اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Iphone 6 در ايران!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط s.m.r.b نمایش پست ها
    دوستاني كه ميگفتن ايفون ٦ تو هيچ جاي دنيا نيست...
    تو كانادا هست ...
    ولي خدايي كشور هاي ديگر رو نميدونم ولي مطمئنم كه تو كانادا هست... حالا يا محدود يا عمده !! نميدونم!!
    حتي توي انجمن هم دوستاني بودند كه ايفون ٦ از كانادا خريدند...
    اين ايفون هاي در ايران به صورت مسافري از كانادا امده است و به تعداد محدود ١ يا ٢ تا
    ايفون ٦،، ١٦ گيگيابايت حافظه،، به رنگ طلايي
    به قيمت ٤.٥ ميييييلوووون توومان
    قيمتش وحشتناك بالاست چون كلا يكي دو تا بيشتر نيست و مسافري اومده
    در ضمن داشتم با يكي از وارد كننده هاي خفففففففففففففن حرف ميزدم ميگفت الان تو دستم ايفون ٦ هست!
    بعدشم اگه هيچي ندونم حداقل فرق ايفون ٦ واقعي با ماكتشو ميدونم!
    راستي گفتم كه اون بنده خدا براتون عكس بگيره
    اينم عكس
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...fbf2fb6478.jpg

- - - - - - - - - -

تازه اگه تموم نشه و سريع اطلاع دهيد بتونم براتون بخرمش
    هفه اول به این قیمت ها پیدا نمیشه دوست عزیز
    وقتی 5s هم اومد حتی تو امارات ۱-۲ روز پس از شروع فروش قیمتش زیر ۲۵ ملییون تومان نبود و تو تهران هم توی ۱-۲ روز پس از شروع فروش زیر قیمت ۳۰ ملییون نبود

نظر

نوشته اصلی توسط alidav286 نمایش پست ها
      هفه اول به این قیمت ها پیدا نمیشه دوست عزیز
      وقتی 5s هم اومد حتی تو امارات ۱-۲ روز پس از شروع فروش قیمتش زیر ۲۵ ملییون تومان نبود و تو تهران هم توی ۱-۲ روز پس از شروع فروش زیر قیمت ۳۰ ملییون نبود
      دقیقا ، من خودم دو هفته بعد خریدم 4.200.000 تومن.

نظر

چندميليون ؟ [emoji16]

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
          دقیقا ، من خودم دو هفته بعد خریدم 4.200.000 تومن.
          دو هفته بله
          من خودم شاهد بودم ۲۴ ساعت پس از شروع فروش تو تهران ۳۲ ملییون فروخته شد

نظر

بحث های بیخود و بی ارزش!
            کدوم احمقی برای گجت میاد 32 میلیون پول بده؟ آخه این چه فرهنگ احمقانه و مسخره ایه که باب شده؟
            حال انسان بهم می خوره

نظر

نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
              بحث های بیخود و بی ارزش!
              کدوم احمقی برای گجت میاد 32 میلیون پول بده؟ آخه این چه فرهنگ احمقانه و مسخره ایه که باب شده؟
              حال انسان بهم می خوره
              دوست عزيز اين نه فرهنگه نه سنته! عده اي عقده اي مجهول الحال كه معلوم نيس از كدام سوراخ كيسه ي بيت المال دزدي مي كنند كه تا ديشب شغل اجداديشون چوپاني بود و يك شبه پورشه سوار شدن عاقبتش همين ميشه ديگه!
              هستند بقول شما افرادي كه جنون و عقده ي پز دادن دارند و هستند كسايي كه شش ماهه گوشت كيلويي ٣٠ هزار تومن نخورده اند. اي كاش روزي برسه كه اين عقده ها وا بشه و ياد بگيريم اگر هم ثروتمند هستيم دليل نميشه نسبت به جامعه مون بي تفاوت باشيم و خودخواهي رو اسمشو بزاريم عرضه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

لطفا مستند حرف بزنید و از شایعه پراکنی و ... خود داری کنید

پ.ن : در صورت ادامه این روند تاپیک مسدود و افراد خاطی بن خواهند شد .

* به شما اطمینان میدم وجود آیفون ۶ در حال حاضر در تهران شایعه است و همینطور این قیمت های ۲۰ و ۳۰ ملیونی که دوستان میفرمایند .

نظر

دوستي كه ميگه شاهد بوده كه ايفون ٣٢ ميليون خريده شده واقعا چي فكر ميكني با خودت؟
                  بيشترين قيمت توي روز اول فروش ايفون ٥اس در ايران ٦٥٠٠٠٠٠تومان بوده واقعا اين قيمت هارو از كجا مياريد؟؟؟
                  ايفون گلد اديشن با شناسنامه سواروفسكي هم ٣٢ ميليون قيمتش نيست

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                    دوستي كه ميگه شاهد بوده كه ايفون ٣٢ ميليون خريده شده واقعا چي فكر ميكني با خودت؟
                    بيشترين قيمت توي روز اول فروش ايفون ٥اس در ايران ٦٥٠٠٠٠٠تومان بوده واقعا اين قيمت هارو از كجا مياريد؟؟؟
                    ايفون گلد اديشن با شناسنامه سواروفسكي هم ٣٢ ميليون قيمتش نيست
                    اجازه بدین به دوستم گفتم فردا تو فاکتور های سال پیشش نگاه کنه فاکتورش رو پیدا کنه براتون ضمیمه میکنم ۲۹ خریده بود و ۳۲ فروخته بود دقیقا فردای روزی که فروش تو امریکا شروع شده بود وکسی هم که اورده بود چند روز تو صف خرید بوده و بعد خرید مستقیم اورده بود ایران این قیمت ها هم فقط مال ۳-۴روز اول شروع فروش هست و افراد خاصی میخرن

و به صورت کلی در مورد قیمت
                    + روز های اول قیمت تو کشور های دیگه هم به همین صورت بوده و هست به دلیل اینکه موجودی دستگاه ها زود هم به صورت آنلاین و هم تو اپ استور ها فروخته میشه و دیگه از خود اپل تا چند روز قابل تهیه نیست و قیمت میره بالا
                    + تا وقتی که همه استور ها فروششون رو شروع کنند (هفته های اول فقط چند کشور فروشش رو شروع میکنند) تو کشور های دیگه که هنوز استور ها فروش ندارن مخصوصا امارات قیمت تو بازار موبالیشون بالا تر از استور ها هست
                    قیمت ایفون تهران هم دقیقا از امارات نشعت میگیره و همیشه ۳۰-۴۰ درهم بالاتر از بازار موبایل امارت هست. هفته های دوم و سوم بازار العین دبی هست که قیمت ایفون رو تو ایران مشخص میکنه موقع ایفون 5s تا هفته چهارم قیمت ایفون ۱۶ گیگ 4500 jتا 5000 درهم بود

نظر

اجازه بدین به دوستم گفتم فردا تو فاکتور های سال پیشش نگاه کنه فاکتورش رو پیدا کنه براتون ضمیمه میکنم ۲۹ خریده بود و ۳۲ فروخته بود دقیقا فردای روزی که فروش تو امریکا شروع شده بود وکسی هم که اورده بود چند روز تو صف خرید بوده و بعد خرید مستقیم اورده بود ایران این قیمت ها هم فقط مال ۳-۴روز اول شروع فروش هست و افراد خاصی میخرن

+ روز های اول قیمت تو کشور های دیگه هم به همین صورت بوده و هست به دلیل اینکه موجودی دستگاه ها زود هم به صورت آنلاین و هم تو اپ استور ها فروخته میشه و دیگه از خود اپل تا چند روز قابل تهیه نیست و قیمت میره بالا
                      + تا وقتی که همه استور ها فروششون رو شروع کنند (هفته های اول فقط چند کشور فروشش رو شروع میکنند) تو کشور های دیگه که هنوز استور ها فروش ندارن مخصوصا امارات قیمت تو بازار موبالیشون بالا تر از استور ها هست
                      قیمت ایفون تهران هم دقیقا از امارات نشعت میگیره و همیشه ۳۰-۴۰ درهم بالاتر از بازار موبایل امارت هست. هفته های دوم و سوم بازار العین دبی هست که قیمت ایفون رو تو ایران مشخص میکنه موقع ایفون 5s تا هفته چهارم قیمت ایفون ۱۶ گیگ 4500 jتا 5000 درهم بود
                      شما اگه خود بنده خدایی که خریده رو هم بیاری کسی باور نمیکنه!!! ( دیگه اینقد خوش باور نیستیم!!!! )
                      ما که همیشه به برکت وجود یه دوست در آمریکا تو همون هفته ی اول عرضه عمومی آیفون رو خریدیم
                      بعد میفرسته دبی تحویل میگیریم
                      هیشکی تو این چند سال پیدا نشده که 30میلیون نه 20میلیون هم نه بگه 10 میلیون ازت میخرم
                      اگه اون بنده خدا 6 میخواد که ما در خدمتیم 10میلیون هم نه 6 میلیون بهش میدم
                      در ضمن تضمین میکنم اولین نفری باشه که تو ایران 6 میگیره دستش
                      ویرایش توسط iVAH!D : https://i-phone.ir/forums/member/565-ivah-d در ساعت 15-09-2014, 09:07 PM

نظر

شما يا خيلي خوش باوري يا خيلي ساده ايد كه هركسي هرچي گفت باور ميكني
                        ايفون ٥اس تو ايران روز اول قيمتش هموني بود كه گفتم تازه بالاترين حالتش اون قيمت بود پاينتر بود بيشتر جاها
                        من دارم به شما ميگم ايفوني كه كل بدنه طلا هست و قاب دور جواهر اصل كار شده نهايتا قيمتش ميشه ٢٠ ميليون باز شما ميگي ايفون ساده ٣٢ ميليون خريدن دوستتون ،واقعا ادم ميمونه تو كار شما

نظر

5s قشنگ یادمه تقریبا ۱-۲ روز بعد از عرضه تو امریکا کانادا اینا یک تعدادی اورده بودند که تا جایی که یادمه نهایت ۶ میلیون اینا فروش رفت. این بحث ۲۰-۳۰ واقعا خنده داره.

اونم می گم مقلا با ۲۴ ساعت فاصله نسبت به عرضه تو امریکا!

بعدش هم یکی ۲ هفته ۴ میلیون اینا پیدا می شد که خریدار داشت.

نظر

یکی از مسائلی که خوشحال کننده هست اینه که علاقه مندان به انجمن ما و بطبع محصولات اپل افراد آگاهی هستند.

هر سال بعد از منتشر شدن محصول جدید شاهد بحث ها و گفتگوهای این چنینی هستیم که خوشبختانه هر دوره بالا رفتن سطح آگاهی افراد جامعه اپل در ایران باعث میشه تفاوت ها در بازار جهانی و ایران بدلیل تنها چندروز زودتر خریدن محدود تر و کمتر بشه.

قطعاْ بعد از پیش فروش محصول جدید و اولین عرضه در بازار جهانی٬ بدلیل بیشتر بودن تقاضا از عرضه و کمیاب بودن محصول فروشندگانی هستند که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز اقدام به فروش با قیمت بسیار بالاتر میکنند.

اینکه آیفون در ایران به قیمت ۳۰ میلیون فروخته بشه حتی در کمتر از ۲۴ ساعت از عرضه بازار جهانی٬ نمیگم غیرممکن ولی حداقل مرسوم نیست. سال گذشته بر اساس آماری که از بازارهای داخلی گرفته شده آیفون در یک روز بعد عرضه در بازار جهانی٬ در ایران به قیمت ۴ تا ۵ میلیون معامله شده و در ۲ روز بعد :

قیمت ها مربوط به ۳۰ شهریور و ۳۱ شهریور هست ( قیمت دلار در آن زمان حدودا ۳۰۳۰ تومان )

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت آیفون در طول سالهای گذشته میتونید به این تاپیک مراجعه کنید -> http://www.i-phone.ir/forums/thread292-186.html

در نهایت افراد معدودی هستند که شاید حاضر باشن آیفون به قیمت ۶۴۹ دلار رو تنها بخاطر چند روز زودتر خریدن به قیمت ۳ تا ۴ برابر تهیه کنن؛

بر اساس آماری که از تاپیک بالا استخراج شده٬ آیفون بعد از ۶ روز ( ۲۵ سپتامبر ) به زیر ۳ میلیون رسیده٬ بعد از ۱۱ روز ( ۳۰ سپتامبر ) به ۲۶۵۰ افت قیمت داشته و تقریبا بعد از ۴۰ روز قیمت اون به ۲۲۵۰ رسیده.

امیدوارم زمان درستی رو برای خرید آیفون جدیدتون انتخاب کنید.

نظر

عزیزان.بهترین زمان خرید اواسط آبان هست.الکی پول اضافی ندین

نظر

به نظر ميرسه بهترين زمان خريد رسيدن فيمت به ٢١٠٠ تا ٢٢٠٠ باشه. با اين اوصاف عجله نكنيد و از ديوايسي ك الان داريد لذت ببريد سر وقت آيفون ٦ م ميخريم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X