اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 8 GM با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
    سلام
    دستتون درد نکنه
    اگر این نسخه رو دانلود و نصب کنیم،هفته ی آینده باز باید آپدیتش کنیم از داخل گوشی؟
    چند مگابایت نیازه برای هفته اینده که اپدیتش میاد؟
    و در آخر اینکه هنوز معلوم نشده مصرف باطری ios8 (همین نسخه Gsm) چطوریه؟
    و اینکه در ios8 همانند Ios6 , ios7 تصاویر مخاطبین که تماس میگیرند بزرگ نشون میده یا کوچیک؟
    سپاس
    میشه جواب سوال من رو هم بدید بی زحمت

نظر

نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
      میشه جواب سوال من رو هم بدید بی زحمت
      جواب سوالتون پست آخر صفحه قبل ...

نظر

آقا این فایل مشکل داره من الان با لینک شما دانلود کردم و ارور 14 میگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
          آقا این فایل مشکل داره من الان با لینک شما دانلود کردم و ارور 14 میگیرم
          اررور ۱۴ سخت افزاری عزیزم فایل مشکل نداره

نظر

ممنون آرین جان اتفاقا ارور 14 به دو مورد بر میگرده فایل فریمور خراب و یا آیتونزی که قابلیت آپدیت برای اون فریمور رو نداشته باشه بنده با آیتونز 11.3.1 داشتم ریستور میکردم الان دیدم اپل 11.4 رو ریلیز کرده واسه موریکس ، لطفا سریعا نگین مشکل سخت افزاری است بازهم یه دنیا ممنون که وقتتون رو گذاشتین برای پاسخ گویی

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
              ممنون آرین جان اتفاقا ارور 14 به دو مورد بر میگرده فایل فریمور خراب و یا آیتونزی که قابلیت آپدیت برای اون فریمور رو نداشته باشه بنده با آیتونز 11.3.1 داشتم ریستور میکردم الان دیدم اپل 11.4 رو ریلیز کرده واسه موریکس ، لطفا سریعا نگین مشکل سخت افزاری است بازهم یه دنیا ممنون که وقتتون رو گذاشتین برای پاسخ گویی
              ارور هایی آیتونز که دو رقمی هستند و با 1 شروع میشن مربوط به بیس باند دستگاه میشن در اکثر مواقع، ارور های ۴ رقمی ۳۱xx مربوط به فایل فرمور هست، حالا مشکلتون حل شد، خدا رو شکر

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                ارور هایی آیتونز که دو رقمی هستند و با 1 شروع میشن مربوط به بیس باند دستگاه میشن در اکثر مواقع، ارور های ۴ رقمی ۳۱xx مربوط به فایل فرمور هست، حالا مشکلتون حل شد، خدا رو شکر

من فکر میکنم مشکل تو دانلود بنده باشه ازونجایی که IDM درست حسابی پچ نمیکنه باید فایل همونجا خراب شده باشه

نظر

ببخشید وقتی که این نسخه ی gm نهاییه، پس چرا تو کنفرانس گفتن 17 سپتامبر در دسترس قرار می گیره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                    ببخشید وقتی که این نسخه ی gm نهاییه، پس چرا تو کنفرانس گفتن 17 سپتامبر در دسترس قرار می گیره؟
                    خب ۱۷ سپتامبر در دسترس قرار میگیره! زودتر به برنامه نویسان داده میشه که تست کنن برنامه هاشون رو، اگه مشکلی داره تا ۱۷ سپتامبر که برای عموم میاد آپدیت بدن

نظر

ریستور ؟!!!

سلام دوست عزیز و ممنون بابت قرار دادن لینک ها
                      یک سوال داشتم که آیا همه میتوانند بدون ثبت یودید این نسخه رو نصب کنن یا فقط برای نویسندگان و دولوپر ها هست که فرمودید همه میتوانند این نسخه رو با آیتیونز نصب کنن .

سول دوم اینه که بعد از نصب این ورژن قابلیت ریستو ر به آخرین نسخه رسمی اپل یعنی ios 7.1.2 هست یا نه
                      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط imohammadmhd نمایش پست ها
                        یک سوال داشتم که آیا همه میتوانند بدون ثبت یودید این نسخه رو نصب کنن یا فقط برای نویسندگان و دولوپر ها هست که فرمودید همه میتوانند این نسخه رو با آیتیونز نصب کنن .

سول دوم اینه که بعد از نصب این ورژن قابلیت ریستو ر به آخرین نسخه رسمی اپل یعنی ios 7.1.2 هست یا نه
                        ممنون
                        سلام
                        خیر این همون نسخه gm یا نهایی هستش و فرقی با عرضه رسمی نداره
                        خیر نمیتونین ریستور کنین به 7.1.2

نظر

ممنون از وقتی که گذاشتید
                          2 تا سوال
                          1. با چه آیتونزی میشه آپدیت کرد و اگر لینک دارید لطفا قرار بدید.
                          2.اگر به هر دلیلی مشکل داشتم با این ورژن میتونم دانگرید به 7 بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط imohammadmhd نمایش پست ها

ممنون
                            وقتي هنوز نسخه عمومي عرضه نشده بدون مشكل ميتونيد به ٧.١.٢ ريستور كنيد چون اپل بعد از عرضه نسخه اصلي ٨ جلوي ساين نسخه ٧.١.٢ رو ميگيره.

نظر

سلام دوستان من کسی آپدیت کرده به این نسخه ببینه برنامه اوپن چیز بی ان درست کار می کنه !؟؟! یا هنوز مثل بتا هست و کار نمی کنه اطلاع رسانی بشه چون مهمه برنامش نمیشه هم برگشت دیگه !!!

نظر

کسی با مک با ورژن 12 آیتونز ریستور کرده؟ تو ورژن ۱۲ وسط های ریستور ایتونز بسته میشه و کلا بالا نمیاد و باید گوشی رو از مک جدا کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X