اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Clash Of Clans پورت سرور بازی رو ب ایران محدود کرد !!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Clash Of Clans پورت سرور بازی رو ب ایران محدود کرد !!

سلام ...

امروز برای بازی clashofclans یک آپدیتی اومده بود ک نصبش کردم ، اما بعد از اون دیگه نه رو آیپد و نه رو آیفون نمیتونم بازی رو لود کنم ، رو صفحه Download Content گیر میکنه و ریلود میشه !!

دوستان کس دیگه ای هم هست ک این مشکل رو داشته باشه ؟؟؟ مثل اینکه پورت سرور بازی ب ایران محدود شده !!

اگر کسی این مشکل رو داره ، لطفا" بیاد در انجمن بازی عضو بشه و زیر پست من ، مشکل رو تایید کنه تا پورت رو باز کنند ، چون این بازی رایگان هست ، فک نمیکنم حق اعمال همچین محدودیتی رو داشته باشند :
    A problem in loading clashofclans

با تشکر ...

با قندشكن دفعه اول وارد شيد داتلود كه شد بعدش با اي پي ايران وارد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آقا این حرفا چیه
      پورت محدود کرده اینا چیه !! از خودتون در میارین

اینکار که ایشون فرموردن انجام بدید درست میشه !

نظر

سلام
        من بازیو اپدیت کردم الان دیگه تو بازی نمی ره اولش که می خواد دیتارو دانلود کنه می پره لوگوی اصلی بازی هی همین تکرار می شه با وی پی ان هم نمی ره چکار باید کرد
        لطفا راهنمایی
        با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
          سلام
          من بازیو اپدیت کردم الان دیگه تو بازی نمی ره اولش که می خواد دیتارو دانلود کنه می پره لوگوی اصلی بازی هی همین تکرار می شه با وی پی ان هم نمی ره چکار باید کرد
          لطفا راهنمایی
          با سپاس
          مشکل من با v-p-n برطرف شد
          باری رو از طریق گیم سنتر اجرا کردم

نظر

با سلام ، لطف كنيد اگر كسي ميدونه اين مشكل clash of clans هاي اپديت شده كه از ديروز روي ايپد ايجاد شده رو راهنمايي كنيد چطور بايد حلش كرد پسر منو كلافه كرده[emoji17]

نظر

نوشته اصلی توسط shsb56 نمایش پست ها
              با سلام ، لطف كنيد اگر كسي ميدونه اين مشكل clash of clans هاي اپديت شده كه از ديروز روي ايپد ايجاد شده رو راهنمايي كنيد چطور بايد حلش كرد پسر منو كلافه كرده[emoji17]
              با v*p*n وارد بشید

نظر

سلام دوستان من بازيو آپديت كردم بعد بازي ديگ باز نشد با چيزپي ان وصل ميشم رو قسمت لودينگ گيرميكنه و جلو نميره چيكاركنم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirabinhood نمایش پست ها
                  سلام دوستان من بازيو آپديت كردم بعد بازي ديگ باز نشد با چيزپي ان وصل ميشم رو قسمت لودينگ گيرميكنه و جلو نميره چيكاركنم؟؟؟
                  ببینید وقتی چیز پی ان رو وصل میکنین به نت وصلین یا نه ؟! چون رو بعضی ای اس پیا جواب نمیده و با اینکه علامت کانکت رو توی استاتوس میزنه اما نت قط میشه.

نظر

بله دوست عزيز وصله چون من با سافاري تو نت ميرم ولي توى كلش روي لودينگ گير ميكنه، نميدونم چيكار كنم؟؟؟

نظر

این دوستانی که مشکلشون حل شده لطفا بیان توضیح کامل بدن که چجوری مشکلشون حل شده.

من از open*** استفاده میکنم برای باز کردن سایت ها هم هیچ مشکلی ندارم. اما قبل از اپدیت هم وقتی این اپ باز بود نمیتونستم کلش رو باز کنم.

الانم با این اپ کلش باز نمیشه. خیلی اپ وی*پی ن دیگه هم امتحان کردم هیچکدوم نتونستن مشکلو حل کنن.

خواهشا اونایی که با ویpن مشکلشون حل شده یه توضیح کامل بدن. لطفا!

ممنون

نظر

شما یک بار کلا بازی رو بینید یعنی بازی باز نباشه و از مولی تسکینگ خارج کنید بعد فیل طر شکن خودتون رو باز کنید و بازی رو اجرا کنید
                        بعد از اینکه بازی باز شد دیگه نیازی هم به فیل طر شکن نیست

نظر

براى درست كردن بازى بايد با قند شكن كه در قسمت setting وجود داره وارد شين و پورت pptp رو انتخاب كنيد براى وارد شدن
                          من با نرم افزارهاى ديگه امتحان كردم ولى نشد اما خودم با همين روش وارد بازى شدم و فقط هم بار اول ازتون ميخواد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط riddick نمایش پست ها
                            براى درست كردن بازى بايد با قند شكن كه در قسمت setting وجود داره وارد شين و پورت pptp رو انتخاب كنيد براى وارد شدن
                            من با نرم افزارهاى ديگه امتحان كردم ولى نشد اما خودم با همين روش وارد بازى شدم و فقط هم بار اول ازتون ميخواد

Sent from my iPad using Tapatalk
                            شما از اپلیکیشن های *پی* استفاده کردین یا اینکه از جایی خریدید؟
                            اسم اپلیکیشن یا سایتی که ازش خریدین رو میشه بگید لطفا؟

نظر

صبر کنید ..
                            X