اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب ویندوز روی MacBook Air

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب ویندوز روی MacBook Air

سلام
    یک مک بوک ایر مدل A1466 دارم که نسخه مک اون هم 10.9.2 هست میخوام ویندوز روش نصب کنم با super drive و فلش تست کردم اما ارور میده bootcamp چیکار باید بکنم؟

با تشکر

از این لینک بوت کمپ رو دانلود کنید بدون مشکل میتونید با استفاده از این بوت کمپ ویندوز نصب کنید :

نظر

مرسی عزیز الان دیگه اون ارور رو نمیده این رو میده این باید چیکار کنم؟

نظر

بوت کمپ رو ببندید کلا٬ disk utility رو باز کنید٬ روی اسم درایوتون کلیک کنید ( منظور شاخه اصلی هست یعنی اون که حجم رو نوشته ) از تب هایی که نمایش داده میشه تب وسطی ( پارتیشن ) رو انتخاب کنید.

روی قسمتی که مربوط به ویندوز هست کلیک کنید و از پایین علامت منفی رو فشار بدید تا درایو کامل پاک شه٬ بعد درایو مکینتاش رو یکپارچه کنید ( ۱ پارتیشن بشه mas os x journaled )

مجددا بوت کمپ رو باز کنید٬ اقدام به ساخت درایو و سپس نصب ویندوز کنید. ( بعد از ریستارت در قسمت انتخاب هارد برای نصب ویندوز باید مجدداْ فرمت کنید درایو رو )

نظر

اصلا قسمتی برای ویندوز نداره!ولی باز ارور میده؟
          راستی هارد که پاک نمیشه؟نیاری به بک اپ نیست؟

نظر

خب الان توی این حالت٬ شما بعد از باز کردن بوت کمپ بهتون اجازه divide کردن و ساخت پارتیشن برای ویندوز نمیده ؟ با حجم های دیگه غیر ۳۰ گیگ برای ویندوز درایو امتحان کنید ؟

نظر

غیر از 30 گیگ رو هم امتحان کردم جواب نمیده همین ارور رو میده مثل 20-40-50-60 گیگ؟مشکل کجاست؟
              با نصب دوباره مک درست میشه؟

نظر

اين تاپيك را ديدم هوس كردم ويندوز نصب كنم...
                موقعي كه دي وي دي بوتيبل مي خواد با پيغامي روبه رو شدم مبني بر اينكه فقط 64 بيت باشه!
                حالا سوال اينجاست كه آيا از اين دي وي دي هايي كه چند نوع ويندوز توشون هست نميشه ويندوز نصب كرد؟!

نظر

با نصب دوباره مک درست شد و ویندوز نصب شد ولی یک مشکل دیگه هست که قسمت Set Up windows که میاد میخوام اسم برای User Windows تعریف کنم کیبرد و تاچ پد کار نمیکند و دیگه از این جلو تر نمیره؟چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم

نظر

نوشته اصلی توسط amir-bahador نمایش پست ها
                    با نصب دوباره مک درست شد و ویندوز نصب شد ولی یک مشکل دیگه هست که قسمت Set Up windows که میاد میخوام اسم برای User Windows تعریف کنم کیبرد و تاچ پد کار نمیکند و دیگه از این جلو تر نمیره؟چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم
                    از ماوس یو اس بی میتونید استفاده کنید؟
                    برای کیبرد هم از On Screen keyboard استفاده کنید تا بتونید وارد محیط ویندوز شوید و درایورهای بوت کمپ رو نصب کنید.
                    .:amgr:.

نظر

ماوس یو اس بی هم نمیشناسه؟ راه دیگه ای وجود نداره

نظر

صبر کنید ..
                      X