اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خالی بودن سورس اصلی سایدیا apt.saurik.com لطفا کمک کنید.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خالی بودن سورس اصلی سایدیا apt.saurik.com لطفا کمک کنید.

سلام
    دوستان من یه آیفون 4s با ios 7.1.2 رو با Pangu جیلبریک کردم. همه چیز عالی کار می کنه الا سورس اصلیه سایدیا apt.saurik.com . متاسفانه وقتی میرم توش هیچ چیز نیست. دو سه تا برنامه پولی مثل AirBlue Sharing رو هم از این سورس دارم که متاسفانه نصب نمیشن. چون یه ارور به نام Failed to fetch رو از این سورس دریافت می کنم. بدیش اینه که این سورس پاک نمیشه تا از نو ادش کنم.چن بار هم فرمور 7.1.2 رو دوباره نصب کردم و از نو جیل کردم ولی مشکل حل نشد.ممنون می شم کمکم کنید.

ویرایش توسط poorya0014 : https://i-phone.ir/forums/member/86724-poorya0014 در ساعت 14-09-2014, 03:16 PM

منم همین مشکلو داشتم ، با چیز پی ان رفتم درست شد

نظر

معمولا مشکل از اینترنت دستگاه هست. گاهی هم خود سورس مشکل داره. مرتب امتحان کنید تا جواب بده.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان از همگی ممنون. مشکل من همون طور که دوست عزیزمون گفتن با چیز پی ان حل شد. الان گوشیم جیله و سالمه ولی سه تا مشکل دیگه ایجاد شد!
        اولیش اینه که برنامه ها رو حالت waiting تو آیفون گیر می کنن! یعنی نصب می شن ولی آیکونشون تیره میشه و زیرشون می نوسه waiting .فقط اپ هایی که با آی دیم دانلود کردم نصب می شن. این رو هم هر کاری کردم نتوستم درست کنم. هر کاری که فکرشو کنید.(در عکس مشخصه.)
        دوم اینکه اون نوار زرد رنگی که تو آیتونز به اسم other هستش، که میگن باید بین 250 ام بی تا 1 گیگ باشه، الان 3.5 گیگ رو نشون می ده . یعنی تو آیفون من به غیر از موزیک و عکس و اسناد، 3.5 گیگ اطلاعاتی دارم که نمی دونم چیه و علکی حجم گرفته!
        سوم اینکه نرم افزار recordings که من به دفعات ازش استفاده می کردم، الان کرش میده. یعنی قبلا وقتی داشت ضبط می کرد اگه بیرون میومدم ازش و حتی با دوربین عکس می گرفتم باز به کارش ادامه می داد ولی الان کرش می کنه و همون جا ضبط کردن رو قطع می کنه.باز جای شکرش باقیه که فایل ضبط شده رو پاک نمی کنه!

نظر

برا مشکل اول باید ببینید appsync رو از سیدیا نصب کردید. حدس میزنم اون برنامه هایی که نصب نمیشن کرک باشه.
          حجم other رو مشکل میشه کم کرد. تو انجمن سرچ کنید چندتایی تاپیک هست توضیح دادن.
          برنامه recording رو ببینید براش آپدیت نیومده. اگه خیر، پاک کنید و دوباره نصب کنید ممکنه درست بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            برا مشکل اول باید ببینید appsync رو از سیدیا نصب کردید. حدس میزنم اون برنامه هایی که نصب نمیشن کرک باشه.
            حجم other رو مشکل میشه کم کرد. تو انجمن سرچ کنید چندتایی تاپیک هست توضیح دادن.
            برنامه recording رو ببینید براش آپدیت نیومده. اگه خیر، پاک کنید و دوباره نصب کنید ممکنه درست بشه.
            appsync نصب شد و مشکل حل شد و مشکل other هم تا حدی برطرف شد ولی...!!!
            recording رو چه جوری اپدیت کنم یا پاک و نصب کنم؟

نظر

تو سیدیا برید به صفحه installed و طبق ترتیب حروف الفبا پیداش کنید. روش تپ بزنید و بالای صفحه سمت راست modify رو تپ کنید و remove رو انتخاب کنید.
              حالا تو صفحه سرچ پیداش کنید و نصب کنید.

نظر

تو سیدیا برید به صفحه installed و طبق ترتیب حروف الفبا پیداش کنید. روش تپ بزنید و بالای صفحه سمت راست modify رو تپ کنید و remove رو انتخاب کنید.
                حالا تو صفحه سرچ پیداش کنید و نصب کنید.
                عزیز برنامه recorder یه برنامه اصلیه آیفونه که تو سیدیا نشونش نمیده!

نظر

عزیز همچی برنامه ای به این اسم اپل تو هیچ دستگاهش نداشته! این اسم رو خودتون براش انتخاب کردید؟
                  چون به انگلیسی هم نوشتید تصورم به این بود که از برنامه های سیدیا است. اگه منظورتون voice memos میشه اطلاعی ندارم!

نظر

سلام
                    من گوشیمو جلبیریک کردم اما وقتی وارد سورسهای پیشفرض میشم هیچی داخلش نیس و خالیه !!!
                    یک بار با وی*** ان و یک بار بدون ...... تست کردم اما فرقی نکرد هیچ سوسی هم ادد نمیکنه سیدیا
                    دو سه بار ریستور کردم و دوباره تست کردم اما فایده نداشت
                    iphone 5s
                    ios 8.1
                    pangu 1.2.1

مشکل از کجاس بنظرتون؟؟؟

نظر

از اتصال اینترت گوشی مطمئن بشید و بذارید سیدیا کاملا لود بشه.

نظر

از اتصال اینترت گوشی مطمئن بشید و بذارید سیدیا کاملا لود بشه.
                        عزیز نمیشه هر کاری میکنم .... :-(
                        سورسها خالی هستن اعصابمو خورد کرده

نظر

نوشته اصلی توسط peyman.3gs نمایش پست ها
                          عزیز نمیشه هر کاری میکنم .... :-(
                          سورسها خالی هستن اعصابمو خورد کرده
                          با چیز پی ان و اینترنت پرسرعت چک کنید و جندین بار بگذارید لود بشه
                          معمولا این مشکل بخاطر چیز پی ان و کم بودن سرعت اینترنت به وجود میاد

نظر

سرعت اینترنتم 2mb فک نمیکنم کم باشه :-) openv**n هم روشن کردم دوباره رفرش زدم اما فایده نداره ! نمیدونم چرا اینطوریه

نظر

صبر کنید ..
                            X