اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خطاي invalid number در وايبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خطاي invalid number در وايبر

لطفا كمك كنيد ، من در حال استفاده از وايبر بودم كه ناگهان پريد بيرون و خواست دوباره شماره ام رو وارد كنم ،شماره رو كه زدم گفت نامعتبره ، با دو شماره ديگه هم يه مدت وارد شدم باز همين اتفاق افتاد ، لطفا كمك كنيد متاسفانه هيچ فروشگاه اپلي در مشهد كمكي نكرد

من هم دو روز كه با اين مشكل روبرو شدم خود به خود وايبر من غيرفعال شد و هرچي مجددا مي خوام ثبت نام كنم پيغام
    Invalid number
    ميده لطفا يكي راهنمايي كنه

نظر

سلام. به اخرین ورژن اپدیت کنید ، ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

آبديت كردم
        حتي با وي پي ان هم استفاده كردم اما بازهم نشد

نظر

24 ساعت دیگه تست کنید درست میشه . احتملا" بخاطر اینکه بیش از دو سه بار با شماره موبایلتون خواستید وایبر رو اکتیو کنید .شماره شما 24 ساعت بلاک شده.
          همینطور آخرین ورژن را نصب کنید .
          ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 12-09-2014, 07:06 PM

نظر

Man 5 rooze ba moshgele invalid number dargiram
            Az ki beporsam ke moshgel chiye
            Please j bedid

نظر

ابتدا نسخه pc وایبر را نصب و با شماره خود اکتیو نمایید ببینید مشکل با شماره شما پا برجاست یا خیر .

2. یکبار وایبر را پاک کنید و آخرین نسخه را دوباره نصب کنید و اگر مشکل حل نشد ریستور کنید ولی بکاپ را برنگردانید .

با پشتیبانی وایبر تماس بگیر یا ایمیل بفرست .... که همین راه کارها را به شما خواهند گفت .من قبلا" مشکل دانلود استیکرز داشتم فقط با ریستور مشکلم حل شد.
              ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 17-09-2014, 09:51 AM

نظر

Merc
                Az komaketoon
                Mishe emaile vibero vasam befrestid

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                  ابتدا نسخه pc وایبر را نصب و با شماره خود اکتیو نمایید ببینید مشکل با شماره شما پا برجاست یا خیر .

2. یکبار وایبر را پاک کنید و آخرین نسخه را دوباره نصب کنید و اگر مشکل حل نشد ریستور کنید ولی بکاپ را برنگردانید .

با پشتیبانی وایبر تماس بگیر یا ایمیل بفرست .... که همین راه کارها را به شما خواهند گفت .من قبلا" مشکل دانلود استیکرز داشتم فقط با ریستور مشکلم حل شد.
                  دوست عزیز وایبر pc که تا وایبر گوشی فعال نباشه کار نمیکنه چون کد رو به وایبر گوشی میفرسته فکر میکنم با ریستور درست میشه.

نظر

کد رو به وایبر نمیفرسته به شماره موبایل شما sms میفرسته یا تماس میگیره .

نظر

mishe lotf konid emaile vibero befrestid
                      moshgele invalid number ma hal nashode
                      merc

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                        کد رو به وایبر نمیفرسته به شماره موبایل شما sms میفرسته یا تماس میگیره .
                        من دوبار تست کردم به وایبر گوشی خودم فرستاد نه sms داد نه زنگ زد.

نظر

نوشته اصلی توسط amir-bahador نمایش پست ها
                          من دوبار تست کردم به وایبر گوشی خودم فرستاد نه sms داد نه زنگ زد.
                          شما یه کاری کن وایبر رو کلا" پاک کن و دوباره نصب کن و اینبار با یه شماره دیگه و موبایل دیگه که در دسترس شماست اکتیو نمایید، ببینید مشکل حل میشه یا نه

نظر

ربطی به پاک کردن و نصب مجدد و... نداره.

وایبر اون شماره رو بلاک کرده!

این متن رو بخونید:

{ من مشکل invalid number رو با وایبر داشتم ، ایمیل زدم به تیم پشتیبان، جوابی که داد جالب بود، جواب داد شما فعاللیتت تو وایبر زیاده دریافتو ارسال زیاد داری، واسه همین بلاک شدی، و چند تا سوال کرد که آیا بیزینس انجام میدی؟ چه بیزینسی؟ و....
                            من هم جواب دادم که بیزینس نمیکنم و دریافتم زیاده نه ارسال، ولی فایده نداشت و دیگه هم جواب نداد.
                            توصیه میکنم اگه خیلی فعالین گروه هاتون رو کم کنین،
                            در ضمن رو گوشیم سیم کارت دیگه انداختم، اول فعال شد ولی سریع اونم بلاک کرد.}

نظر

اقا ناصر ميشه ايميل وايبر رو بفرستيد

نظر

صبر کنید ..
                              X