اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد ریستور به ios8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد ریستور به ios8

درود
    یه سوال مهم داشتم. من الان ورژن7 رو دارم و جیلبرک هستش و میخوام به 8 آپدیت کنم.
    راهی هستش که اطلاعات نرم افزار ها رو نگه دارم و ریستور کنم به 8؟ مثلا چت ها و سیوه بازیا رو؟

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
    درود
    یه سوال مهم داشتم. من الان ورژن7 رو دارم و جیلبرک هستش و میخوام به 8 آپدیت کنم.
    راهی هستش که اطلاعات نرم افزار ها رو نگه دارم و ریستور کنم به 8؟ مثلا چت ها و سیوه بازیا رو؟
    باید بک آپ بگیرید و اپ ها اگه با اپل آیدی خودتون باشه می تونید

نظر

نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
      باید بک آپ بگیرید و اپ ها اگه با اپل آیدی خودتون باشه می تونید
      ممنون. نیاز به نصب مجدد نرم افزارها از اپ استور نیست ، وقتی بک آپ بگیرم؟

نظر

اگه برنامه ها رو در هارد سیستم و لایبرری آیتونز داشته باشید دیگه نیازی به دانلود دوباره نیست. محض اطمینان در آیتونز روی اسم گوشی کلیک راست کنید و transfer purchases رو انتخاب کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        .There is no knowledge that is not power

نظر

Ba itools mishe albate age app ba apple id khodeton bashe mitoni backap begir az app goshit shomare ha

نظر

نوشته اصلی توسط yas99 نمایش پست ها
            Ba itools mishe albate age app ba apple id khodeton bashe mitoni backap begir az app goshit shomare ha

لطفا قوانين رو مطالعه كنيد و فارسي تايپ كنيد

نظر

سلام
              من ایفون 5 دارم و گوشیمو به ios 8.0 اپگرید کردم و هیچ مشکلی نداشتم و بعدش با خود گوشی به ورژن 8.0.2 اپگرید کردم الان همش مشکل no service دارم و یا انتن دارم ولی جایی نمیتونم زنگ بزنم (call failed)
              الان دوباره به ios 8.0 ریستور کردم بازم مشکلم حل نشد

از اساتید محترم خواهشمندم کمک کنید؟
              و ایا راهی است که به ورژن ios 7 دانگرید کنم؟

نظر

باسلام،منم با ایفون 5 فکرکنم اسپرینت باشه و لاکه،با ورژن 7.0.4 وداشتن r-sim 9 pro خیلی خوب کار میکرد،امروز ورژن8.0.2 رو با آیتونز بررویش اپدیت کردم،تقریبا همه چی بخوبی پیش رفت ومرحله سیمکارت مانده،یعنی دستور میده یک نتورک انتخاب کن ونتورک سیمکارتو تایید نمیکنه،آیا براش راهی وجود داره؟اگه دوستان راهی دارند میتونند از طریقه همین سایت خوبمون کمکم کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط ozer555 نمایش پست ها
                  باسلام،منم با ایفون 5 فکرکنم اسپرینت باشه و لاکه،با ورژن 7.0.4 وداشتن r-sim 9 pro خیلی خوب کار میکرد،امروز ورژن8.0.2 رو با آیتونز بررویش اپدیت کردم،تقریبا همه چی بخوبی پیش رفت ومرحله سیمکارت مانده،یعنی دستور میده یک نتورک انتخاب کن ونتورک سیمکارتو تایید نمیکنه،آیا براش راهی وجود داره؟اگه دوستان راهی دارند میتونند از طریقه همین سایت خوبمون کمکم کنند.
                  احتمالا مشکل از همون R-sim هست.
                  چون r-sim Pro بعد از آپدیت به 7.1.1 از کار افتاد.
                  باید منتظر مدل جدید برای پشتیبانی از iOS 8 و آیفون 6 باشید

نظر

مرسی ،ممنونم داداش.
                    اما میشه لطف کنی اینو ببینی...
                    The operation just freshly restore iOS 8.0.2 via iTune and using R-SIM 9 Pro + 32k cut sim card to Activation process. After getting home screen, just turn on the Data Roaming switch, WoW! 3G come up suddenly.

Good luck,

ps. Most of Sprint's iDevice need jailbreak.یعنی منظورش چیه؟

نظر

میگه رو آخرین ورژن با روشن کردن دیتا رومینگ تری جی میاد.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                      X