اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی نصب دوباره مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل جدی نصب دوباره مک

سلام خدمت تمامی دوستان

دوستان من یک مک بوک پرو رتینا دارم که سیستم عامل مکینتاش کاملا پاک شده و فرمت و فقط ویندوز روش نصبه . خب تصمیم گرفتم که دوباره مک رو نصب کنم . ولی هر اموزشی که دیدم ساخت bootable usb رو در خود سیستم عامل مک اموزش دادند . ولی خب من الان به مک دسترسی ندارم اصلا .

ایا در ویندوز امکان ساخت bootable usb برای مکینتاش است یا خیر که اگر است ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید اگر هم نه با شرایطی که من دارم چه راهکاری پیشنهاد می دید .

با تشکر

نوشته اصلی توسط GOCP نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان

دوستان من یک مک بوک پرو رتینا دارم که سیستم عامل مکینتاش کاملا پاک شده و فرمت و فقط ویندوز روش نصبه . خب تصمیم گرفتم که دوباره مک رو نصب کنم . ولی هر اموزشی که دیدم ساخت bootable usb رو در خود سیستم عامل مک اموزش دادند . ولی خب من الان به مک دسترسی ندارم اصلا .

ایا در ویندوز امکان ساخت bootable usb برای مکینتاش است یا خیر که اگر است ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید اگر هم نه با شرایطی که من دارم چه راهکاری پیشنهاد می دید .

با تشکر
    برای ساخت بوتیبل حتما به مک نیاز هست
    یه برنامه برای ویندوز هست که بوتیبل میسازه اینجوره که میگن
    اما من خودم تست کردم موفق نشدم واسه همینم نمیتونم بهتون بگم که از اون استفاده کنید تا راهنمایی نادرستی کنم شما رو
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      برای ساخت بوتیبل حتما به مک نیاز هست
      یه برنامه برای ویندوز هست که بوتیبل میسازه اینجوره که میگن
      اما من خودم تست کردم موفق نشدم واسه همینم نمیتونم بهتون بگم که از اون استفاده کنید تا راهنمایی نادرستی کنم شما رو
      دوست عزيز اسم برنامه رو ميشه بگيد

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
        دوست عزيز اسم برنامه رو ميشه بگيد

ممنون
        trancemac بود فکر کنم
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
        X