اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سینک کردن ایتونز با idm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل سینک کردن ایتونز با idm

سلام خدمت همه ی دوستان من ایتونز رو با idm سینک کردم بعد از دانود برنامه ها از اپ استور رو ایپدم که نصب می کردم برنا مه ها کرش می کرد و می پرید بیرون کسی می دونه باید چه طوری با idm
    سینکش کنم که بیرون نپره برنامه ها بعد از نصب بر روی ایپدم؟

ممنون کی شم اگه راهنماییم کنید

این کار شدنی نیست. یعنی با این روش شما شدنی نیست چون لایه امنیتی آیتونز بعد از دانلود فایل روش قرار نمیگیره و نمیتونید فایل رو نصب کنید
    راهش خیلی سخته و شما در واقع باید با http debug لینک اصلی رو در بیارید و بعد از دانلود با map locator فایل رو ست کنید که به جای دانلود از لوکال هارد شما بخونه و بعد سیو شه که اون لایه هم اضافه بشه.
    در کل طبیعیه کرش کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط ga..heidar نمایش پست ها
      سلام خدمت همه ی دوستان من ایتونز رو با idm سینک کردم بعد از دانود برنامه ها از اپ استور رو ایپدم که نصب می کردم برنا مه ها کرش می کرد و می پرید بیرون کسی می دونه باید چه طوری با idm
      سینکش کنم که بیرون نپره برنامه ها بعد از نصب بر روی ایپدم؟
      ممنون کی شم اگه راهنماییم کنید
      سلام
      این مشکل بخاطر همون هست که idm برنامه ها دانلود میشن و احتمالا هم راهی نداره. مگر اینه برنامه ها فقط با آیتونز دانلود بشه.
      البته دوستان هم حتما نظراتشون رو خواهند داد.

نظر

ممنون از همه ی دوستان که کمک کردند

نظر

اگه منظورتون اينه كه برنامه هاي ios كه داخلstore آيتونزه رو idm دانلود ميكنيد بله به هيچ وجه امكان نصبش رو نداريد حتي اگه جيلبريك باشه دستگاه چون اين فايلهايي كه دانلود ميشه اطلاعاته apple ID رو به همراه خودش نخواهد داشت و ناقصه يه جورايي
          من هميشه با خوده دستگاههايي كه دارم دانلود ميكنم برنامه ها رو كه خيلي بهتره

نظر

امکانش هست

نوشته اصلی توسط mrfbest نمایش پست ها
            اگه منظورتون اينه كه برنامه هاي ios كه داخلstore آيتونزه رو idm دانلود ميكنيد بله به هيچ وجه امكان نصبش رو نداريد حتي اگه جيلبريك باشه دستگاه چون اين فايلهايي كه دانلود ميشه اطلاعاته apple ID رو به همراه خودش نخواهد داشت و ناقصه يه جورايي
            من هميشه با خوده دستگاههايي كه دارم دانلود ميكنم برنامه ها رو كه خيلي بهتره
            سلام
            بله امکانش هست
            اگر هنوز به جوابتون نرسید بگید تا بگم
            البته زمانی که مغازه داشتم این کار رو انجام میدادم و کاملا جواب میداد

نظر

صبر کنید ..
            X