میاد ، برنامه هاییکه با اپل آیدی قبلی گرفتید رو نمیتونید آپدیت کنید ، درصورت نیاز به آپدیت باید با اپل آیدی جدید برنامه رو دوباره دانلود کنید.

از طریق آیتونز هم مطابق با تصاویر زیر این کار رو انجام بدید.

گوشی مورد نظرتون رو اینجا انتخاب کنید و گزینه Remove رو بزنید.

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
                  لطفا فارسی بنویسید
                  نمیشه. تنها راهش ریست کلی یا ریستور هست
                  سلام
                  دوست عزیز شما هم اگر در مورد این سئوال اطلاعات کافی ندارید ، بهتره که پست نزنید.
                  راهکار هر مشکلی که ریستور نیست...!!!!
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 17-10-2014, 04:54 PM

نظر

میخواستم بدونم من اگه بخوام استورمو از امریکا به کانادا تغییر بدم برای ایتم هایی که از امریکا خریده بودم چه اتفاقی می افته؟ اگه بدون تغییر استور برم تو پرچیسام، موجوده برنامه های استور قبلیم؟
                    دوم اینکه کدوم شهر های کانادا موقع خرید برنامه مالیات نداره مثل کالیفرنیا و الاسکا
                    و سوم اینکه میتونم با همون استور امریکا ادرس و شماره تلفن کانادایی بهش بدم؟
                    خیلی خیلی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                      میخواستم بدونم من اگه بخوام استورمو از امریکا به کانادا تغییر بدم برای ایتم هایی که از امریکا خریده بودم چه اتفاقی می افته؟ اگه بدون تغییر استور برم تو پرچیسام، موجوده برنامه های استور قبلیم؟
                      دوم اینکه کدوم شهر های کانادا موقع خرید برنامه مالیات نداره مثل کالیفرنیا و الاسکا
                      و سوم اینکه میتونم با همون استور امریکا ادرس و شماره تلفن کانادایی بهش بدم؟
                      خیلی خیلی ممنون
                      سلام
                      برای برنامه های موجود تا زمانیکه نیاز به آپدیت نداشته باشند اتفاق خاصی نمی افته.
                      برنامه هایی که قبلا دانلود کردید موجوده و میتونید کلا روی کامپیوتر داشته باشید. (File\Devices\Transfer Purchases).
                      این مورد رو نمیدونم. ( دوستان دیگه حتما اعلام میکنند )
                      تونستن میتونید... ولی در اولین بررسی اپل آیدی شما بلاک میشه...!!!
                      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        برای برنامه های موجود تا زمانیکه نیاز به آپدیت نداشته باشند اتفاق خاصی نمی افته.
                        برنامه هایی که قبلا دانلود کردید موجوده و میتونید کلا روی کامپیوتر داشته باشید. (File\Devices\Transfer Purchases).
                        این مورد رو نمیدونم. ( دوستان دیگه حتما اعلام میکنند )
                        تونستن میتونید... ولی در اولین بررسی اپل آیدی شما بلاک میشه...!!!
                        موفق باشید
                        منظورتون از تا موقعی که اپدیت نخواد چیه؟
                        خوب میزنم اپدیت! یعنی نمیکنه دیگه چون استورم تغییر کرده؟

نظر

منظورتون از تا موقعی که اپدیت نخواد چیه؟
                          خوب میزنم اپدیت! یعنی نمیکنه دیگه چون استورم تغییر کرده؟
                          بله... دقیقاً
                          فقط اعلام میکنه که این برنامه از استور مثلا آمریکاست و باید استور رو تغییر بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            بله... دقیقاً
                            فقط اعلام میکنه که این برنامه از استور مثلا آمریکاست و باید استور رو تغییر بدید.
                            ببخشید یه سوال دیگه و تموم
                            یعنی دوباره باید موجودی اکانتمو صفر بکنم و تغییر استور بدم؟
                            ممنون

نظر

ببخشید یه سوال دیگه و تموم
                              یعنی دوباره باید موجودی اکانتمو صفر بکنم و تغییر استور بدم؟
                              ممنون
                              بله دیگه.
                              برای تغییر فروشگاه موجودی باید 0 باشه

نظر

صبر کنید ..
                              X