اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیرفعال شدن اپل آی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیرفعال شدن اپل آی دی

سلام دوستان
    اپل آی دی من کلاً غیر فعال شده!!!
    نه به این علت که پسوورد رو اشتباه زدم به خاطر اینکه تو یه تاپیک دیدم میشه برنامه ها رو پس داد و اقدام به این کار کردم اما فک کنم یه قوانین خاصی داره!!!
    وقتی ایمیل زدم و گفتم میخوام این برنامه هارو ریفاند کنم گفت دلیلتون چیه منم یه چی گفتم بعدش جواب داد که اکانتت به علت فلان بسته میشه و لینکه قوانین آیتونز رو واسم فرستاد
    اول از همه خواستم بدونید پس دادن برنامه ها الکی نیست و قوانین خودش رو داره
    بعد هم اینکه نظر بدید بگید من چه کاری انجام بدم ؟
    چون تو ایمیل اخیر که زدم و کلی توضیح و اینا دادم گفت نمیشه کاری کرد
    البته فکر میکنم با تماس گرفتن شاید بشه یه کاری کرد ولی خب تجربه این مورد رو ندارم

یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه بعضی از اپل آی دی ها یه سوال امنیتی به جای 3 تا سوال داره و ایمیل پشتیبان هم نداره!
    چجوری میشه سوالات امنیتی رو زیاد کرد و یا Resuce Email داد بهش
    اینم تو یه ایمیل دیگه از برسیدم یارو متوجه منظورم نشد!
    چون وقتی اپل آی دی یه سوال امنیتی داشته باشه هرکسی با داشتن پسوورد میتونه سوال امنیتی و حتی پسوورد رو عوض کنه!!

ببخشید یکم طولانی شد

نوشته اصلی توسط iVAH!D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اپل آی دی من کلاً غیر فعال شده!!!
    نه به این علت که پسوورد رو اشتباه زدم به خاطر اینکه تو یه تاپیک دیدم میشه برنامه ها رو پس داد و اقدام به این کار کردم اما فک کنم یه قوانین خاصی داره!!!
    وقتی ایمیل زدم و گفتم میخوام این برنامه هارو ریفاند کنم گفت دلیلتون چیه منم یه چی گفتم بعدش جواب داد که اکانتت به علت فلان بسته میشه و لینکه قوانین آیتونز رو واسم فرستاد
    اول از همه خواستم بدونید پس دادن برنامه ها الکی نیست و قوانین خودش رو داره
    بعد هم اینکه نظر بدید بگید من چه کاری انجام بدم ؟
    چون تو ایمیل اخیر که زدم و کلی توضیح و اینا دادم گفت نمیشه کاری کرد
    البته فکر میکنم با تماس گرفتن شاید بشه یه کاری کرد ولی خب تجربه این مورد رو ندارم

یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه بعضی از اپل آی دی ها یه سوال امنیتی به جای 3 تا سوال داره و ایمیل پشتیبان هم نداره!
    چجوری میشه سوالات امنیتی رو زیاد کرد و یا Resuce Email داد بهش
    اینم تو یه ایمیل دیگه از برسیدم یارو متوجه منظورم نشد!
    چون وقتی اپل آی دی یه سوال امنیتی داشته باشه هرکسی با داشتن پسوورد میتونه سوال امنیتی و حتی پسوورد رو عوض کنه!!

ببخشید یکم طولانی شد
    به خاطر پس دادن نبوده. اكانتتون رو چك كردن متوجه چيز مشكوكي شدن و بستن
    فكر ميكنم علتش هماهنگ نبودن آي پي شما و آدرستون بوده

[emoji266]

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
      به خاطر پس دادن نبوده. اكانتتون رو چك كردن متوجه چيز مشكوكي شدن و بستن
      فكر ميكنم علتش هماهنگ نبودن آي پي شما و آدرستون بوده

[emoji266]
      نمیدونم شاید!
      ولی میتونست تو همون تیمیل اول آکانت رو ببنده چرا علت پس دادن رو پرسید بعد بست؟
      و اینکه آی پی رو از کجا چک میکنن؟یعنی آی پی گوشیو چک کردن ؟
      من اکثراً از چیز پی ان استفاده میکنم

نظر

راجع به تعداد سئوالات امنیتی و ایمیل نجات یا همون Rescue email فرقشون این هستش که بعضی کاربران با کامپیوتر و از طریق آیتونز اقدام به ساختن اپل آیدی میکنند که ۳ سئوال امنیتی و ایمیل ریکاوری پرسیده میشه و البته قرار دادن ایمیل ریکاوری اجباری نیست. و بقیه دوستان هم از طریق دیوایس اقدام به ساختن اکانت میکنند که یک سئوال امنیتی پرسیده میشه.
        و این نکته هم لازمه که بگم ، فقط با داشتن پسورد نمیتونید سئوالات یا سئوال امنیتی اپل ایدی رو تغییر بدید. فقط و فقط باید جواب سئوال یا سئواات امنیتی رو بدونید تا موفق به اینکار بشید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

نمیدونم شاید!
          ولی میتونست تو همون تیمیل اول آکانت رو ببنده چرا علت پس دادن رو پرسید بعد بست؟
          و اینکه آی پی رو از کجا چک میکنن؟یعنی آی پی گوشیو چک کردن ؟
          من اکثراً از چیز پی ان استفاده میکنم
          اپل فقط اپ هايي رو پس ميگيره كه يا به طور اتفاقي و اشتباهي خريداري شده و يا بعد از خريد متوجه شديد كه با سخت افزارتون قابل استفاده نيست.دلبخواه نيست كه هر اپي رو كه خريدي دلتو زد پس بدي
          همين پاسختون براي اپل خودش فعاليت مشكوك محسوب ميشده به همين دليل آي پي لاگين هاتون رو (نه گوشي) رو چك كرده و باز هم فعاليت مشكوكتر ديده و حسابتون رو مسدود كرده
          سه روز صبر كن بعد برو با سوال امتيتي و چيز پي ان پسورتو ريست كن

[emoji266]

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            راجع به تعداد سئوالات امنیتی و ایمیل نجات یا همون Rescue email فرقشون این هستش که بعضی کاربران با کامپیوتر و از طریق آیتونز اقدام به ساختن اپل آیدی میکنند که ۳ سئوال امنیتی و ایمیل ریکاوری پرسیده میشه و البته قرار دادن ایمیل ریکاوری اجباری نیست. و بقیه دوستان هم از طریق دیوایس اقدام به ساختن اکانت میکنند که یک سئوال امنیتی پرسیده میشه.
            و این نکته هم لازمه که بگم ، فقط با داشتن پسورد نمیتونید سئوالات یا سئوال امنیتی اپل ایدی رو تغییر بدید. فقط و فقط باید جواب سئوال یا سئواات امنیتی رو بدونید تا موفق به اینکار بشید.

ببینید جناب کریمی من الان یه اپل آی دی دارم که یادم نی با چی ساختم!(البته من با گوشی الان که تست کردم 3تا سوال امنیتی میبرسه موقع ساخت،حالا این مهم نی)
            ولی وقتی وارد قسمت Manage Apple ID و بعد Password میشم میتونم سوال امنیتی و پسوورد رو عوض کنم به راحتی یعنی از من سوال امنیتی نمپرسه و این یه مشکل هستش به نظر من
            چون همونطور که گفتم اگر یکی پسوورد من رو داشته باشه عملاً هرکاری میتونه انجام بده

اپل فقط اپ هايي رو پس ميگيره كه يا به طور اتفاقي و اشتباهي خريداري شده و يا بعد از خريد متوجه شديد كه با سخت افزارتون قابل استفاده نيست.دلبخواه نيست كه هر اپي رو كه خريدي دلتو زد پس بدي
            همين پاسختون براي اپل خودش فعاليت مشكوك محسوب ميشده به همين دليل آي پي لاگين هاتون رو (نه گوشي) رو چك كرده و باز هم فعاليت مشكوكتر ديده و حسابتون رو مسدود كرده
            سه روز صبر كن بعد برو با سوال امتيتي و چيز پي ان پسورتو ريست كن

[emoji266]
            ریست کردن پسوورد موثر هست؟
            چون گفتم که تو مکاتبه ی آخر یه چیزی گفت شبیه به این که دیگه اکتیو نمیشه اپل آی دی من

نظر

شما اگر دوست داشتید با پیام خصوصی مشخصات اکانتتون رو برام بفرستید تا دقیقتر اکانت شما رو بررسی کنم. ( اگر دوست داشتید )

نظر

ببینید جناب کریمی من الان یه اپل آی دی دارم که یادم نی با چی ساختم!(البته من با گوشی الان که تست کردم 3تا سوال امنیتی میبرسه موقع ساخت،حالا این مهم نی)
                ولی وقتی وارد قسمت Manage Apple ID و بعد Password میشم میتونم سوال امنیتی و پسوورد رو عوض کنم به راحتی یعنی از من سوال امنیتی نمپرسه و این یه مشکل هستش به نظر من
                چون همونطور که گفتم اگر یکی پسوورد من رو داشته باشه عملاً هرکاری میتونه انجام بده

ریست کردن پسوورد موثر هست؟
                چون گفتم که تو مکاتبه ی آخر یه چیزی گفت شبیه به این که دیگه اکتیو نمیشه اپل آی دی من
                علت ذكر نشده؟
                معمولا با اين روش حل شده
                من تا حالا كسي رو نديدم كه اپل براي هميشه حسابش رو ببنده
                شايد بعد از قضيه سلب گيت اپل سختگيرتر شده.

[emoji266]

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  شما اگر دوست داشتید با پیام خصوصی مشخصات اکانتتون رو برام بفرستید تا دقیقتر اکانت شما رو بررسی کنم. ( اگر دوست داشتید )

دوست دارم ولی نمیتونم به دلایلی
                  توضیحاتی که دادم فکر میکنم کامل باشه
                  حالا نمیدونم تمام اپل آی دی هایی که یک سوال امنیتی دارن اینجوین یا فقط واسه من ای شکلیه!
                  ولی در کل یه نقض امنیتی به حساب میاد
                  علت ذكر نشده؟
                  معمولا با اين روش حل شده
                  من تا حالا كسي رو نديدم كه اپل براي هميشه حسابش رو ببنده
                  شايد بعد از قضيه سلب گيت اپل سختگيرتر شده.

[emoji266]
                  نه ذلیل اصلی شو نمیگی هرچی اسرار کردم فقط صفحه قوانین رو واسم میفرسته!
                  الان نه میتونم برنامه ای دانلود کنم نه آپدیت!
                  فقط لاگین میشه ولی عملاً هیپکار نمیشه کرد

نظر

سلام وقتتون بخیر
                    یه مشکل خیلی بزرگ دارم یه اپل ای دی برام درست کردن که پسوردشو عوض کردم بعد هم چون اپل ای دی جدید ساختم دیگه از اون استفاده نکردم ولی به طور مرتب icloud ارور میداد و غیر فعال نمیشد و همون اپل ای دی قبلی را می خواست منم گوشیمو دادم که این مشکل و برام درست کنن اونا هم متاسفانه تمام سعیشونو برای پاک کردن اپل ای دی من کردن که الان وقتی میرم تو سایت اپل اصلا" اپل ای دی من موجود نیست که بخوام تغییر بدم و یا هم کار دیگه انجام بدم از طرفی هم گوشیم همچنان ارور icloud رو میده از امروز هم که دیگه بالا نمیاد بعد از آپدیت کردن به ios 9 تو قسمت hello که میرسه همون اپل ای دی قدیمی که پاک شده میخواد یعنی رسما" گوشیم بالا نمیاد .
                    خواهش می کنم راهنماییم کنید باید چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط ha5661 نمایش پست ها
                      سلام وقتتون بخیر
                      یه مشکل خیلی بزرگ دارم یه اپل ای دی برام درست کردن که پسوردشو عوض کردم بعد هم چون اپل ای دی جدید ساختم دیگه از اون استفاده نکردم ولی به طور مرتب icloud ارور میداد و غیر فعال نمیشد و همون اپل ای دی قبلی را می خواست منم گوشیمو دادم که این مشکل و برام درست کنن اونا هم متاسفانه تمام سعیشونو برای پاک کردن اپل ای دی من کردن که الان وقتی میرم تو سایت اپل اصلا" اپل ای دی من موجود نیست که بخوام تغییر بدم و یا هم کار دیگه انجام بدم از طرفی هم گوشیم همچنان ارور icloud رو میده از امروز هم که دیگه بالا نمیاد بعد از آپدیت کردن به ios 9 تو قسمت hello که میرسه همون اپل ای دی قدیمی که پاک شده میخواد یعنی رسما" گوشیم بالا نمیاد .
                      خواهش می کنم راهنماییم کنید باید چیکار کنم
                      سلام
                      دوست عزیز سرویس Find my iPhone گوشی شما با همون اپل آیدی اول اکتیو شده و باید از طریق همون اپل آیدی غیرفعال بشه.
                      پاک کردن اپل آیدی هم فعلا از طرف کاربر امکان پذیر نیست. ( در تایپ کردن آدرس ایمیل دقت کنید )
                      چون دیدم که برخی کاربران بجای gmail .... gmali یا از این قبیل اشتباهات داشتند.
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 28-09-2015, 02:53 PM

نظر

سلام وقت بخیر / دوستان مدتی اپل نداشتم نزدیک به دو سال است الان دوباره اپل دار شدم آمدم اپل آیدی رو بزنم میگه نداری با چنین اکانتی با وصف اینکه دارم و دقیق یادمه جتی در بخش فراموش کردن هم میگه چنین اکانتی وجود نداره ! ایا پاک شده ؟ مگر اپل ایدی پاک میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                          سلام وقت بخیر / دوستان مدتی اپل نداشتم نزدیک به دو سال است الان دوباره اپل دار شدم آمدم اپل آیدی رو بزنم میگه نداری با چنین اکانتی با وصف اینکه دارم و دقیق یادمه جتی در بخش فراموش کردن هم میگه چنین اکانتی وجود نداره ! ایا پاک شده ؟ مگر اپل ایدی پاک میشه ؟
                          منم مشكل مشابه شما رو داشتم ولي اپل ايدي بود مشكل اينه كه ب سادگي نميشه پس گرفت بايد همه اطلاعات اپل ايدي رو با دقت يادتون باشه وگرنه بهتون پس نميدن..

نظر

نوشته اصلی توسط nad nad نمایش پست ها
                            منم مشكل مشابه شما رو داشتم ولي اپل ايدي بود مشكل اينه كه ب سادگي نميشه پس گرفت بايد همه اطلاعات اپل ايدي رو با دقت يادتون باشه وگرنه بهتون پس نميدن..

قسمت forget اصلا اکانت منو نمیشناسه

نظر

نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                              قسمت forget اصلا اکانت منو نمیشناسه

با پشتیبانی اپل و بخش iTunes تماس بگیرید راهنماییتون می کنند

نظر

صبر کنید ..
                              X